głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
definicjamiloscii czas kiedy z wszechogarniającej euforii potrafisz potłuc trzy wazony w tydzień. okres w którym każdego ranka malując się przed lustrem śpiewasz 'Baby' karcąc si

definicjamiloscii

definicjamiloscii.moblo.pl
czas kiedy z wszechogarniającej euforii potrafisz potłuc trzy wazony w tydzień. okres w którym każdego ranka malując się przed lustrem śpiewasz 'Baby' karcąc się w my
czas  kiedy z wszechogarniającej... teksty

definicjamiloscii dodano: 19 stycznia 2011

czas, kiedy z wszechogarniającej euforii potrafisz potłuc trzy wazony w tydzień. okres, w którym każdego ranka malując się przed lustrem śpiewasz 'Baby', karcąc się w myślach i zarzekając, że jeszcze tylko raz, ten ostatni, zanucisz refren. to właśnie te momenty, kiedy kąciki ust niepowstrzymanie unoszą się ku górze, a niemożliwie radosne spojrzenie przestawia całą sytuację jasno - jesteś szczęśliwa. cholernie szczęśliwa.

pytasz mnie czym jest miłość?... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 stycznia 2011

pytasz mnie czym jest miłość? aspektem niszczącym. wyuzdaną bajeczką w którą w pełni wierzy się do pierwszego poważniejszego związku. wtedy dochodzą łzy, ból przeszywający wszystkie organy, krzyk, którego nikt w niewytłumaczalny sposób nie słyszy - lub po prostu nie chce słyszeć. smak tęsknoty. aromat cierpienia. miłość jest piękna? kocham tą ironię.

i wiedz  że mogę zostawić Ci... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 stycznia 2011

i wiedz, że mogę zostawić Ci ogromne szramy na sercu. dzięki mnie z nieczułego drania zmienisz się w niebywałego wrażliwca, który będzie zmagał się z tęsknotą za mną. kiedy zaczniesz mnie kochać, potwornie kochać... kiedyś się wystarczająco uzależnisz - zostawię Cię. jak przedmiot. jak zużytą zabawkę. wciąż chcesz spróbować?

wystarczyło jedno roztrzepanie moich... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 stycznia 2011

wystarczyło jedno roztrzepanie moich włosów z Jego strony, abym zwróciła na Niego uwagę. wystarczyło jedno spojrzenie, abym się zauroczyła. wystarczyło muśnięcie ust, abym zatraciła się bez pamięci.

kiedy zamknął moją dłoń w swoich... teksty

definicjamiloscii dodano: 18 stycznia 2011

kiedy zamknął moją dłoń w swoich i popatrzył tym najzwyklejszym ze spojrzeń - już wiedziałam. nie miałam wątpliwości co to tego, jaką informacje próbuje mi przekazać. kochał mnie, bezapelacyjnie. słowa były zbędne - czyny od zawsze liczyły się znacznie bardziej.

zakochaj się   cierpienie podane na... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 stycznia 2011

zakochaj się - cierpienie podane na tacy.

potrafiłeś zmiękczyć moje serce... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 stycznia 2011

potrafiłeś zmiękczyć moje serce, przyznaję. jedna podkreślam, że - POTRAFIŁEŚ, nie - POTRAFISZ. ogarniasz różnicę, skarbie?

i chcę być tą najważniejszą... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 stycznia 2011

i chcę być tą najważniejszą, rozumiesz? tym jebanym numerem jeden. oczkiem w głowie. diamentem, za którego byłbyś w stanie oddać wszystko.

otarłeś się o moje ramię  oraz po... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 stycznia 2011

otarłeś się o moje ramię, oraz po chwili talię, pomimo faktu, iż miałeś metr przejścia obok. zatrzymałeś wzrok akurat na moich oczach, kiedy mijaliśmy się w tłumie. znów wszystko psujesz. wstrzykujesz do mojego serca lek o nazwie 'NADZIEJA'.

był jak silny środek odurzający.... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 stycznia 2011

był jak silny środek odurzający. straciłam świadomość, i ponadto - uzależniłam się.

sięgnął bezwiednie po moją dłoń... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 stycznia 2011

sięgnął bezwiednie po moją dłoń i przyłożył ją do swojej piersi. - czujesz? - zapytał szeptem. lekko kiwnęłam głową, aby potwierdzić. - bije już tylko dla Ciebie. - rzekł ze łzami w oczach, a ja mimowolnie wtuliłam się w Jego bezpieczne ramiona. - kiedyś jeszcze Ją zobaczysz, obiecuję. - przyrzekłam Mu. nie było mnie stać na więcej słów. mogłam jedynie mocno go przytulać, kiedy on szlochał niemiłosiernie. i na jakiej podstawie odebrano Mu szczęście?

pomimo tego  co było   wróciłam go... teksty

definicjamiloscii dodano: 17 stycznia 2011

pomimo tego, co było - wróciłam go Niego. nie potrafiłam nie poprzestać na Jego prośby o drugą szansę, kiedy patrzył na mnie tym magicznym spojrzeniem. jakże miło było po chwili znaleźć się w Jego cudownych ramionach i poczuć, że znów jest się tą chronioną, totalnie bezpieczną. jaką ulgą był ciepły powiew na karku, po tej chorej serii bolesnych nocy. czułaś to kiedyś? ten pocałunek, po kilkumiesięcznym odizolowaniu od Niego. spożycie narkotyku, kiedy głód wykańczał Cię już od środka.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV