głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii obawiam się po prostu że któregoś dnia ktoś powie mi 'przedawkował' 'zapił się na śmierć' czy 'Jego serce nie wytrzymało'. chcę Go mieć jeszcze przy sobie. jesz

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
obawiam się po prostu że któregoś dnia ktoś powie mi 'przedawkował' 'zapił się na śmierć' czy 'Jego serce nie wytrzymało'. chcę Go mieć jeszcze przy sobie. jeszcze
obawiam się po prostu  że... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 listopada 2010

obawiam się po prostu, że któregoś dnia, ktoś powie mi 'przedawkował', 'zapił się na śmierć', czy 'Jego serce nie wytrzymało'. chcę Go mieć jeszcze przy sobie. jeszcze trochę.

pamiętasz? tysiące serduszek... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 listopada 2010

pamiętasz? tysiące serduszek, buziaków, i te denne cytaty? skarbie, nabraliśmy wszystkich na tą naszą genialną miłość! jesteśmy świetni, co?

wystarczy mi Twoją uśmiech  na moje... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 listopada 2010

wystarczy mi Twoją uśmiech, na moje specyficzne marszczenie czoła, czy wariacki śmiech. nie potrzebuję tego głupiego i zakłamanego 'kocham Cię'. 'lubię', ma tu o wiele większą moc. i to wolę słyszeć każdego wieczoru, kiedy wracamy ze spaceru - 'lubię Cię'. przynajmniej potem nie zarzucę Ci kłamstwa.

leżałam na kanapie z książką od... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 listopada 2010

leżałam na kanapie z książką od fizyki. usłyszałam dźwięk sms'a, 'kiedy przestaniesz mnie okłamywać? chcę prawdy, do cholery.', odczytałam na trochę porysowanym ekranie mojego samsunga. 'za dziesięć minut, pod szkołą. bądź.', odpisałam. włożyłam ciepłą bluzę, i trampki, które zawsze przynosiły mi szczęście. poszłam na miejsce, już tam był. - nie okłamuję Cię. znaczy, to nie tak jak myślisz. - zaczęłam, bez powitania. - skąd wiesz, co myślę?! - krzyknął. - znam Cię. - szepnęłam, zaciskając dłonie w pięści i powstrzymując się od płaczu. - pytałem się, czy na pewno sobie beze mnie poradzisz. zostałbym przy Tobie! dziewczyno, wystarczyło powiedzieć prawdę! kiedy zamierzałaś mi powiedzieć, że zaczęłaś brać? mam się tego dowiadywać z obcych źródeł? - mówił z pretensjami. więc jednak nie znał prawdy! wierzył plotkom. - zamknij się! - krzyknęłam, wymierzając Mu otwartą dłonią w twarz. w ostatnim momencie, złapał mnie za nadgarstek. westchnął. - uwierzyłeś w kłamstwo. - szepnęłam cicho.

nacisnęłam zieloną słuchawkę... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 listopada 2010

nacisnęłam zieloną słuchawkę, drżącą już dłonią. na policzek wstępowała pierwsza łza. - pierdole to wszystko. mam laskę, dobra, ma ładną dupę, cycki też spoko. fajna dziunia. kocha mnie i w ogóle. ale chuj mnie to boli, wiesz? - powiedział, tak na powitanie. westchnęłam tylko, nie miałam siły na słowa. - wiem, że Jej nie znosisz. wiedziałem to wcześniej. wiesz, fajnie, klepałem Ją po tyłku, nazywałem 'ślicznotką', ale jak jest moją laską, to już pieprzy jakieś 'kocham Cię' i inne ahh'y i ohh'y. - kontynuował. - Ty taka nie byłaś, bejb. nawet nie wiesz jak temu kolesiowi zazdroszczę. jest z jedyną dziewczyną, którą znam, która nie zawraca Ci głowy całą dobę, nie chce się ciągle tulić, i nie wymaga powtarzania 'kocham'. dobra, wiem. spieprzyłem. chuj wyszło z tego. brakuje mi Twojego uśmiechu. i chyba na tyle. kolorowych. - dokończył, po czym natychmiast się rozłączył. gdyby wiedział, jak mi Go brakuje..

myślisz  że bawi mnie ta ciągła... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 listopada 2010

myślisz, że bawi mnie ta ciągła ucieczka przed Twoim spojrzeniem?

zanim powiesz mi to chore 'kocham... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 listopada 2010

zanim powiesz mi to chore 'kocham Cię, bejb.', pomyśl. zastanów się czy kochasz MNIE, czy moje cycki, kotek.

spojrzenie za długie o kilka sekund.... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 listopada 2010

spojrzenie za długie o kilka sekund. za czuły dotyk jak na Ciebie. zbyt wiele pragnienia w Twoich oczach. robisz za dużo, doprowadzasz mnie do totalnego braku oddechu.

na co dzień spotykasz kolesi... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 listopada 2010

na co dzień spotykasz kolesi, którzy kiedyś Ci się podobali. dostrzegasz wszystkie ich niedoskonałości, krzywy nos, odstające uszy, a oczy już nie są takie piękne. stawiasz się przed pytaniem - co w nich widziałaś? podobno byłaś zakochana. no pamiętasz to. byli cudowni, jedyni. zdajesz sobie sprawę, że całe to uczucie, którymi ich darzyłaś, było zwykłą ściemą. a czy wyobrażasz sobie, że i do Niego Ci przejdzie?

powiedz mi tylko  co zyskaliśmy... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 listopada 2010

powiedz mi tylko, co zyskaliśmy, przez to zerwanie.

nie ma Ciebie. nie ma Nas. nie ma... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 listopada 2010

nie ma Ciebie. nie ma Nas. nie ma mnie. nie ma n i c!

gdybyś wiedział jak bardzo ranisz.... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 listopada 2010

gdybyś wiedział jak bardzo ranisz. dotykiem. spojrzeniem. obecnością.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV