głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
comipowiesz Mija czas dziś jest ten dzień w którym głupi krawężnik stał się czymś więcej ale teraz to tylko zimny kawałek betonu nic nie znaczący dla Ciebie i dla mnie równ

comipowiesz

comipowiesz.moblo.pl
Mija czas dziś jest ten dzień w którym głupi krawężnik stał się czymś więcej ale teraz to tylko zimny kawałek betonu nic nie znaczący dla Ciebie i dla mnie również. Z
Mija czas  dziś jest ten dzień w... teksty

comipowiesz dodano: 6 kwietnia 2015

Mija czas, dziś jest ten dzień w którym głupi krawężnik stał się czymś więcej, ale teraz to tylko zimny kawałek betonu nic nie znaczący dla Ciebie i dla mnie również. Z resztą i tak byś nie pamiętała, tak jak rok temu hehe.

Co daje mi mi teraz siłę?... teksty

comipowiesz dodano: 5 luty 2015

Co daje mi mi teraz siłę? Wyznaczenie nowych celów, nowa praca, nowe postanowienia, nowe zainteresowania, a to wszystko będzie moją drogą do szczęścia, które utraciłem wraz z Twoim odejściem.

Daty  dlaczego tak jest że... teksty

comipowiesz dodano: 17 stycznia 2015

Daty, dlaczego tak jest że pamiętamy daty, których już nie świętujemy? Pamiętamy jakie były ważne i co się pod nimi kryje, czasami tak ciężko jest zapomnieć, lecz idźmy do przodu znajdziemy inne daty do świętowania lub świętujmy tylko nasze, bo tego nam nikt nie odbierze. Pamiętam.

walczę sam ze sobą dopiero 3 miesiące i mam nadzieje  że Nowy rok przyniesie mi dużo dobrych zmian i jestem pewien  że Tobie również  trzeba by wytrwałym i zostawić przeszłość  szukać czegoś nowego obrać inne cele  bo za nami dużo a przed nami stokroć więcej. Pozdrawiam i szczerzę życzę szczęścia. teksty comipowiesz dodał komentarz: walczę sam ze sobą dopiero 3 miesiące i mam nadzieje, że Nowy rok przyniesie mi dużo dobrych zmian i jestem pewien, że Tobie również, trzeba by wytrwałym i zostawić przeszłość, szukać czegoś nowego obrać inne cele, bo za nami dużo a przed nami stokroć więcej. Pozdrawiam i szczerzę życzę szczęścia. do wpisu 31 grudnia 2014
Ten ktoś jest daleko  a może w... teksty

comipowiesz dodano: 30 grudnia 2014

Ten ktoś jest daleko, a może w ogóle nie istnieje? Skąd mam wiedzieć, skoro nie potrafię zaufać? Wiem tylko, ze Ty istniejesz, a ja mam ochotę wyjechać, żeby nigdy Cię już na oczy nie widzieć, bo nadal sprawia mi to ból, którego Ty nigdy nie zaznasz. Dobrze mi szło i znowu ten ból, chociaż chwilowy to bardzo intensywny. Nigdy sobie nie wybaczę, że dałem Ci się tak zranić.

Chyba ktoś gdzieś próbuje mi... teksty

comipowiesz dodano: 29 grudnia 2014

Chyba ktoś gdzieś próbuje mi pomóc, ale ja nie potrafię tego przyjąć. Nie wierze w to. Nie wierze w nic i boje się.

Przegrywam walke z podświadomością... teksty

comipowiesz dodano: 27 grudnia 2014

Przegrywam walke z podświadomością, kolejny raz mimo że jest dobrze, niestety nadal przegrywam.

Co tu robię i skąd znam tą... teksty

comipowiesz dodano: 21 grudnia 2014

Co tu robię i skąd znam tą stronę? Znam ją przez Ciebie. Pokazałaś mi ją gdy się poznawaliśmy, pokazałaś mi swój profil. Ciekawość sprawiła, że zajrzałem na niego i okazało się, że 3/4 ostatnich wpisów to wpisy przepełnione smutkiem i cierpieniem. Zajrzałem ponownie, każdy kolejny wpis wyrażał radość, ogromne szczęście i miłość do mnie. Po paru tygodniach usunęłaś konto, żeby zapomnieć o tych wszystkich starych cierpieniach i niepowodzeniach, zaczełaś normalnie żyć. Nie wiedziałem, że kiedyś zamienimy się miejscami.

Kiedyś dawno też cierpiałem... teksty

comipowiesz dodano: 12 grudnia 2014

Kiedyś dawno też cierpiałem, cierpiałem sam w samotności z różnych powodów. Teraz, gdy otaczało mnie dużo ważnych dla mnie ludzi i każdy mi pomagał, cierpiałem jeszcze bardziej. Widocznie nigdy nie doznałem takiego bólu i cierpienia jak ten zadany przez Ciebie. Podnosze się, to była cenna lekcja, którą zapamiętam do końca życia.

Kochałem Cię  kiedy zmieniałaś... teksty

comipowiesz dodano: 5 grudnia 2014

Kochałem Cię, kiedy zmieniałaś otoczenie. Kochałem, kiedy ktoś nachodził Cię w nocy. Kochałem kiedy atmosfera w klasie była nie do zniesienia. Kochałem, gdy wszyscy mieli do Ciebie pretensję i tylko na mnei mogłaś liczyć. Kochałem Cię gdy zachorowałaś i trwałem przy Tobie, zaopiekowałem się Tobą i bardzo martwiłem o Twoje zdrowie. Kochałem, kiedy przerażały Cię myśli o maturze i starałem się jak mogłem, żeby ułatwić Ci naukę. Kochałem Cię, gdy nikt nie miał czasu dla Ciebie, Kochałem kiedy ktoś wydzwaniał po nocach i płakałaś, a ja uspokajałem Twoje stargane nerwy. Kochałem Cię, gdy martwiłaś się o studia. Kochałem Cię w Boże Narodzenie, Wielkanoc i każde inne święto. Kochałem Cię każdego dnia i każdej nocy. Gdy byłaś smutna i nie miałaś humoru robiłem co mogłem, żeby go poprawić, bo Kochałem Cię. Znałem wszystkie Twoje wady, które kochałem tak jak Ciebie. Kochałem każdą wspólną chwilę, przytulenie i pocałunek i choćby nie wiem co się działo nie puściłbym Cię. Kochałem Cię..

Zniszczyłaś mnie. Jak mogłaś? No... teksty

comipowiesz dodano: 27 listopada 2014

Zniszczyłaś mnie. Jak mogłaś? No jak? Teraz jesteś z innym, czy wiesz jak to boli? Głupi byłem.

Byłem kiedyś głupim marzycielem... teksty

comipowiesz dodano: 19 listopada 2014

Byłem kiedyś głupim marzycielem, ale nawet w tych w najskrytszych nie było Ciebie, byłaś więcej niż marzeniem, widocznie nie zdążyłem nawet poczuć, że spełnia się coś więcej, a Ciebie już przy mnie nie było.

Poprzednia
1
2 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV