głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
datewithdeath Byłeś ze mną tylko dlatego że miałam kumpli co dawali ci zapalić i wypić. Bez nich to by nie było nas przyznaj. Idzie sobie zając po torach aż tu nagle przejech

datewithdeath

datewithdeath.moblo.pl
Byłeś ze mną tylko dlatego że miałam kumpli co dawali ci zapalić i wypić. Bez nich to by nie było nas przyznaj.
Byłeś ze mną tylko dlatego że... teksty

datewithdeath dodano: 28 września 2010

Byłeś ze mną tylko dlatego że miałam kumpli co dawali ci zapalić i wypić. Bez nich to by nie było nas, przyznaj.

Idzie sobie zając po torach  aż tu... teksty

datewithdeath dodano: 28 września 2010

Idzie sobie zając po torach, aż tu nagle przejechał pociąg i obciął mu dupę. Dupa potoczyła się kilkanaście metrów dalej, na inne tory. Zajączek za nią pobiegł, schyla się i już ma ja podnieść gdy... przejechał drugi pociąg i obciął mu głowę. Jaki z tego morał? Nigdy nie trać głowy dla głupiej dupy. / maluba

Kiedy będę leżała na ulicy  cała... teksty

datewithdeath dodano: 28 września 2010

Kiedy będę leżała na ulicy, cała w krwi proszę nie pomagaj mi. Kiedy będę leżała w szpitalu, nie odwiedzaj mnie. Kiedy mnie już nie będzie, nie myśl o mnie. Po prostu udawaj że mnie nie znasz, bo świetnie Ci to wychodzi.

Jak to się dzieje  że gdy już... teksty

datewithdeath dodano: 28 września 2010

Jak to się dzieje, że gdy już nawet jesteś pewien, że kogoś nie kochasz, a przynajmniej nie czujesz do niego tego, co kiedyś, a mimo to ten człowiek jest dla Ciebie nadal tak samo ważny, jak wcześniej? Wytłumacz mi, jak to jest, że człowiek, któremu ufałeś całkowicie robi Ci wielkie świństwo, a Ty, mimo, że nie można już tego nazwać miłością, nadal potrafisz wykrzesać w stosunku do niego tyle ciepłych uczuć? Prawda jest taka, że jak raz sobie pomyślisz, że ktoś jest dla Ciebie ważny to ważny pozostanie już do końca. Kiedy kogoś kochasz... Popatrz. Oddajesz mu wtedy część siebie, a on daje swój kawałeczek Tobie. Gdy przestajecie się już kochać, te kawałki w Was pozostają, choć nie mogą już funkcjonować prawidłowo - brak im miłości, ale jednak są i nie zginą. Osoba, którą kiedyś kochaliśmy zostaje w naszym sercu na zawsze.

Uroki wolności = noszenie koszulki... teksty

datewithdeath dodano: 28 września 2010

Uroki wolności = noszenie koszulki na lewą stronę jedzenie tonami czekolady picie piwa w parku całowanie się z przypadkowymi facetami na sobotnich imprezach krótko mówiąc prawdziwe życie. / telepatia :)

Chce Ci się żyć  zapytał. Ona... teksty

datewithdeath dodano: 28 września 2010

Chce Ci się żyć, zapytał. Ona odpowiedziała że tak, kiedy chciał zapytać dlaczego ona mu przerwała i powiedziała że ma dla kogo żyć, że chce jej się żyć. Poznawać świat i nowych ludzi. Po prostu zabrakło mu słów, bo jeszcze niedawno mówiła że spotkają się w niebie.

Wraca do domu po piwach  dzwoni do... teksty

datewithdeath dodano: 28 września 2010

Wraca do domu po piwach, dzwoni do wszystkich i mówi że to jest jej koniec, straszy ludzi. On siedzi, nie wiedząc co się dzieje przed telewizorem. Ostatniego sms-a wysłała do niego " cześć skarbie, może mnie pamiętasz, a może nie szczerze to chuj mnie to obchodzi bo już nie będę się musiała na Ciebie patrzeć, no to żegnam a i pamiętaj kocham cię, kurwa kocham te twoje fałszywe uczucia " Czytając tego sms-a zaczął się śmiać, ale po chwili pomyślał " co to znaczy to żegnaj ? o co jej chodzi? " Wybrał jej numer, ale nic z tego, odezwała się tylko poczta " nie dzwoń na ten numer, tego numeru już nie ma, ja jestem skończona i moje życie " Poszedł z tym spać, nic nie robiąc. Na drugi dzień w szkole było wszystko jasne, wszystko zrozumiał. Ta dziewczyna odeszła.

Ja rozumiem wszystko. Należę do... teksty

datewithdeath dodano: 28 września 2010

Ja rozumiem wszystko. Należę do wyrozumiałych osób. Potrafię słuchać i mówić do rzeczy. Jeśli mnie ktoś wkurwi mam ostrą i gotową ripostę. Lecz na ciebie po prostu brakuję mi słów. Jakim cudem można być takim podłym, obłudnym, samolubnym, hipokrytą, skurwysynem oraz debilem? Jak można darzyć do kogoś najpierw jakieś uczucie, a potem tak nadzwyczajnie w świecie o tym zapomnieć. Niee.. tego zrozumieć nie potrafię. I wiesz co? Pierdol siebie i cały twój świat. Ja mam tego dość. Wychodzę. A drzwi za sobą zamknę na klucz. Żebym przypadkiem nie zawróciła w połowie drogi od ciebie. / oddaloonaa

kiedy do ciebie napiszę na gadu  nie... teksty

datewithdeath dodano: 28 września 2010

kiedy do ciebie napiszę na gadu, nie odpisuj. Kiedy do Ciebie przyjdę, nie otwieraj. Kiedy się do Ciebie uśmiechnę, nie odwzajemniaj uśmiechu. Kiedy powiem Ci cześć, nie odpowiadaj. Będzie mnie to ranić, wiem ale chcę zapomnieć, zrozum.

bedziesz ze mna chodzic? .   Chwila... teksty

datewithdeath dodano: 28 września 2010

bedziesz ze mna chodzic? . - Chwila zastanowie sie czy cie kocham.

Jest wiele miejsc przed którymi... teksty

datewithdeath dodano: 28 września 2010

Jest wiele miejsc przed którymi najchętniej wywiesiłabym kartkę "kurwom wstęp wzbroniony", którą dla jasności potwierdziłabym nazwiskami ! /kira333

kiedy miałeś doła  pocieszałam... teksty

datewithdeath dodano: 28 września 2010

kiedy miałeś doła, pocieszałam Cię, kiedy mówiłeś że nie masz powodów do radości ja zawsze te powody znalazłam. Wtedy kiedy zerwałeś z dziewczyną, pomagałam Ci wyleczyć rany, kiedy musiałeś z kimś porozmawiać, nawet kiedy była 3;00 w nocy odbierałam telefon i rozmawiałam. Teraz ja potrzebuję twojej pomocy, a ty się odwracasz " przyjacielu " .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV