głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Co miało się zdarzyć? Nie wiem... jakieś love czy coś... Love to ja miałam przeminęło z wiatrem... Uważaj bo wiatr często zmienia kierunek Nie bój się ponownie

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Co miało się zdarzyć? Nie wiem... jakieś love czy coś... Love to ja miałam przeminęło z wiatrem... Uważaj bo wiatr często zmienia kierunek
  Co miało się zdarzyć? Nie... teksty

chokoreeto dodano: 4 maja 2010

- Co miało się zdarzyć? Nie wiem... jakieś love czy coś... - Love to ja miałam, przeminęło z wiatrem... - Uważaj, bo wiatr często zmienia kierunek; -)

Nie bój się ponownie zakochać.... teksty

chokoreeto dodano: 4 maja 2010

Nie bój się ponownie zakochać. Otwórz swe serce i podążaj tam, dokąd Cię ono wiedzie... i pamiętaj, fruń do księżyca... P.S. Zawsze będę Cię Kochała...

  ona Cię nadal kocha.   wygląda na... teksty

chokoreeto dodano: 4 maja 2010

- ona Cię nadal kocha. - wygląda na obojętną. .. - a jak Ty byś się zachowywał, gdyby ktoś kogo kochasz, ranił Cię na każdym kroku.? obnosił byś się z taką miłością.? czy chował ją w sobie, tak jak robi to ona.?

Są we mnie dwie kobiety. Jedna... teksty

chokoreeto dodano: 4 maja 2010

Są we mnie dwie kobiety. Jedna pragnie namietności i przygód. Druga natomiast chce być niewolnicą rutyny, życia rodzinnego, drobnych spraw, które można zaplanować i wykonać. Zmagają się we mnie przykładna pani domu i prostytutka. Spotkanie tych dwóch kobiet w jednym ciele jest bardzo ryzykowną sprawą. Bo to współistnienie dwóch boskich energii, dwóch przeciwstawnych światów i może się zdarzyć, że jeden świat zniszczy drugi.

Mogłam napisać jednego sms'a... teksty

chokoreeto dodano: 4 maja 2010

Mogłam napisać jednego sms'a, wiedząc, że potem wyłączysz telefon. Mogłam napisać dlaczego to zrobiłam i jak bardzo żałuję, ale nie starczyło by mi miejsca na pożegnanie. Gdybym zaś tylko się pożegnała pomyślałbyś, że już mi nie zależy. Może właśnie o to chodzi? Może tak cywilizacja chciała zniszczyć naszą miłość?

Kac to średnio wdzięczna mikstura... teksty

chokoreeto dodano: 4 maja 2010

Kac to średnio wdzięczna mikstura wyrzutów sumienia, bólu głowy, brzucha i wstrętu do samego siebie mocno doprawiona dawką ???debilnych decyzji z poprzedniej nocy"

I znów się zawiodłam   nie wiem... teksty

chokoreeto dodano: 4 maja 2010

I znów się zawiodłam , nie wiem który to już raz . Moje serce jest już odporniejsze , umysł woli przyjmować to na chłodno . Nie krzyczę jak opętana , nie płaczę . Po prostu przyjmuję do wiadomości i odchodzę . Wydaję się być opanowana , ale gdzieś głęboko we mnie właśnie toczy się wojna sprzecznych myśli . Za każdym razem boli jak nigdy .

Miłość przychodzi z czasem   nie z... teksty

chokoreeto dodano: 4 maja 2010

Miłość przychodzi z czasem , nie z wiekiem .

Myślę   że Ty jesteś typem faceta... teksty

chokoreeto dodano: 4 maja 2010

Myślę , że Ty jesteś typem faceta , który patrzy w moje oczy tylko po to , żeby dostrzec w nich swoje odbicie .

Jak ja kocham sobie wmawiać   że... teksty

chokoreeto dodano: 4 maja 2010

Jak ja kocham sobie wmawiać , że mnie nie obchodzisz . To taka moja mała bajka , w którą wierzę tylko ja .

  A Ty  czego chcesz dziewczynko . ?... teksty

chokoreeto dodano: 4 maja 2010

- A Ty, czego chcesz dziewczynko . ? - Ja . ? Ja chcę tylko , odzyskać utraconą nadzieję , wiarę w miłość i drugą połówkę swego serca .

To jest ten jeden wieczór w roku... teksty

chokoreeto dodano: 4 maja 2010

To jest ten jeden wieczór w roku , kiedy mogę być kimś innym . Gdy mogę udawać , że nie jestem odpowiedzialna za śmierć wszystkiego , co kochałam . Dzisiaj mogę się bawić , flirtować i podejmować bezmyślne decyzje , których potem będę żałować .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV