głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii życie jest trochę jak jazda samochodem. raz jedziesz szybciej raz wolniej. raz z górki raz pod górkę. czasem musisz się zatrzymać z powodu awarii. ma tylko jedn

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
życie jest trochę jak jazda samochodem. raz jedziesz szybciej raz wolniej. raz z górki raz pod górkę. czasem musisz się zatrzymać z powodu awarii. ma tylko jedną poważ
życie jest trochę jak jazda... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 listopada 2010

życie jest trochę jak jazda samochodem. raz jedziesz szybciej, raz wolniej. raz z górki, raz pod górkę. czasem musisz się zatrzymać z powodu awarii. ma tylko jedną, poważną wadę - nie ma wstecznego.

ciekawe po jakim czasie  Ona... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 listopada 2010

ciekawe po jakim czasie, Ona wymięknie. koleś, nie zdajesz sobie sprawy jak trudne jest bycie z Tobą. ciągle patrzenie jak zarywasz do innych lasek. świadomość, że z każdym dniem coraz bardziej popadasz w nałóg i wykańczasz się. Twoje absurdalne zachowanie pogłębiające się, z chwili na chwilę. jesteś osobą, z którą jest totalnie trudno żyć. ale da się Cię kocha. da się, kurwa, da. coś o tym wiem.

  wróciłam do jedzenia cytryny... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 listopada 2010

- wróciłam do jedzenia cytryny, limonki. - laska, ogarnij. miałaś przestać wpieprzać ten kwas. - miałeś mnie kochać i nigdy nie zostawić.

wybacz  że dalej pamiętam sposób... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 listopada 2010

wybacz, że dalej pamiętam sposób, w jaki mówiłeś, że mnie kochasz.. - bitasmietanka.

to było tak absurdalne. bolesne.... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 listopada 2010

to było tak absurdalne. bolesne. chore. nienawidzę Twojego spojrzenia, równie bardzo jak je kocham, no.

wiesz za co suki nienawidzę? znowu... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 listopada 2010

wiesz za co suki nienawidzę? znowu próbuje mi odebrać to co dla mnie najważniejsze.

miała nieodpartą ochotę na... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 listopada 2010

miała nieodpartą ochotę na związek. chciała w końcu nie odstawać od swoich przyjaciółek i mieć chłopaka. była moją kuzynką, więc zapoznałam Ją z jednym z moim kumpli. spotykali się około miesiąca. parą byli oficjalnie, przez kilka dni. potem napisała Mu tylko w sms'ie, że nie jest gotowa na związki i to koniec. złamała Mu serce, totalnie, bez znieczulenia. od tamtej pory, uważam Ją za swojego największego wroga, i nie przyznaję się, że jest moją 'siostrą'. skrzywdziła kolesia, na którym mi zależało, i nadal zależy. kolesia, który jest moim przyjacielem.

mieliśmy koło siebie lekcje.... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 listopada 2010

mieliśmy koło siebie lekcje. siedziałam z grupką kumpli i jak to zwykle z Nimi bywa, prowadziliśmy inteligentną konwersację. Ty stałeś z tą swoją dziewczynką, rozmawialiście. jakie znajome zjawisko można było dostrzec w Jej oczach i uśmiechu na ustach. niespodziewanie uśmiech zniknął, a Ty odszedłeś i podszedłeś do mnie. tak właśnie do mnie! złapałeś mnie za rękę, pomagając wstać z ławki. jedną ręką objąłeś mnie w tali, drugą zatopiłeś w moich włosach. wszystko trwało w ułamek sekundy, a ja nie miałam czasu na jakąkolwiek reakcję. delektowałam się Twoim językiem, Twoją śliną, Twoimi wargami, wiedząc, że i tak już straciłam je nieodwracalnie. po mniej więcej minucie zdołałam odsunąć się od Ciebie. - co Ty robisz, do cholery?! - wykrzyczałam Ci w twarz, chociaż w myślach kłębiło się tylko 'tęskniłam za tym'. - brakowało mi harmonii Naszych pocałunków. - odparłeś, następnie spoglądając w Jej stronę. - wybacz, nie Ciebie kocham. - powiedziałeś. ruszyła biegiem, znikając z pola widzenia.

doprowadzasz do tego  że nawet przy... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 listopada 2010

doprowadzasz do tego, że nawet przy Niej czuję się podle. obdarzasz mnie tak przeciągłymi spojrzeniami, w Jej obecności, że odbieram wrażenie odbierania Jej sensu wszystkiego. odbierania Ciebie.

mama wróciła z zebrania  a ja... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 listopada 2010

mama wróciła z zebrania, a ja wciąż żyję, kurde.

nie przepadam za Nią  fakt. jednak... teksty

definicjamiloscii dodano: 3 listopada 2010

nie przepadam za Nią, fakt. jednak żal mi się dziewczyny robi, widząc jak Ją ranisz.

sęk w tym  że ja nie gadam z takimi... teksty

definicjamiloscii dodano: 2 listopada 2010

sęk w tym, że ja nie gadam z takimi kretynami, jak Ty. pomimo tych słodkich szmaragdowych oczu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV