głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czuub Może kiedyś wydawało ci się że wszystko przepadło ale wcale tak nie było. Wtedy potrzebny był tylko czas chwila odpoczynku na dnie by wstać ze zdwojoną siłą. Be

czuub

czuub.moblo.pl
Może kiedyś wydawało ci się że wszystko przepadło ale wcale tak nie było. Wtedy potrzebny był tylko czas chwila odpoczynku na dnie by wstać ze zdwojoną siłą. Bez względ
Może kiedyś wydawało ci się że... teksty

czuub dodano: 14 sierpnia 2014

Może kiedyś wydawało ci się że wszystko przepadło, ale wcale tak nie było. Wtedy potrzebny był tylko czas- chwila odpoczynku na dnie by wstać ze zdwojoną siłą. Bez względu na to co się w twoim życiu jeszcze wydarzy pamiętaj że masz na co czekać. Zawsze trzeba czekać bo zawsze coś przychodzi. Nie zawsze coś wraca, ale zastępuje to coś innego. Zaciśnij pięści bo poradzisz sobie. Jesteś wielki chociaż może jeszcze o tym nie wiesz.

Zamiana marzeń na rzeczywistość... teksty

czuub dodano: 14 sierpnia 2014

Zamiana marzeń na rzeczywistość, loading..

Pierwszy raz od dawna jestem tak... teksty

czuub dodano: 14 sierpnia 2014

Pierwszy raz od dawna jestem tak zadowolona z siebie i tego, co robię. Szczęście przyciąga sukces albo sukces przyciąga szczęście. Tego się będę trzymać, bo to idealna recepta na rozwijanie siebie i swoich umiejętności. Każdemu życze takich wspaniałych momentów Fajnie jest mieć coś swojego, a jeszcze fajniej, jak ktoś to docenia.

Im większe przypały  tym lepsze... teksty

czuub dodano: 14 sierpnia 2014

Im większe przypały, tym lepsze wspomnienia.

Zakończ stare rozdziały  które... teksty

czuub dodano: 14 sierpnia 2014

Zakończ stare rozdziały, które Cię tylko męczą. Oderwij się od tego, co Cię ogranicza. Zacznij od początku. Pozwól sobie na więcej, zaufaj sama sobie. Zerwij kajdany i ciesz się w pełni tym latem. Rób to co lubisz i na co masz ochotę. Nie patrz się na innych, oni gadali i gadać będą. Zrób coś wreszcie dla siebie .

Jak ja podziękować życiu mam za... teksty

czuub dodano: 13 sierpnia 2014

Jak ja podziękować życiu mam za Ciebie . Za ten skarb największy jakim jest , że mamy siebie . Za to, że gdy rano kiedy słońce wstaje oczy swe otwieram , a ono mi ciebie daje..

Pamiętajcie na każdego z nas... teksty

czuub dodano: 13 sierpnia 2014

Pamiętajcie na każdego z nas prędzej czy później przychodzie moment, W którym uświadomi sobie co tak naprawdę czuje do drugiej osoby. Każdy z nas był kiedyś młody, przeszedł przez przelotne związki. Jeden miał ich dużo inny, niewiele, lecz jedno jest najważniejsze : Być Zakochanym na prawdę, to mieć przy Sobie prawdziwe Szcżęście !

To taka zdrowa  miłość  a... teksty

czuub dodano: 8 sierpnia 2014

To taka zdrowa miłość, a jednocześnie totalnie crazy.

Wiem  że na całym świecie ludzie... teksty

czuub dodano: 8 sierpnia 2014

Wiem, że na całym świecie ludzie kochają się, tworzą szczęśliwe pary, mimo tego mam poczucie, że przytrafiło mi się coś na prawdę wyjątkowego, a człowiek którego kocham ( kocham już do szaleństwa ) zasługuję na mnie w 100%...

Kocham bezwarunkowo . I wszystko... teksty

czuub dodano: 8 sierpnia 2014

Kocham bezwarunkowo . I wszystko takie piękne ;)

Tak bardzo kocham i tak bardzo... teksty

czuub dodano: 8 sierpnia 2014

Tak bardzo kocham i tak bardzo wierzę , że to jest ta miłość na którą niektórzy całe życie czekają .

Uwielbiam spędzać z Tobą czas... teksty

czuub dodano: 8 sierpnia 2014

Uwielbiam spędzać z Tobą czas, uwielbiam być przy Tobie, wiedzieć że jesteś tuż obok... Rozmawiać z Tobą, słuchać Cię, patrzeć na Ciebie. ...Czuję się bezpieczna jak nigdy wcześniej... c h c ę ż e b y t a k j u ż b y ł o z a w s z e j e s t e m t e g o p e w n a .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV