głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czekoooladowa gdybym mogła podarować Ci tylko jedną rzecz tego świata chciałabym dać ci umiejętność patrzenia moimi oczami. wtedy zauważyłbyś jak ważny dla mnie jesteś. czy T

czekoooladowa

czekoooladowa.moblo.pl
gdybym mogła podarować Ci tylko jedną rzecz tego świata chciałabym dać ci umiejętność patrzenia moimi oczami. wtedy zauważyłbyś jak ważny dla mnie jesteś.
gdybym mogła podarować Ci tylko... teksty

czekoooladowa dodano: 12 marca 2013

gdybym mogła podarować Ci tylko jedną rzecz tego świata, chciałabym dać ci umiejętność patrzenia moimi oczami. wtedy zauważyłbyś, jak ważny dla mnie jesteś.

  czy Ty tego nie widzisz ?   czego ?... teksty

czekoooladowa dodano: 12 marca 2013

- czy Ty tego nie widzisz ? - czego ? - tego , jak Ona reaguje na Twój uśmiech..

całe moje zycie ma... teksty

czekoooladowa dodano: 12 marca 2013

całe moje zycie ma stoosiemdziesiątpięć centymetrów wzrostu.

Mama zawsze powtarzała mi  żebym... teksty

czekoooladowa dodano: 12 marca 2013

Mama zawsze powtarzała mi, żebym nigdy nie kładła się do łóżka zła. Dlatego teraz siedzę i planuję zemstę .

móc jeszcze raz usłyszeć dojrzałe... teksty

czekoooladowa dodano: 12 marca 2013

móc jeszcze raz usłyszeć dojrzałe "kocham Cie" z Twoich ust prosto do ucha, leżąc pod jedną kołdrą i czuć Cię obok siebie.

Siedziała na parapecie w za dużej... teksty

czekoooladowa dodano: 12 marca 2013

Siedziała na parapecie w za dużej szarej bluzie , paląc papierosa. Upuściła go niezdarnie .. Papieros wypalił jej w rajstopach dziurę w kształcie serca.

 to ona  boję się  że gdy zamknę oczy mogę ją ujrzeć Kurwa...  aha . teksty czekoooladowa dodał komentarz: "to ona, boję się, że gdy zamknę oczy mogę ją ujrzeć Kurwa..." aha . do wpisu 10 marca 2013
Będziemy się dobrze bawić  na... teksty

czekoooladowa dodano: 17 luty 2013

Będziemy się dobrze bawić, na pewno, ponieważ jestem w stanie zrobić to czego ona nie śmie wymówić. i między nami jest napięcie, jest niebezpiecznie, ale rozwala nas pożądanie. i myślę, że wiesz, że Twoje ciało utrzymuje moją duszę. nie wiem co jeszcze zrobimy ale ogień wybucha. i chyba powinniśmy uciekać i myślę, że powinnam być pewniejsza siebie, w swojej skórze. musimy kryć się nawzajem, najbezpieczniej jak umiemy, dopóki nie dotrzemy do końca, dopóki nie spełnimy naszego planu. leżmy w ciemności, nie mamy nic do powiedzenia, moja dusza zaczyna Cię potrzebować, zabierz mnie do siebie.

Będę uwielbiała życie i będę je... teksty

czekoooladowa dodano: 17 luty 2013

Będę uwielbiała życie i będę je kochała ponad wszystko, będę czuła i będę miła i sympatyczna, będę kochającą grzeczną dziewczyną, tak, na pewno, złap mnie za rękę, tylko Ciebie kocham.

jestem przerażona  rozjebana... teksty

czekoooladowa dodano: 17 luty 2013

jestem przerażona, rozjebana, zagubiona i robię dziwne rzeczy, na podłodze zwijam się z bólu, nie płacze, od dawna nie płacze, zwijam się z bólu ale nie płaczę, moja głowa pęka, nie ma w niej spokoju. jestem chora psychicznie i powinnam iść na terapie. ludzie zaczęli ode mnie odchodzić, a świat mi się kręci. nic nie widzę, kurwa oni odchodzą, oddalają się a mieliśmy być na zawsze. i te dłonie na moich plecach wcale nie są znajome. te szepty, nie znam tego, nie pamiętam. robię z siebie kogoś okropnego i nie umiem się pozbierać, nie umiem żyć. jestem leczona tabletkami i żyję samotnością. od dawna nic się nie zmienia. ludzie mnie nie chcą i ja ich też, a powinnam chcieć. i umieram, albo umarłam, umarłam już dawno i nikt nie chcę mnie pochować.

kochaj mnie  dalej  dawno nikt mnie... teksty

czekoooladowa dodano: 17 luty 2013

kochaj mnie dalej, dawno nikt mnie nie kochał.

www.ask.fm emczili teksty

czekoooladowa dodano: 17 luty 2013

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV