głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii lubię jak marszczysz nos kiedy nauczyciel zwraca Ci uwagę. lubię kiedy oczy Ci się błyszczą. lubię Twoje ciche 'kurwa' kiedy zaczyna padać. lubię skierowane do

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
lubię jak marszczysz nos kiedy nauczyciel zwraca Ci uwagę. lubię kiedy oczy Ci się błyszczą. lubię Twoje ciche 'kurwa' kiedy zaczyna padać. lubię skierowane do mnie opi
lubię jak marszczysz nos  kiedy... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 listopada 2010

lubię jak marszczysz nos, kiedy nauczyciel zwraca Ci uwagę. lubię kiedy oczy Ci się błyszczą. lubię Twoje ciche 'kurwa', kiedy zaczyna padać. lubię skierowane do mnie opisy na gadu o treści 'chodź tu, P, bo zimno'. lubię jak się uśmiechasz. ale jednego nie znoszę, wiesz? tego, że Cię kocham.

wiesz dlaczego Nam nie wyszło? bo mi... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 listopada 2010

wiesz dlaczego Nam nie wyszło? bo mi nie wystarcza to, że obejmiesz mnie raz dziennie i zamienimy kilka słów. ja nie toleruję tego, że zarywasz do innych dziewczyn. nie lubię kiedy palisz, bo wcale nie jest to takie szpanerskie, a się niszczysz. jestem zupełnie inna, niż Ona. może powinnam się wtedy tak zachowywać? zgadzać się na to wszystko? nie wiem, według mnie Twoja osoba jest niedorzeczna.

mając w podświadomości  że... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 listopada 2010

mając w podświadomości, że czekają mnie jutro dwa sprawdziany, powtórzenie i kartkówka, siedzę tu, wpieprzam orzechy ziemne i piszę z Tobą. i wiesz, już chuj mnie boli to, czy jesteś moim kumplem, przyjacielem, chłopakiem. liczy się tylko jedno. że jesteś w ogóle.

kiedyś odczytywałeś z moich oczu... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 listopada 2010

kiedyś odczytywałeś z moich oczu to, co chciałam Ci przekazać. dlaczego z czasem straciłeś tą umiejętność? nie potrafiłeś wytrzymać jednego dnia bez mojego głosu. dlaczego na razy nie odzywasz się przez kilka dni? powtarzałeś mi, że jestem wszystkim. dlaczego czuję, że nic nie znaczę? chyba nadal nie potrafię właściwie odpowiedzieć sobie na to pytanie. bo to takie trudne, przyznać przed samą sobą, że Ty mnie już.. nie.. nie kochasz mnie już.

bądź moim początkiem  ja będę... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 listopada 2010

bądź moim początkiem, ja będę Twoim końcem.

to jak masz totalnie wylane na Wasz... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 listopada 2010

to jak masz totalnie wylane na Wasz związek, jest chore.

  aaaaaaa!   skarbie  nie krzycz!... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 listopada 2010

- aaaaaaa! - skarbie, nie krzycz! - ale Ty właśnie powiedziałeś, że mnie kochasz!

  kim dla Ciebie jest?... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 listopada 2010

- kim dla Ciebie jest? - przyjaciółką. - a Ty kim dla Niej jesteś? - jedną z wielu osób kolekcji pod tytułem 'my best friends'.

jedno słowo  które najbardziej... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 listopada 2010

jedno słowo, które najbardziej chciałabym Ci powiedzieć? nie 'tęsknię', 'pamiętam', 'kocham'. teraz pozostało tylko - dziękuję.

  a nadzieja?   podstępna suka z niej. teksty

definicjamiloscii dodano: 15 listopada 2010

- a nadzieja? - podstępna suka z niej.

moja dusza należy tylko do Ciebie.... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 listopada 2010

moja dusza należy tylko do Ciebie. na zawsze, kochanie.

pani dyrektor uśmiechnęła się... teksty

definicjamiloscii dodano: 15 listopada 2010

pani dyrektor uśmiechnęła się tajemniczo. - jeden z naszych uczniów, chciałby jeszcze coś powiedzieć, posłuchajcie. - powiedziała radośnie. wtedy TY podszedłeś do mikrofonu. zacząłeś przeszywać mnie spojrzeniem, dostawałam gęsiej skórki pod Twoim wzrokiem. - cześć Wam. nie wiem co robię, nie ogarniam tego. szukam sposobu, żeby wreszcie mi uwierzyła. jestem dupkiem i kretynem. słyszycie, co w ogóle mówię? totalna porażka. ale.. - spuścił na moment wzrok. coraz bardziej bałam się tego, co zamierza powiedzieć. - ja już nie wiem jak udowodnić temu małemu głuptasowi, że go kocham! - dokończył, wskazując na mnie dłonią. - też Cię kocham. - szepnęłam cicho, ze łzami w oczach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV