głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii podszedł do mnie na korytarzu a ja z niechęcią się cofnęłam. buziaka daj. szepnął z uśmiechem nie wyczuwając w moim zachowaniu totalnie negatywnych emocji. kied

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
podszedł do mnie na korytarzu a ja z niechęcią się cofnęłam. buziaka daj. szepnął z uśmiechem nie wyczuwając w moim zachowaniu totalnie negatywnych emocji. kiedy zd
podszedł do mnie na korytarzu  a ja... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 listopada 2010

podszedł do mnie na korytarzu, a ja z niechęcią się cofnęłam. - buziaka daj. - szepnął z uśmiechem, nie wyczuwając w moim zachowaniu totalnie negatywnych emocji. kiedy zdał sobie sprawę, że nie zamierzam musnąć ustami Jego policzka, spróbował sięgnąć po moją dłoń. nerwowym ruchem schowałam Ją do kieszeni bluzy. - mała, co się dzieje? - zapytał udając ponurego. - miałam nadzieję, żywiłeś mnie Nią z dnia na dzień coraz bardziej, a wczoraj byłam świadkiem jak mieszaliście swoje śliny, i jeszcze pytasz, co jest? - wyrzuciłam z siebie, cichym tonem. już rozchylał wargi, żeby odpowiedzieć, kiedy Ona przerwała obejmując Go w pasie. - hejka, kotku. - przywitała się, układając usta w uśmiech. odeszłam, nie chcąc Im przeszkadzać.

zabronisz mi kochać? teksty

definicjamiloscii dodano: 15 listopada 2010

zabronisz mi kochać?

wypijając trzecią butelkę taniego... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 listopada 2010

wypijając trzecią butelkę taniego wina, prowadziła wewnętrzny monolog, 'wróci', 'zawsze wraca', 'tym razem też', 'na pewno wróci', 'bez wyjątków, zawsze'. tymczasem On bawił się genialnie u boku innej laski. no i na tym polega MIŁOŚĆ do cholery?! ta wieczna, jedyna, wyjątkowa? trzeba wciąż na nowo czekać, odchodzić, wracać? to ja chyba sobie odmówię tej przyjemności.

  dostałam informacje  że się po... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 listopada 2010

- dostałam informacje, że się po Waszemu, 'tniecie'. i wybaczcie, ale muszę to sprawdzić. - powiedziała wychowawczyni, zaczynając chodzić od ławki do ławki i sprawdzając uczniom ręce. kiedy podeszła do mojej ławki, naciągnęłam mocniej rękawy. - ja przez frajerów nie robię sobie krzywdy, proszę pani. - zapewniłam.

co boli najbardziej? chyba to  że... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 listopada 2010

co boli najbardziej? chyba to, że masz mnie totalnie w dupie.

a kiedy trzymasz mnie za rękę... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 listopada 2010

a kiedy trzymasz mnie za rękę, obejmujesz, czy całujesz w czoło, cały świat wydaje się taki bezpieczny. kocham Cię.

nadal robisz na mnie takie wrażenie... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 listopada 2010

nadal robisz na mnie takie wrażenie jak wcześniej. wciąż czuję w żołądku stado motylków na Twój widok. każdy kolejny pocałunek jest tak niesamowity, jak ten pierwszy. za każdym razem drżę, kiedy mnie dotykasz. moja miłość do Ciebie nadal jest taka cholernie niewiarygodna.

może nie lubisz moich loków. może... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 listopada 2010

może nie lubisz moich loków. może znudziły Ci się moje usta. może nie znoszę tego jak ciągle załatwiasz sobie u dilerów amfę. może Twoje tęczówki nie robią już na mnie takiego wrażenie jak wcześniej. może masz rację i powinniśmy się rozstać?

wydłubię Jej te słodkie oczka... teksty

definicjamiloscii dodano: 14 listopada 2010

wydłubię Jej te słodkie oczka, kiedy jeszcze raz się uśmiechniesz na to 'niewinne' spojrzenie.

  co się z Tobą stało?   zapytał... teksty

definicjamiloscii dodano: 14 listopada 2010

- co się z Tobą stało? - zapytał, kiedy spotkali się około rok po zerwaniu. przez ten czas stała się niezależną. przestała nosić obcisłe rurki. przefarbowała się na czarno. wyprostowała loki. - dorosłam. - odparła, tonem, którego nie znał.

'pole trójkąta z wysokości 5cm  i... teksty

definicjamiloscii dodano: 14 listopada 2010

'pole trójkąta z wysokości 5cm, i boku na który pada - 4cm to... jak On kurwa mógł?!'. sięgam po korektor. po około minucie kumpela wciska mi w dłoń zwiniętą karteczkę. rozwijam. 'co Ty robisz? pomóc Ci w jakimś zadaniu, bo mnie trochę wkurza to Twoje ciągłe używanie korektora.'. sięgnęłam po długopis. 'POWIEDZ MI TYLKO, JAK ON MÓGŁ, DO CHOLERY?!', odpisałam, drżącą dłonią.

spotykacie się. gadacie o wszystkim.... teksty

definicjamiloscii dodano: 14 listopada 2010

spotykacie się. gadacie o wszystkim. stawia Ci piwo. lubi bawić się Twoimi włosami. coraz częściej przyłapujesz się na patrzeniu w Jego nieskazitelnie błękitne tęczówki. kiedy ktoś pyta co Was łączy, zarówno Ty, jak i On, odpowiadacie, że jesteście kumplami. może nawet przyjaciółmi. jest miło, dopóki nie uświadomisz sobie jednego. wpadłaś. pokochałaś Go.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV