głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
datewithdeath a teraz denerwujesz się na mnie że olewam szkołę nie przykładam się do nauki i codziennie spisuje pracę domową. a kiedy ja mam się uczyć i siedzieć z książkami

datewithdeath

datewithdeath.moblo.pl
a teraz denerwujesz się na mnie że olewam szkołę nie przykładam się do nauki i codziennie spisuje pracę domową. a kiedy ja mam się uczyć i siedzieć z książkami jak ka
a teraz denerwujesz się na mnie że... teksty

datewithdeath dodano: 12 grudnia 2010

a teraz denerwujesz się na mnie, że olewam szkołę, nie przykładam się do nauki i codziennie spisuje pracę domową. a kiedy ja mam się uczyć i siedzieć z książkami, jak każdą moją wolną chwilę zajmujesz ty? / malynoowa.

Wkurwia mnie to że ktoś kto był... teksty

datewithdeath dodano: 12 grudnia 2010

Wkurwia mnie to, że ktoś, kto był dla Ciebie tak ważny, przez którego musiałaś zmienić życie, o którym nie mogłaś zapomnieć, kto Ci dał tyle do zrozumienia, przy kim czułaś się tak zajebiście i ktoś, kto zmusił Cię do tego, żebyś go pokochała, dziś nawet nie powie ?cześć? Tak jakby żałował słów na osobę, która podobno była taka cudowna. Wiesz, co teraz też żałuj. Żałuj, że dałaś się nabrać.

jestem czarną tęczą boską... teksty

datewithdeath dodano: 12 grudnia 2010

jestem czarną tęczą, boską małpą z temperamentem laski z pornola.

Chciałabym mieć taki charakter... teksty

datewithdeath dodano: 12 grudnia 2010

Chciałabym mieć taki charakter, żeby jeśli ktoś mi przyśle gówno końskie w paczce, nie krzyknąć z odrazy, tylko cieszyć się, że konik tu był.

Z każdym dniem coraz bardziej... teksty

datewithdeath dodano: 12 grudnia 2010

Z każdym dniem coraz bardziej kochałam Cię choć chciałam zapomnieć to i tak pamiętałam . Wmawiałeś mi że mnie kochasz choć to były tylko słowa.

Myślisz że powiesz jedno... teksty

datewithdeath dodano: 12 grudnia 2010

Myślisz, że powiesz jedno 'Przepraszam', dwa 'Kocham', złożyszna moich ustach trzy pocałunki i będę Twoja ? Masz rację. ; *

Od dzisiaj kotku zmiana ról. Teraz... teksty

datewithdeath dodano: 12 grudnia 2010

Od dzisiaj kotku zmiana ról. Teraz to ja mam wyjebane, a ty się starasz. ; ]

i uwierz że nadejdzie dzień kiedy... teksty

datewithdeath dodano: 12 grudnia 2010

i uwierz, że nadejdzie dzień kiedy będziesz chciał zadzwonić, a ja już nie odbiorę. będę zbyt zajęta popijaniem mojego ulubionego kakao. nie będę w stanie oderwać się od tak interesującego zajęcia.

Chcę żeby pokochał mnie bez... teksty

datewithdeath dodano: 12 grudnia 2010

Chcę, żeby pokochał mnie bez makijażu, z moimi naturalnymi loczkami na głowie, w dresach i szerokiej bluzce, z podartymi trampkami.

Sprawiasz że czuję jakbym po raz... teksty

datewithdeath dodano: 12 grudnia 2010

Sprawiasz, że czuję jakbym po raz pierwszy Traciła dziewictwo za każdym razem gdy mnie dotykasz Sprawię, że będziesz jak kwiat jakiego nigdy nie widziałeś..

Tak masz rację jestem dużym... teksty

datewithdeath dodano: 12 grudnia 2010

Tak, masz rację, jestem dużym dzieckiem. Ja nie widzę nic złego w tym, że lubię się śmiać, lubię oglądać bajki, zawsze czym się bawię w rękach, że wszędzie mam łaskotki, że lubię kolorowe rzeczy. Ja nie widzę w tym nic złego i dziękuje, że tobie to też nie przeszkadza. Ale teraz szczerze się ciebie pytam: Czy jesteś gotowy wiążąc się z dziewczyną, być przy okazji jej opiekunem? Nie jestem taka jak inne dziewczyny. Nie ubieram mini, kiepsko flirtuję, ale potrafię kochać. Kochać jak dziecko... z całego serca, nie potrzebując powodu. Ale musisz też wiedzieć, że będąc ze mną, musisz być niepewnym tego co mi do głowy wpadnie i wiedzieć, że nie łatwo jest sprawić by cokolwiek z niej wypadło. Więc jak? Wchodzisz w to?

 cholera  nie chcę  żebyś... teksty

datewithdeath dodano: 12 grudnia 2010

- cholera , nie chcę , żebyś jechała tam beze mnie . może wpadniemy z kumplami koło 23 , co ? . - przeglądałam się w lustrze z telefonem przy uchu . - nie , jedziemy z dziewczynami same . w końcu to andrzejki noo . przecież mi się nic z nimi nie stanie , nie przesadzaj . - jak idziesz ubrana ? . - zapytał wścibsko . - oczywiście , że zakładam grube , wełniane rajstopy , żeby nikt nie patrzył na moje nogi , długą kieckę do ziemi , rękawiczki , żebym czasem ja nikogo nie dotknęła , wielką czapkę , żeby nikt nie bawił się moimi włosami , wogóle wielki karton na łeb założę , żeby nikt mnie nie pocałował , wiesz ? . - a to możesz jechać . - zaśmiał się trochę pewniej . - spadaj głupcze . - odburknęłam . - pożegnaliśmy się , a kiedy się rozłączył ja uśmiechnęłam się ironicznie , lejąc z męskiej naiwności . poszłam do łazienki robiąc wściekły makijaż i zakładając tą perwersyjną czerwoną kieckę , która ledwo zasłaniała mi tyłek . / ransiak

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV