głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii popijając gorącą kawę przy kawałku Piha 'Nigdy już nie wróci' czytam Twój opis 'forever together maleńka! '. nawet nie wiesz ile bym dała żeby cofnąć czas. żeby

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
popijając gorącą kawę przy kawałku Piha 'Nigdy już nie wróci' czytam Twój opis 'forever together maleńka! '. nawet nie wiesz ile bym dała żeby cofnąć czas. żeby t
popijając gorącą kawę  przy... teksty

definicjamiloscii dodano: 6 listopada 2010

popijając gorącą kawę, przy kawałku Piha 'Nigdy już nie wróci', czytam Twój opis 'forever&together, maleńka! ;*'. nawet nie wiesz ile bym dała, żeby cofnąć czas. żeby ten opis był równoznaczny z tym, że mój kumpel jest szczęśliwy, a nie z traceniem sensu wszystkiego. nienawidzę Cię za to, że pozwoliłeś zniszczyć Naszą przyjaźń dla miłości.

dwie kropki w Jej opisie  zamiast... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 listopada 2010

dwie kropki w Jej opisie, zamiast serduszek, mówią same za siebie. ranisz Ją.

  to koniec.   szepnęłam cicho... teksty

definicjamiloscii dodano: 5 listopada 2010

- to koniec. - szepnęłam cicho, zaciskając dłonie w pięści. - dłużej nie dam tak rady. - wiedziałam, że to ostatnia okazja, do patrzenia Mu w oczy. - spoko. - odparł. tylko na tyle było Go stać. - wybacz. - dodałam, odwracając się. kiedy byłam około dwa metry dalej, usłyszałam ciche 'kurwa', które powiedział pod nosem. zabolało, raniłam Go.

myślisz  że to Ty jesteś tym lwem... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 listopada 2010

myślisz, że to Ty jesteś tym lwem z horoskopu?

obawiam się po prostu  że... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 listopada 2010

obawiam się po prostu, że któregoś dnia, ktoś powie mi 'przedawkował', 'zapił się na śmierć', czy 'Jego serce nie wytrzymało'. chcę Go mieć jeszcze przy sobie. jeszcze trochę.

pamiętasz? tysiące serduszek... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 listopada 2010

pamiętasz? tysiące serduszek, buziaków, i te denne cytaty? skarbie, nabraliśmy wszystkich na tą naszą genialną miłość! jesteśmy świetni, co?

wystarczy mi Twoją uśmiech  na moje... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 listopada 2010

wystarczy mi Twoją uśmiech, na moje specyficzne marszczenie czoła, czy wariacki śmiech. nie potrzebuję tego głupiego i zakłamanego 'kocham Cię'. 'lubię', ma tu o wiele większą moc. i to wolę słyszeć każdego wieczoru, kiedy wracamy ze spaceru - 'lubię Cię'. przynajmniej potem nie zarzucę Ci kłamstwa.

leżałam na kanapie z książką od... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 listopada 2010

leżałam na kanapie z książką od fizyki. usłyszałam dźwięk sms'a, 'kiedy przestaniesz mnie okłamywać? chcę prawdy, do cholery.', odczytałam na trochę porysowanym ekranie mojego samsunga. 'za dziesięć minut, pod szkołą. bądź.', odpisałam. włożyłam ciepłą bluzę, i trampki, które zawsze przynosiły mi szczęście. poszłam na miejsce, już tam był. - nie okłamuję Cię. znaczy, to nie tak jak myślisz. - zaczęłam, bez powitania. - skąd wiesz, co myślę?! - krzyknął. - znam Cię. - szepnęłam, zaciskając dłonie w pięści i powstrzymując się od płaczu. - pytałem się, czy na pewno sobie beze mnie poradzisz. zostałbym przy Tobie! dziewczyno, wystarczyło powiedzieć prawdę! kiedy zamierzałaś mi powiedzieć, że zaczęłaś brać? mam się tego dowiadywać z obcych źródeł? - mówił z pretensjami. więc jednak nie znał prawdy! wierzył plotkom. - zamknij się! - krzyknęłam, wymierzając Mu otwartą dłonią w twarz. w ostatnim momencie, złapał mnie za nadgarstek. westchnął. - uwierzyłeś w kłamstwo. - szepnęłam cicho.

nacisnęłam zieloną słuchawkę... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 listopada 2010

nacisnęłam zieloną słuchawkę, drżącą już dłonią. na policzek wstępowała pierwsza łza. - pierdole to wszystko. mam laskę, dobra, ma ładną dupę, cycki też spoko. fajna dziunia. kocha mnie i w ogóle. ale chuj mnie to boli, wiesz? - powiedział, tak na powitanie. westchnęłam tylko, nie miałam siły na słowa. - wiem, że Jej nie znosisz. wiedziałem to wcześniej. wiesz, fajnie, klepałem Ją po tyłku, nazywałem 'ślicznotką', ale jak jest moją laską, to już pieprzy jakieś 'kocham Cię' i inne ahh'y i ohh'y. - kontynuował. - Ty taka nie byłaś, bejb. nawet nie wiesz jak temu kolesiowi zazdroszczę. jest z jedyną dziewczyną, którą znam, która nie zawraca Ci głowy całą dobę, nie chce się ciągle tulić, i nie wymaga powtarzania 'kocham'. dobra, wiem. spieprzyłem. chuj wyszło z tego. brakuje mi Twojego uśmiechu. i chyba na tyle. kolorowych. - dokończył, po czym natychmiast się rozłączył. gdyby wiedział, jak mi Go brakuje..

myślisz  że bawi mnie ta ciągła... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 listopada 2010

myślisz, że bawi mnie ta ciągła ucieczka przed Twoim spojrzeniem?

zanim powiesz mi to chore 'kocham... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 listopada 2010

zanim powiesz mi to chore 'kocham Cię, bejb.', pomyśl. zastanów się czy kochasz MNIE, czy moje cycki, kotek.

spojrzenie za długie o kilka sekund.... teksty

definicjamiloscii dodano: 4 listopada 2010

spojrzenie za długie o kilka sekund. za czuły dotyk jak na Ciebie. zbyt wiele pragnienia w Twoich oczach. robisz za dużo, doprowadzasz mnie do totalnego braku oddechu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV