głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
datewithdeath XXI w w wieku 14 lat zostajesz nałogową palaczką zbyt częste melanże i odloty psują Ci psychikę na imprezach kiedy przez twoją krew przepływają promile zdradzas

datewithdeath

datewithdeath.moblo.pl
XXI w w wieku 14 lat zostajesz nałogową palaczką zbyt częste melanże i odloty psują Ci psychikę na imprezach kiedy przez twoją krew przepływają promile zdradzasz
XXI w   w wieku 14 lat zostajesz... teksty

datewithdeath dodano: 1 grudnia 2010

XXI w - w wieku 14 lat zostajesz nałogową palaczką , zbyt częste melanże i odloty psują Ci psychikę , na imprezach kiedy przez twoją krew przepływają promile zdradzasz swojego chłopaka na prawo i lewo , po czym jedynym twoim wytłumaczeniem jest 'kochanie ale byłam pijana' . Kiedy po kilku takich razach chłopak już Ci nie wybacza , jesteś tak wkurzona , iż robisz wszystko by zniszczyć mu życie . Temat miłości zakończyliśmy, albowiem są też uczciwe przypadki związków . Przyjaźń XXI - wiem i to słowo traci na swojej wartości . Dziś , w przyjaźni chodzi jedynie o to by mieć z kim obgadać ludzi , kogo opalić i może kiedy już chłopak nas zostawi - wypłakać się . Nie ma zaufania i szczerości. Rodzina - większość nastolatków widuje ją rano kiedy wstaje i późnym wieczorem gdy wraca do domu . W sumie to widzi ją na oczy może jedyne 5h . - XXI - hojność , egoizm i zero szacunku .

'I nawet gdybyś powiedział mi... teksty

datewithdeath dodano: 1 grudnia 2010

'I nawet gdybyś powiedział mi wszystko, co mogłam kiedyś chcieć usłyszeć - nie zrobiłoby to na mnie żadnego wrażenia. Miałeś swoje pięć groszy w budowaniu, a może raczej rujnowaniu, mojego życia. Teraz juź jest za późno, nie jestem automatem wielokrotnego użytku. Trzeba było wcześniej uświadomić sobie jak bardzo jestem dla Ciebie ważna i jak wiele straciłeś, kiedy mnie porzuciłeś. '

Jeśli też tak masz  że obudzić... teksty

datewithdeath dodano: 1 grudnia 2010

Jeśli też tak masz, że obudzić się nie chcesz, podnieś kielon za czasy, w których żyło się najpiękniej nam, gdy kochaliśmy to wszystko też, świat był nasz, nawet jeśli był tylko snem..

Może to tak jest – myślała –... teksty

datewithdeath dodano: 1 grudnia 2010

Może to tak jest – myślała – że kobieta, jeśli ma taką szansę, chciałaby być najważniejsza w życiu jak największej liczby ludzi.

'siema siema  oczarowały mnie twego... teksty

datewithdeath dodano: 1 grudnia 2010

'siema siema, oczarowały mnie twego ciała wdzięki, chciałbym się pobujać z Tobą w rytmie tej piosenki, wszystkim dookoła opadły z wrażenia szczęki szkoda, że tylko ona powiedziała ''nie, dzięki''.'

Romantyczna kolacja  spacer brzegiem... teksty

datewithdeath dodano: 1 grudnia 2010

Romantyczna kolacja, spacer brzegiem morza i milion róż - to nie dla mnie.Wystarczy mi ławka w parku, twoja obecność i poczucie, że coś dla ciebie znaczę.

  jaki ojciec taki syn   jeśli... teksty

datewithdeath dodano: 1 grudnia 2010

" jaki ojciec taki syn " jeśli powiedzenie to jest prawdziwe , twój ojciec był niezłym chuj*m . ; )

Rodzice pewnie chcieli Ci dać na... teksty

datewithdeath dodano: 1 grudnia 2010

Rodzice pewnie chcieli Ci dać na imię "Skurwiel" .. Tylko ksiądz nie pozwolił. Prawda?

. ja mówię o sprawach nieważnych... teksty

datewithdeath dodano: 1 grudnia 2010

. ja mówię o sprawach nieważnych , miewam abstrakcyjne sny i oduczyłam się płakać .

“Wszystko zdarza się tylko raz. I... teksty

datewithdeath dodano: 1 grudnia 2010

“Wszystko zdarza się tylko raz. I nigdy nie wraca. Jeśli będziesz próbowała wskrzeszać przeszłe zdarzenia, ominiesz to, co ma się wydarzyć w następnej kolejności.”

jeśli mnie nie chcesz   nie traktuj... teksty

datewithdeath dodano: 1 grudnia 2010

jeśli mnie nie chcesz , nie traktuj jak powietrze , bo kurwa łamiesz mi serce .

“Nie zawsze możemy mieć tych... teksty

datewithdeath dodano: 1 grudnia 2010

“Nie zawsze możemy mieć tych, których chcemy. A czasami ten, którego mamy może nie być tym odpowiednim. Ale jeśli masz nadzieję, wszechświat ma zabawny sposób wskazywania ci tego, co chcesz. Wyzwanie polega na byciu samotnym, dopóki nie pojawi się ta właściwa osoba. Ale nie można się też ukrywać.”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV