głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Nie przeszkadzać zgłębiam proimmunologiczne antyoksydacyjne i naprawdę cool działanie aspiryny i witaminy C na mój organizm. Umiałam się dogadać jedynie z tymi

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Nie przeszkadzać zgłębiam proimmunologiczne antyoksydacyjne i naprawdę cool działanie aspiryny i witaminy C na mój organizm.
Nie przeszkadzać   zgłębiam... teksty

chokoreeto dodano: 8 maja 2010

Nie przeszkadzać - zgłębiam proimmunologiczne, antyoksydacyjne i naprawdę cool działanie aspiryny i witaminy C na mój organizm.

Umiałam się dogadać jedynie z tymi... teksty

chokoreeto dodano: 8 maja 2010

Umiałam się dogadać jedynie z tymi, którzy akceptowali mnie całkowicie. Niewielu ich było, ale zawsze znalazła się dobra dusza, która choć na jakiś czas wytrzymywała mój obłęd. Potem odchodziła jak inni. !

Nikt nie wie jak radzić sobie z... teksty

chokoreeto dodano: 8 maja 2010

Nikt nie wie jak radzić sobie z własnymi kłopotami, natomiast wszyscy wiedzą jak rozwiązywać problemy innych ludzi. Ach, jaka szkoda, że ludzie nie mogą zamieniać się swoimi problemami. !

najbardziej racjonalnym wyjściem... teksty

chokoreeto dodano: 8 maja 2010

najbardziej racjonalnym wyjściem, byłoby pierdolnąć tym wszystkim i strzelić, sobie w głowę.

Pamiętacie  kiedy byliście małymi... teksty

chokoreeto dodano: 8 maja 2010

Pamiętacie, kiedy byliście małymi dziećmi i wierzyliście w bajki, marzyliście o tym, jakie będzie wasze życie? Biała sukienka, książę z bajki, który zaniesie was do zamku na wzgórzu. Leżeliście w nocy w łóżku, zamykaliście oczy i całkowicie, niezaprzeczalnie w to wierzyliście. Ostatecznie dorastacie. Pewnego dnia otwieracie oczy, a bajki znikają.Większość ludzi zamienia je na rzeczy i ludzi, którym mogą ufać, ale rzecz w tym, że trudno całkowicie zrezygnować z bajek, bo prawie każdy nadal chowa w sobie iskierkę nadziei, że któregoś dnia otworzy oczy i to wszystko stanie się prawdą.

Nienawidzę Cię  ukochany.  chokoreeto teksty

chokoreeto dodano: 8 maja 2010

Nienawidzę Cię, ukochany.- chokoreeto

„ Podobno miłość to skarb. Dla... teksty

chokoreeto dodano: 8 maja 2010

„ Podobno miłość to skarb. Dla mnie to i tak jedno, wielkie gówno. ”

 Zaparzę Ci miętę.  Ale mnie nie... teksty

chokoreeto dodano: 8 maja 2010

-Zaparzę Ci miętę. -Ale mnie nie boli brzuch. -Wiem. Ale podobno, gdy ludzie się kochają, to czują miętę. Może zadziała. / garfieldowaa

gdyby zakochanie trwało zbyt długo... teksty

chokoreeto dodano: 8 maja 2010

gdyby zakochanie trwało zbyt długo , ludzie umieraliby z wyczerpania , arytmii , tachykardii serca , głodu lub syndromu odstawienia snu.. / garfieldowaa

Co wieczór wpierdalasz się w moje... teksty

chokoreeto dodano: 8 maja 2010

Co wieczór wpierdalasz się w moje myśli . Naucz się pukać ! / garfieldowaa

Usiadłam i płakałam. I to nie jest... teksty

chokoreeto dodano: 7 maja 2010

Usiadłam i płakałam. I to nie jest wstęp do kolejnej książki. Ja płakałam po prostu, nie na cele autora. Uświadomiłam sobie, że jestem tak bezgranicznie głupia, że sam fakt mojego istnienia już jest zaskakujący . Gdy miałam szansę, to jej nie wykorzystałam. Teraz, gdy tak bardzo go potrzebuję jest już za późno. I bzdury mówią ci, którzy twierdzą, że na nic nigdy nie jest za późno, bo ja wiem, że tak właśnie jest. I nie wrócą tego żadne czcze słowa. Cholernie przykra sprawa. Usiadłam i płakałam. Może nie tyle nad sobą, ile z własnej bezsilności. Bo to chyba właśnie bezsilność niszczy resztki nadziei. Zostaje pustka, której już nie da się zapełnić. Już nie.

Człowiek kocha albo nie kocha  i... teksty

chokoreeto dodano: 7 maja 2010

Człowiek kocha albo nie kocha, i żadna siła na świecie nie ma na to wpływu. Możemy udawać, że nie kochamy. Możemy przywyknąć do drugiej osoby. Możemy przeżyć całe życie w przyjaźni i wzajemnym zrozumieniu, założyć rodzinę, kochać się , a mimo to czuć wokół żałosną pustkę, wiedzieć, że czegoś ważnego brakuje

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV