głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii otarłeś się o moje ramię oraz po chwili talię pomimo faktu iż miałeś metr przejścia obok. zatrzymałeś wzrok akurat na moich oczach kiedy mijaliśmy się w tłumie.

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
otarłeś się o moje ramię oraz po chwili talię pomimo faktu iż miałeś metr przejścia obok. zatrzymałeś wzrok akurat na moich oczach kiedy mijaliśmy się w tłumie. znów
otarłeś się o moje ramię  oraz po... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 stycznia 2011

otarłeś się o moje ramię, oraz po chwili talię, pomimo faktu, iż miałeś metr przejścia obok. zatrzymałeś wzrok akurat na moich oczach, kiedy mijaliśmy się w tłumie. znów wszystko psujesz. wstrzykujesz do mojego serca lek o nazwie 'NADZIEJA'.

był jak silny środek odurzający.... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 stycznia 2011

był jak silny środek odurzający. straciłam świadomość, i ponadto - uzależniłam się.

sięgnął bezwiednie po moją dłoń... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 stycznia 2011

sięgnął bezwiednie po moją dłoń i przyłożył ją do swojej piersi. - czujesz? - zapytał szeptem. lekko kiwnęłam głową, aby potwierdzić. - bije już tylko dla Ciebie. - rzekł ze łzami w oczach, a ja mimowolnie wtuliłam się w Jego bezpieczne ramiona. - kiedyś jeszcze Ją zobaczysz, obiecuję. - przyrzekłam Mu. nie było mnie stać na więcej słów. mogłam jedynie mocno go przytulać, kiedy on szlochał niemiłosiernie. i na jakiej podstawie odebrano Mu szczęście?

pomimo tego  co było   wróciłam go... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 stycznia 2011

pomimo tego, co było - wróciłam go Niego. nie potrafiłam nie poprzestać na Jego prośby o drugą szansę, kiedy patrzył na mnie tym magicznym spojrzeniem. jakże miło było po chwili znaleźć się w Jego cudownych ramionach i poczuć, że znów jest się tą chronioną, totalnie bezpieczną. jaką ulgą był ciepły powiew na karku, po tej chorej serii bolesnych nocy. czułaś to kiedyś? ten pocałunek, po kilkumiesięcznym odizolowaniu od Niego. spożycie narkotyku, kiedy głód wykańczał Cię już od środka.

czas na dawkę rozczarowań. teksty

definicjamiloscii dodano: 17 stycznia 2011

czas na dawkę rozczarowań.

to nie koniec zmian. postanowiłam... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 stycznia 2011

to nie koniec zmian. postanowiłam sobie, że dojdę do etapu w którym proces oddychania będzie niebywale prostym, a nie tak jak teraz - szczytem moich możliwości. w końcu nadejdzie ta chwila, w której moje serce będzie wykonywać rytmiczne bicia, świadczące o tym, że wszystko jest z nim w porządku. w końcu przecież przestanę Cię tak idiotycznie kochać i zacznę żyć. funkcjonować racjonalnie, a nie faszerować się złudzeniami.

a napiłeś się kiedyś mleka... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 stycznia 2011

a napiłeś się kiedyś mleka, które już grubo przekroczyło termin ważności? tak właśnie smakowała Nasza miłość - szczątki pozostałe po Naszej miłości, dokładniej.

poczułam ciepły powiew na szyi.... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 stycznia 2011

poczułam ciepły powiew na szyi. energicznie się odwróciłam, chcąc sprawdzić co jest grane. stałeś za mną, mój idealny. patrzyłeś tymi cudownymi patrzałkami o szmaragdowych tęczówkach, wzbudzając ze mnie przyjemne dreszcze. odnalazłeś moją dłoń, i mocną ścisnąłeś ją w swojej. spuściłam głowę, zamykając oczy. - daj mi szansę... - usłyszałam.

pogrążona w rozmowie ze znajomymi... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 stycznia 2011

pogrążona w rozmowie ze znajomymi, ewidentnie czułam kogoś wzrok na plecach. mimowolnie odwróciłam się, chcąc sprawdzić czy moje podejrzenia są słuszne. były. patrzyłeś w moją stronę, przewiercając wzrokiem na wylot. Twoje oczy przesyłały jasny komunikat - 'ja jeszcze nie skończyłem'. znów powróciła obawa, że jeszcze nie raz wciągniesz mnie w niezłe bagno.

i jesteś tym... tym najistotniejszym. teksty

definicjamiloscii dodano: 16 stycznia 2011

i jesteś tym... tym najistotniejszym.

jeszcze jakieś cztery kawałki Elda... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 stycznia 2011

jeszcze jakieś cztery kawałki Elda, około sześciu Pezeta, z pięć Piha, do tego kilka Grammatik, może zarzuci się też coś Wdowy, Chady, czy Gabi lub Peji i pójdę spać. ale oczywiście w wersji 'dla rodziców' to wszystko trwa 'minutkę'.

bajerował  tulił  całował... teksty

definicjamiloscii dodano: 16 stycznia 2011

bajerował, tulił, całował, zapraszał na noc, spełniał najskrytsze fantazje - ale odpowiedzialności nie udźwignął.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV