głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Mogłam napisać jednego sms'a wiedząc że potem wyłączysz telefon. Mogłam napisać dlaczego to zrobiłam i jak bardzo żałuję ale nie starczyło by mi miejsca na poże

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Mogłam napisać jednego sms'a wiedząc że potem wyłączysz telefon. Mogłam napisać dlaczego to zrobiłam i jak bardzo żałuję ale nie starczyło by mi miejsca na pożegnani
Mogłam napisać jednego sms'a... teksty

chokoreeto dodano: 4 maja 2010

Mogłam napisać jednego sms'a, wiedząc, że potem wyłączysz telefon. Mogłam napisać dlaczego to zrobiłam i jak bardzo żałuję, ale nie starczyło by mi miejsca na pożegnanie. Gdybym zaś tylko się pożegnała pomyślałbyś, że już mi nie zależy. Może właśnie o to chodzi? Może tak cywilizacja chciała zniszczyć naszą miłość?

Kac to średnio wdzięczna mikstura... teksty

chokoreeto dodano: 4 maja 2010

Kac to średnio wdzięczna mikstura wyrzutów sumienia, bólu głowy, brzucha i wstrętu do samego siebie mocno doprawiona dawką ???debilnych decyzji z poprzedniej nocy"

I znów się zawiodłam  nie wiem... teksty

chokoreeto dodano: 4 maja 2010

I znów się zawiodłam , nie wiem który to już raz . Moje serce jest już odporniejsze , umysł woli przyjmować to na chłodno . Nie krzyczę jak opętana , nie płaczę . Po prostu przyjmuję do wiadomości i odchodzę . Wydaję się być opanowana , ale gdzieś głęboko we mnie właśnie toczy się wojna sprzecznych myśli . Za każdym razem boli jak nigdy .

Miłość przychodzi z czasem  nie z... teksty

chokoreeto dodano: 4 maja 2010

Miłość przychodzi z czasem , nie z wiekiem .

Myślę  że Ty jesteś typem faceta... teksty

chokoreeto dodano: 4 maja 2010

Myślę , że Ty jesteś typem faceta , który patrzy w moje oczy tylko po to , żeby dostrzec w nich swoje odbicie .

Jak ja kocham sobie wmawiać  że... teksty

chokoreeto dodano: 4 maja 2010

Jak ja kocham sobie wmawiać , że mnie nie obchodzisz . To taka moja mała bajka , w którą wierzę tylko ja .

 A Ty czego chcesz dziewczynko . ?... teksty

chokoreeto dodano: 4 maja 2010

- A Ty, czego chcesz dziewczynko . ? - Ja . ? Ja chcę tylko , odzyskać utraconą nadzieję , wiarę w miłość i drugą połówkę swego serca .

To jest ten jeden wieczór w roku... teksty

chokoreeto dodano: 4 maja 2010

To jest ten jeden wieczór w roku , kiedy mogę być kimś innym . Gdy mogę udawać , że nie jestem odpowiedzialna za śmierć wszystkiego , co kochałam . Dzisiaj mogę się bawić , flirtować i podejmować bezmyślne decyzje , których potem będę żałować .

Dzwonek do drzwi . Pociągnęła za... teksty

chokoreeto dodano: 4 maja 2010

Dzwonek do drzwi . Pociągnęła za klamkę . Oczy pełne łez , czerwone policzki , wymuszony uśmiech . W milczeniu wpuściła swoją starszą siostrę . [...] Cisza , postanowiła ją przerwać jednym ze standardowych pytań : - Może zaparzyć Ci herbaty . ? - Herbata nie ogrzeje pustego serca .

 Widzisz jaka jestem słaba tyle... teksty

chokoreeto dodano: 3 maja 2010

- Widzisz jaka jestem słaba, tyle cierpienia już na mnie spadło, tyle bólu dźwigam co dnia, a za co? Za to, że chce komuś ofiarować Miłość- najpiękniejsze uczucie na świecie... Dlaczego Ty masz zawsze rację, a ja naiwnie wierzę, że tym razem będzie inaczej, a potem znów cierpię, owijając bandażem kolejną ranę?

znasz  nie znasz  co za różnica ? teksty

chokoreeto dodano: 3 maja 2010

znasz , nie znasz , co za różnica ?

 lubisz mnie  czy nienawidzisz ?... teksty

chokoreeto dodano: 3 maja 2010

- lubisz mnie , czy nienawidzisz ? - a jaka odpowiedź Cię usatysfakcjonuje ? - prawdziwa . - prawda jest taka , że myślisz , że Cię nienawidzę , ale pragniesz abym Cię kochała . a ja , Cię lubię , lecz wolałabym nienawidzić ..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV