głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Jak mam rozpoznać swoją Drugą Połowę? Nie bojąc się ryzyka. Ryzyka porażki odrzucenia rozczarowań. Nigdy nie wolno nam rezygnować z poszukiwania Miłości. Ten kt

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Jak mam rozpoznać swoją Drugą Połowę? Nie bojąc się ryzyka. Ryzyka porażki odrzucenia rozczarowań. Nigdy nie wolno nam rezygnować z poszukiwania Miłości. Ten kto pr
Jak mam rozpoznać swoją Drugą... teksty

chokoreeto dodano: 5 maja 2010

Jak mam rozpoznać swoją Drugą Połowę? Nie bojąc się ryzyka. Ryzyka porażki, odrzucenia, rozczarowań. Nigdy nie wolno nam rezygnować z poszukiwania Miłości. Ten, kto przestaje szukać, przegrywa życie.

Na początku miłości trzeba... teksty

chokoreeto dodano: 5 maja 2010

Na początku miłości trzeba chodzić bardzo ostrożnie, dopiero później można się puścić pędem przez pola prosto w objęcia ukochanego, kiedy ma się pewność, że nas nie wyśmieje, jeśli się potkniemy.

gmatwam sobie życie jak mało kto. teksty

chokoreeto dodano: 4 maja 2010

gmatwam sobie życie jak mało kto.

I feel so untouched.. and I want You... teksty

chokoreeto dodano: 4 maja 2010

I feel so untouched.. and I want You so much that I just can't resist You! It's not enough to say that I miss You! Czuję się niedotknięta.. i tak bardzo Cię chcę, że nie mogę się Ci oprzeć! To za mało, żeby powiedzieć, że za Tobą tęsknię!

Bo ona jest jedną z tych    których... teksty

chokoreeto dodano: 4 maja 2010

Bo ona jest jedną z tych, których nie może mieć każdy. ;D ;*| O Mnie ;D

Mogę być Twoją Księżniczką?... teksty

chokoreeto dodano: 4 maja 2010

Mogę być Twoją Księżniczką? Małą dziewczynką w za dużych butach i szczęśliwych oczach? Żółtym słonkiem uśmiechniętym od ucha do ucha? Z rozmazaną szminką i noskiem w czekoladzie? Spoglądającą na wszystko z dołu? Słodką niczym czerwony cukierek? Mogę być Twoją Księżniczką?

  Moniko ja...   Urwał    Nic nie... teksty

chokoreeto dodano: 4 maja 2010

- Moniko ja... - Urwał - Nic nie mów! Ja wiem, że mnie bardzo kochasz. Nie musisz mi... - Nie!!! - Krzyknął - Co nie? - Widząc w jego samochodzie jakąś dziewczynę, zapytałam - A, to pewnie ta twoja kuzynka, o której pisałeś mi w listach. Tak? - Nie! Moniko! Ty nic nie rozumiesz. Ja Cię już nie kocham, a ta dziewczyna w samochodzie to Anita, moja nowa dziewczyna. - Co?! - Mówiąc to łzy płynęły mi z oczu jak fala morska.

Ale Ciebie nie można tak... teksty

chokoreeto dodano: 4 maja 2010

Ale Ciebie nie można tak zaplanować. Można na Tobie polegać. Jesteś spolegliwy – lubię to słowo – spolegliwy do bólu. Ale zaplanować Ciebie się po prostu nie da. Tak zresztą tylko przypuszczałam do dzisiaj. Od dzisiaj wiem to na pewno. Masz zbyt powikłany życiorys. Poza tym zmieniasz życiorysy innych ludzi.

  Chodź pomogę Ci. Podaj rękę.... teksty

chokoreeto dodano: 4 maja 2010

- Chodź pomogę Ci. Podaj rękę. - Ale... - No dalej, zaufaj mi. - Ale jak coś pójdzie nie ta, Ty też... - To spadniemy razem...

a ona po prostu miała tego... teksty

chokoreeto dodano: 4 maja 2010

a ona po prostu miała tego wszystkiego dosyć, wiesz? przestała się przejmować, zaczęła tłumić w sobie wszystkie uczucia.

czasami wolę być zupełnie sama... teksty

chokoreeto dodano: 4 maja 2010

czasami wolę być zupełnie sama, niezdarnie tańczyć na granicy zła i nawet stoczyć się na samo dno-czasami wolę to, niż czułość waszych obcych rąk

Bóg daje albo cycki albo rozum.   Ja... teksty

chokoreeto dodano: 4 maja 2010

Bóg daje albo cycki albo rozum. | Ja mam cały pakiet xdd ;D Taki ful wypas ;D By chokoreeto ;D

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV