głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii podeszłam i złapałam Jego dłoń splatając ze sobą nasze palce. tęskniłam. wyznałam cicho. potrafiłam kłamać coraz perfekcyjniej. teraz z bólem głowy oraz niektór

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
podeszłam i złapałam Jego dłoń splatając ze sobą nasze palce. tęskniłam. wyznałam cicho. potrafiłam kłamać coraz perfekcyjniej.
podeszłam i złapałam Jego dłoń... teksty

definicjamiloscii dodano: 20 stycznia 2011

podeszłam i złapałam Jego dłoń splatając ze sobą nasze palce. - tęskniłam. - wyznałam cicho. potrafiłam kłamać, coraz perfekcyjniej.

teraz z bólem głowy oraz... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 stycznia 2011

teraz z bólem głowy oraz niektórych mięśni, będziemy spinać w sobie myślenie, aby przeżyć jeszcze niecały miesiąc. ziewając na każdej lekcji, przysypiając niekiedy na ławce, kując po nocach na masę sprawdzianów, odrabiając prace domowe przez kilka godzin, aby przypadkiem nie zawalić tego semestru - w końcu doczekamy się upragnionego czternastego lutego. wiesz w czym tkwi różnica? kiedyś czekaliśmy na walentynki - teraz na początek ferii.

skoro jesteś taki wszechstronny... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 stycznia 2011

skoro jesteś taki wszechstronny, czemu nie umiesz najprostszych rzeczy? dlaczego nie potrafisz mnie kochać?

chuja warte są te niektóre laski.... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 stycznia 2011

chuja warte są te niektóre laski. najpierw Cię zbluzgają, potem dają się tulić. i wcale nie zważają na to, że gdzieś tam jest facet, który je zajebiście kocha. wrócą do domu, spotkają się z Nim i od tak złożoną pocałunek na Jego magicznych ustach, zupełnie nie pamiętając o sytuacjach z przed kilku godzin. potem się dziwią, czemu nikt nie darzy ich tym jakże ważnym - zaufaniem.

czas  kiedy z wszechogarniającej... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 stycznia 2011

czas, kiedy z wszechogarniającej euforii potrafisz potłuc trzy wazony w tydzień. okres, w którym każdego ranka malując się przed lustrem śpiewasz 'Baby', karcąc się w myślach i zarzekając, że jeszcze tylko raz, ten ostatni, zanucisz refren. to właśnie te momenty, kiedy kąciki ust niepowstrzymanie unoszą się ku górze, a niemożliwie radosne spojrzenie przestawia całą sytuację jasno - jesteś szczęśliwa. cholernie szczęśliwa.

pytasz mnie czym jest miłość?... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 stycznia 2011

pytasz mnie czym jest miłość? aspektem niszczącym. wyuzdaną bajeczką w którą w pełni wierzy się do pierwszego poważniejszego związku. wtedy dochodzą łzy, ból przeszywający wszystkie organy, krzyk, którego nikt w niewytłumaczalny sposób nie słyszy - lub po prostu nie chce słyszeć. smak tęsknoty. aromat cierpienia. miłość jest piękna? kocham tą ironię.

i wiedz  że mogę zostawić Ci... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 stycznia 2011

i wiedz, że mogę zostawić Ci ogromne szramy na sercu. dzięki mnie z nieczułego drania zmienisz się w niebywałego wrażliwca, który będzie zmagał się z tęsknotą za mną. kiedy zaczniesz mnie kochać, potwornie kochać... kiedyś się wystarczająco uzależnisz - zostawię Cię. jak przedmiot. jak zużytą zabawkę. wciąż chcesz spróbować?

wystarczyło jedno roztrzepanie moich... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 stycznia 2011

wystarczyło jedno roztrzepanie moich włosów z Jego strony, abym zwróciła na Niego uwagę. wystarczyło jedno spojrzenie, abym się zauroczyła. wystarczyło muśnięcie ust, abym zatraciła się bez pamięci.

kiedy zamknął moją dłoń w swoich... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 stycznia 2011

kiedy zamknął moją dłoń w swoich i popatrzył tym najzwyklejszym ze spojrzeń - już wiedziałam. nie miałam wątpliwości co to tego, jaką informacje próbuje mi przekazać. kochał mnie, bezapelacyjnie. słowa były zbędne - czyny od zawsze liczyły się znacznie bardziej.

zakochaj się   cierpienie podane na... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 stycznia 2011

zakochaj się - cierpienie podane na tacy.

potrafiłeś zmiękczyć moje serce... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 stycznia 2011

potrafiłeś zmiękczyć moje serce, przyznaję. jedna podkreślam, że - POTRAFIŁEŚ, nie - POTRAFISZ. ogarniasz różnicę, skarbie?

i chcę być tą najważniejszą... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 stycznia 2011

i chcę być tą najważniejszą, rozumiesz? tym jebanym numerem jeden. oczkiem w głowie. diamentem, za którego byłbyś w stanie oddać wszystko.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV