głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Gdy jesteś na kogoś wściekły napisz do niego list. Wyraź w nim swoje uczucia opisz gniew i rozczarowanie. Nie hamuj się. Potem schowaj list do szuflady. Po dwóc

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Gdy jesteś na kogoś wściekły napisz do niego list. Wyraź w nim swoje uczucia opisz gniew i rozczarowanie. Nie hamuj się. Potem schowaj list do szuflady. Po dwóch dniach
Gdy jesteś na kogoś wściekły... teksty

chokoreeto dodano: 25 grudnia 2010

Gdy jesteś na kogoś wściekły- napisz do niego list. Wyraź w nim swoje uczucia, opisz gniew i rozczarowanie. Nie hamuj się. Potem schowaj list do szuflady. Po dwóch dniach wyjmij go i przeczytaj. Czy wciąż chcesz go wysłać?

 wytrzymasz 20 minut beze mnie?... teksty

chokoreeto dodano: 25 grudnia 2010

-wytrzymasz 20 minut beze mnie? -tak. -a 25? -dam radę... -a 11 dni? -...jeżeli później chcesz wylądować w zaspie ze mną na szyi to też wytrzymam.

Całować Cię przez całą stronę... teksty

chokoreeto dodano: 25 grudnia 2010

Całować Cię przez całą stronę, zaczynając od włosów na skroniach, a potem [dłuuugo] zabawić przy uszach, najpierw prawym, a potem lewym, z uwzględnieniem całej skomplikowanej rzeźby i detalu, a potem skupić się na oczach, takich wiosennych sadzawkach - wniebowstąpionkach. A potem powędrować ustami przez nosek bardzo kruchy, aż do ust i najpierw długo je przepraszać za zachłanność, z którą się spotkają, bardzo się z nimi zaprzyjaźnić i delikatnie scałować z nich całą nieufność i powściągliwość, zarówno wargi górnej, jak i dolnej.

Kiedyś o mnie zapomnisz tak jak... teksty

chokoreeto dodano: 25 grudnia 2010

Kiedyś o mnie zapomnisz tak jak zapomina się jak smakowała wczorajsza kawa, albo tak jak zapomina się o zeszłorocznym śniegu. Zapomnisz jaki ból był wymieszany z pierwiastkami szczęścia i jak przyśpieszał oddech. Zapomnisz pojedyncze słowa, gesty, myśli. Wszystko uleci z ciebie jak życie z człowieka przejechanego przez ciężarówkę i okaże się, ze scenarzysta, który to wszystko poskładał w swej malej główce, nie zrobił kariery, nie zarobił milionów, a zamarzł w parku z butelka taniego wina w ręku. Ty kiedyś zapomnisz jak smakowało moje imię. Oddasz serce w depozyt komuś innemu, komuś lepszemu. szczęście wypełni cię po brzegi, od paznokci u stop do końcówek rzęs. Życzę ci tego, wiesz. I będziesz żyć w spokoju, łykać złudzenia w pigułkach każdego pojedynczego ranka, ale nic nie będzie takie samo jak te nasze chwile. Jak nasza samotność we dwójkę, jak nasze bycie razem ale osobno.

Dear Santa   All I want is true love... teksty

chokoreeto dodano: 25 grudnia 2010

Dear Santa, All I want is true love this Christmas.

Już nie wierzę w mikołaja  w... teksty

chokoreeto dodano: 25 grudnia 2010

Już nie wierzę w mikołaja, w miłość, w przyjaźń, w wódkę która pomaga zapomnieć o wszystkim.Wierze tylko w siebie, bo wiem że sama siebie nie zranię.Wiem że nie będę cierpiała. Od dzisiaj, żyję dla siebie

przepraszam  ale nie słucham opinii... teksty

chokoreeto dodano: 25 grudnia 2010

przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej chujów niż ja frytek. Amen xd

Jeśli wyjdziesz za mąż i zostawisz... teksty

chokoreeto dodano: 25 grudnia 2010

Jeśli wyjdziesz za mąż i zostawisz mnie samą, to cię zabiję.

Bóg jest w ustach tej dziewczyny  co... teksty

chokoreeto dodano: 24 grudnia 2010

Bóg jest w ustach tej dziewczyny, co się z każdym całuje.

yumi mizuno        “ Są takie dni... teksty

chokoreeto dodano: 24 grudnia 2010

yumi-mizuno “ Są takie dni, kiedy człowiek koniecznie chciałby być gdzie indziej. Wszystko jedno gdzie, byle nie tu, gdzie jest, i byle nie tam, gdzie musi być za godzinę.

Kochany Święty Mikołaju. W te... teksty

chokoreeto dodano: 24 grudnia 2010

Kochany Święty Mikołaju. W te Święta nie potrzebuję za dużo. wiem, że masz pełno różnych próśb na święta od grzecznych dzieci. Ja bym tylko chciała jego uśmiech, jego spojrzenie, jego zapach. a najlepiej to jakbyś opakował go w wielka czerwona kokardę i położył pod moja choinką.! :d

  i wiem  że Ty też oglądasz ten... teksty

chokoreeto dodano: 24 grudnia 2010

` i wiem, że Ty też oglądasz ten serial , więc jeśli ktoś się tam zacznie całować , co jest nieuniknione , to wiedz , że dostaniesz smsa ode mnie. Treść? spytam o zadanie z fizyki..ale tu nie chodzi o to , chodzi o to, abyś choć przez chwilę mógł sobie wyobrazić NAS całujących się.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV