głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czuub Jestem cholernie szczęśliwa i czasem na prawdę nie mogę uwierzyć że to wszystko dzieje się na prawdę. Jesteś najwspanialszym człowiekiem na świecie i choć właśn

czuub

czuub.moblo.pl
Jestem cholernie szczęśliwa i czasem na prawdę nie mogę uwierzyć że to wszystko dzieje się na prawdę. Jesteś najwspanialszym człowiekiem na świecie i choć właśnie tak
Jestem cholernie szczęśliwa i... teksty

czuub dodano: 8 sierpnia 2014

Jestem cholernie szczęśliwa i czasem na prawdę nie mogę uwierzyć, że to wszystko dzieje się na prawdę. Jesteś najwspanialszym człowiekiem na świecie i choć właśnie tak myśli każda kobieta o swoim ukochanym, bez względu na to jaki jest, to ja mam pewność, że mam ku temu podstawy i dowody. A to wszystko nie jest efektem szalonego zaślepienia i uzależnienia. Jestem Tobą zachwycona, nie ślepo zauroczona. Kocham Cię i mało tego... Wiem, że Ty mnie też.

Może czasem zachowuje się jakbym... teksty

czuub dodano: 8 sierpnia 2014

Może czasem zachowuje się jakbym chciała zagłaskać Cię na śmierć posypując przy tym brokatowymi lukrowanymi serduszkami, wierzę jednak, że nie masz mi tego za złe i daje Ci tym radość. Jesteś tak dobrym i ciepłym człowiekiem, że niemożliwe byś nie rozumiał, że robię to bo bardzo Cie kocham. Czasem boję się, że to może moje dziwactwo, ale wtedy rozsądek podpowiada mi, że to po prostu prawdziwa, szczęśliwa i szczera miłość :)

Wtedy wszystko było szare. dziś... teksty

czuub dodano: 8 sierpnia 2014

Wtedy wszystko było szare. dziś zachodzę w głowę, jak mogłam funkcjonować bez Twoich pocałunków, bez Twojego dotyku, bez Twojego uśmiechu, który jest najwspanialszym i najszczerszym uśmiechem w moim świecie. Jak mogłam żyć wiedząc, że nie ma Ciebie- człowieka, który potrafi dostrzec we mnie piękno, dzięki któremu czuje się tak cudownie i bezpiecznie. Ale dziś jesteś i wiem że będziesz, choć nic sobie nie obiecywaliśmy. My nie musimy nic sobie obiecywać, my wiemy.

Miłość.  Prawdziwa i cierpliwa.... teksty

czuub dodano: 8 sierpnia 2014

Miłość. Prawdziwa i cierpliwa. Moja i Twoja.

Dziś już nie umiem opisac tego co... teksty

czuub dodano: 8 sierpnia 2014

Dziś już nie umiem opisac tego co do Ciebie czuję, bo to wykracza poza wszelkie granice. Mówią że kocha się za nic. Nieprawda, bo ja mogłabym wymieniać i wymieniać, za co tak bardzo Cię kocham, mnóstwo powodów dla których chciałabym być przy Tobie już zawsze. Czuje się taka bezpieczna i pewna- pewna siebie, pewna Ciebie, pewna nas. Czasem mam wrażenie, że za późno nasze drogi się spotkały i nawet nie potrafię sobie wyobrazić, jak to było bez Ciebie.

Nawet ja sama nie dbam tak o siebie... teksty

czuub dodano: 8 sierpnia 2014

Nawet ja sama nie dbam tak o siebie, jak Ty dbasz o mnie. Mój świat to 5 liter Twojego imienia. Czuje się kochana do granic możliwości. Kochana i pożądana. Jestem taka szczęśliwa. Czasem warczę- wiem. Ale to też z miłości !

Żeby Tobie nigdy nie zabrakło mnie.... teksty

czuub dodano: 8 sierpnia 2014

Żeby Tobie nigdy nie zabrakło mnie. Żeby mnie nigdy nie zabrakło Ciebie.

i love you do bólu ! teksty

czuub dodano: 8 sierpnia 2014

i love you do bólu !

Nie chcę wiedzieć  co bym robiła... teksty

czuub dodano: 8 sierpnia 2014

Nie chcę wiedzieć, co bym robiła, kim bym była i gdzie, gdybym nie poznała Ciebie. Nie chcę nawet pamiętać tego, co było zanim się poznaliśmy. Stracony czas.. Dzięki Tobie w końcu przekonałam się, jak smakuje szczęście i poczucie bezpieczeństwa.

Nauczyłeś mnie  że muszę czasem... teksty

czuub dodano: 8 sierpnia 2014

Nauczyłeś mnie, że muszę czasem odpuszczać. To co jest między nami wydaje mi się być idealne, zdrowe i normalne, a jednocześnie bardzo silne.

Burza  burza  burza.. Słońce ?... teksty

czuub dodano: 8 sierpnia 2014

Burza, burza, burza.. Słońce ? Niech świeci jak najdłużej.

Dobrze że jesteś  chociaż czasami... teksty

czuub dodano: 8 sierpnia 2014

Dobrze że jesteś, chociaż czasami mam ochote Cię udusić :)

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV