głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
davelaa Jestem inna. Nie lubię dyskotek nie palę nie przeklinam nie noszę sukienek nie oglądam się za chłopakami bo nie szukam gościa na chwilę oczekuję że pan przeznac

davelaa

davelaa.moblo.pl
Jestem inna. Nie lubię dyskotek nie palę nie przeklinam nie noszę sukienek nie oglądam się za chłopakami bo nie szukam gościa na chwilę oczekuję że pan przeznacz
Jestem inna. Nie lubię dyskotek nie... teksty

davelaa dodano: 1 stycznia 2015

Jestem inna. Nie lubię dyskotek,nie palę, nie przeklinam, nie noszę sukienek, nie oglądam się za chłopakami bo nie szukam gościa na chwilę, oczekuję, że pan przeznaczony to mnie znajdzie, a nie ja jego. Jestem cholerną romantyczną z wybujałą wyobraźnią, żyje w swoim świecie wolnym od absurdów. Mam brak koordynacji ruchowej, często się potykam, przewracam, uderzam.

 Zraniona miłość może wywołać... teksty

davelaa dodano: 1 stycznia 2015

"Zraniona miłość może wywołać te same skutki co nienawiść"

 Miłość Ci wszystko wybaczy.  teksty

davelaa dodano: 1 stycznia 2015

"Miłość Ci wszystko wybaczy."

Miłość cierpliwa jest  łaskawa... teksty

davelaa dodano: 1 stycznia 2015

Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie jest bezwstydna, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma. Miłość nigdy nie ustaje.

Pragniesz wracać z nią do jednego... teksty

davelaa dodano: 26 grudnia 2014

Pragniesz wracać z nią do jednego domu,jeść z nią kolacje i widzieć ją miotającą się w Twojej koszuli przy śniadaniu,zaspaną,nieuczesaną,ale dla Ciebie w każdym calu idealną,pragniesz by leżała jak gdyby pierwsza i jedyna w twoim łóżku,pragniesz dotykać jej ciała,kochać się z nią i patrzeć na nią rano,na nagie ciało bez żadnej skazy ułożone na ciepłej pościeli,całujesz jej ciało i czujesz jego zapach,zaciągasz się i oddychasz,jesteś przy niej wolny.Pragniesz być pierwszą osobą kiedy się budzi i ostatnią zasypia i chociaż miałbyś powtarzać to przez całe życie,to pragniesz przeżywać to jedynie z nią.Pragniesz wracać z pracy i widzieć ją witającą Cię w progu czułym pocałunkiem,pragniesz paść przed nią na kolana i oświadczyć się,bo jest idealna i żadna inna nie mogłaby zastąpić jej miejsca i mógłbyś klęczeć przed nią wieki,bo gotów jesteś na wszystko.Pragniesz mówić do niej'kochanie' i słyszeć jak odpowiada tym samym,kochasz jej głos i szalejesz na jego dźwięk.Pragniesz,prawda?

 Sukces jest podstępnym nauczycielem... teksty

davelaa dodano: 26 grudnia 2014

"Sukces jest podstępnym nauczycielem, ponieważ sprawia, że mądrzy ludzie zaczynają wierzyć, że nie mogą przegrać".

Nie szukaj ideału. Bo ideałów nie... teksty

davelaa dodano: 26 grudnia 2014

Nie szukaj ideału. Bo ideałów nie ma. Znajdź kogoś, kto zdenerwuje Cie jak nikt inny. Kogoś, czyj dotyk sprawi, że odlecisz do innego świata. Przy kim nie będziesz chciała udawać nic.

Nawet nie wiesz jakie to piekące... teksty

davelaa dodano: 26 grudnia 2014

Nawet nie wiesz jakie to piekące uczucie. Jak to jest, kiedy słuchasz mężczyzny i wydaje Ci się, że on wyciąga z twojej głowy pewne myśli jak z szuflady. Włącza muzykę i to jest właśnie to, co chciałaś usłyszeć. Wlewa do kieliszka wino i to jest właśnie to wino, na jakie miałaś ochotę. Idzie zmienić koszulę i wraca w koszuli, o jakiej marzyłaś, żeby miał na sobie... A jak z nim rozmawiasz, to prawie tak, jakbyś słuchała swojego najgłębszego, najbardziej przemyślanego i najlepszego głosu wewnętrznego. Taka niezwykła zgodność tego, co myślisz i czujesz z tym, co słyszysz.

Kocham go  właśnie dlatego... teksty

davelaa dodano: 26 grudnia 2014

Kocham go, właśnie dlatego powiedziałam, że nic do niego nie czuję. To właśnie dlatego usunęłam jego numer z telefonu, aby przypadkiem kiedyś, kiedy postanowię zatopić smutki w kieliszku, nie zadzwonić do niego z tęsknoty. To właśnie dlatego spakowałam jego rzeczy w wielkie pudło, które wyniosłam mu na klatkę schodową. To właśnie dlatego spuszczam wzrok, za każdym razem, kiedy go widzę i to właśnie dlatego nigdy nie odpowiadam znajomym, czy jeszcze go kocham. Nigdy nie byłby ze mną szczęśliwy, nie potrafię dawać ludziom szczęścia. Potrafię jedynie przysparzać ludziom kłopoty, wywoływać u nich płacz i sprawiam, że zaczynają wątpić, iż posiadam jakiekolwiek cechy ludzkie. Nie rozumiesz? Widocznie nie wiesz jeszcze, co to miłość.

To stawało się niebezpieczne.... teksty

davelaa dodano: 26 grudnia 2014

To stawało się niebezpieczne. Zaczynała niepokojąco zbliżać się do stanu, w którym mężczyzna znowu wypełni jej cały świat. Nie chciała tego. To ma być przyjaźń. Nie miłość!... Nie chciała żadnej miłości. Miłość ma wpisane w siebie cierpienie. Nieuniknione, chociażby przy rozstaniach. A oni przecież rozstawali się każdego dnia. Przyjaźń - nie. Miłość może istnieć i trwać nieodwzajemniona. Przyjaźń - nigdy. Miłość jest pełna pychy, egoizmu, zachłanności i niewdzięczności. Nie uznaje zasług i nie rozdaje dyplomów. Przyjaźń poza tym jest niezwykle rzadko końcem miłości. To nie ma być żadna miłość! Co najwyżej asymptotyczny związek. Ma ich zbliżać nieustannie, ale nigdy nagrodzić dotykiem. Nie kocha go przecież! To tylko fascynacja...

 Nie staraj się szukać wyjaśnienia... teksty

davelaa dodano: 26 grudnia 2014

"Nie staraj się szukać wyjaśnienia dla własnych emocji".

 Wypalić się do końca  do spodu... teksty

davelaa dodano: 26 grudnia 2014

"Wypalić się do końca, do spodu, żeby śmierci, tej zwyczajnej wariatce, nic nie zostawić, niech odziedziczy po nas popiół wygasły i niech go sobie rozdmucha, jeśli chce, na siedem stron, i niech ma przy tym iluzję, że nie jest bezrobotna".

Poprzednia
1
2 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV