głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
datewithdeath jestem na jakiejś huśtawce emocjonalnej i najgorsze jest to że boję się z niej zeskoczyć. boję się wrócić do mojej szarej rzeczywistości. raz pęka mi serce raz

datewithdeath

datewithdeath.moblo.pl
jestem na jakiejś huśtawce emocjonalnej i najgorsze jest to że boję się z niej zeskoczyć. boję się wrócić do mojej szarej rzeczywistości. raz pęka mi serce raz rozkwi
jestem na jakiejś huśtawce... teksty

datewithdeath dodano: 2 czerwca 2011

jestem na jakiejś huśtawce emocjonalnej i najgorsze jest to, że boję się z niej zeskoczyć. boję się wrócić do mojej szarej rzeczywistości. raz pęka mi serce, raz rozkwitam szczęściem, ale przynajmniej coś się dzieje.

Nie urodziłam się jako wredna suka... teksty

datewithdeath dodano: 2 czerwca 2011

Nie urodziłam się jako wredna suka czy zimna ździra , kiedyś byłam całkiem inna , ale ludzie dali mi powody , abym się zmieniła .

  Wszyscy palicie dla przyjemności.... teksty

datewithdeath dodano: 2 czerwca 2011

- Wszyscy palicie dla przyjemności. Ja palę po to, aby umrzeć.

 Byłeś tak wkurwiony  a ja wiedząc... teksty

datewithdeath dodano: 2 czerwca 2011

`Byłeś tak wkurwiony ,a ja wiedząc to denerwowałam Cie jeszcze bardziej. Popychałam ,wyzywałam chociaż wiedziałam ,że mógłbyś mnie w każdej chwili uderzyć. Nie bałam się . Kazałam wręcz namawiałam Cie żebyś to zrobił. Chcąc pobudzić w Tobie jeszcze większy agresor powiedziałam ,że Cie zdradziłam. Byłam przygotowana na najgorsze. Jednak Ty uspokoiłeś się ,opanowałeś furie. Moje ręce ,które trzymałeś w nadgarstkach żeby uchronić się od kolejnych uderzeń położyłeś sobie na ramieniu. Wtuliłeś się we mnie jak bezbronne dziecko mocząc przy tym moją koszulkę i włosy łzami...Nastała cisza. Nie było już słychać serc ,które kilka sekund wcześniej waliły jak oszalałe. Oba pękły w tym samym momencie. `

Też kiedyś spierdolę Ci życie... teksty

datewithdeath dodano: 2 czerwca 2011

Też kiedyś spierdolę Ci życie, kochanie ! ;]

Lizaki zamieniły się na papierosy... teksty

datewithdeath dodano: 2 czerwca 2011

Lizaki zamieniły się na papierosy, niewinne stały się dziwkami. Praca domowa umarła śmiercią naturalną, a telefony są używane w klasie. Cola zamieniła się w wódkę, a rowery w samochody. Niewinne pocałunki przeistoczyły się w dziki seks. Pamiętasz kiedy "zabezpieczać się" znaczyło włożyć na głowę hełm? Kiedy najgorszą rzeczą jaką mogłaś usłyszeć od chłopaka było to, że jesteś głupia. Kiedy ramiona taty były najwyższym miejscem na ziemi, a mama była największym bohaterem? Twoimi najgorszymi wrogami było Twoje rodzeństwo? Kiedy w wyścigach chodziło tylko o to, kto pobiegnie szybciej? Kiedy wojna oznaczała tylko grę karcianą. Kiedy wkładanie spódniczki nie oznaczało, że jesteś suką. Jedynymi "narkotykami" było lekarstwo na kaszel, a zioło oznaczało pietruszkę, którą Twoja mama wrzucała do zupy? Największy ból jaki czułeś to pieczenie zdartych kolan i łokci. I kiedy pożegnania oznaczały tylko "do zobaczenia jutro ".

10 smsów od Ciebie a ja dalej nie... teksty

datewithdeath dodano: 2 czerwca 2011

10 smsów od Ciebie a ja dalej nie wiem jak odpisać Ci na pierwszego

nie żebym narzekała  ale źle mi kurwa teksty

datewithdeath dodano: 2 czerwca 2011

nie żebym narzekała, ale źle mi kurwa

pamiętasz te czasy  gdy szczytem... teksty

datewithdeath dodano: 2 czerwca 2011

pamiętasz te czasy, gdy szczytem marzeń było zostanie na dworze do późnego wieczora? gdy wyjazd do innego miasta wydawał się czymś w rodzaju podróży życia? gdy całym Twoim światem było rozpromienione osiedle i garstka kumpli 'na śmierć i życie' ? gdy jedynym zmartwieniem było to, czy lecą dzisiaj smerfy? czasem chciałabym wrócić do tych beztroskich chwil, złapać łopatkę w rękę, pobiec do piaskownicy i nie przejmować się absolutnie niczym budując cudowny zamek z piasku.

Niewinne pocałunki przeistoczyły... teksty

datewithdeath dodano: 2 czerwca 2011

Niewinne pocałunki przeistoczyły się w dziki seks. Pamiętasz kiedy "zabezpieczać się" znaczyło włożyć na głowę hełm? Kiedy najgorszą rzeczą jaką mogłaś usłyszeć od chłopaka było to, że jesteś głupia.

Księżniczka ze słuchawkami w... teksty

datewithdeath dodano: 2 czerwca 2011

Księżniczka ze słuchawkami w uszach ... Zawsze pogrążona w swoim świecie rapu !

  Masz problemy sercowe.?    Tak.... teksty

datewithdeath dodano: 2 czerwca 2011

- Masz problemy sercowe.? - Tak. - To zrób sobie kurwa EKG.
Autor cytatu: luckaa

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV