głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Całować Cię przez całą stronę zaczynając od włosów na skroniach a potem dłuuugo zabawić przy uszach najpierw prawym a potem lewym z uwzględnieniem całej skompli

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Całować Cię przez całą stronę zaczynając od włosów na skroniach a potem dłuuugo zabawić przy uszach najpierw prawym a potem lewym z uwzględnieniem całej skompliko
Całować Cię przez całą stronę... teksty

chokoreeto dodano: 25 grudnia 2010

Całować Cię przez całą stronę, zaczynając od włosów na skroniach, a potem [dłuuugo] zabawić przy uszach, najpierw prawym, a potem lewym, z uwzględnieniem całej skomplikowanej rzeźby i detalu, a potem skupić się na oczach, takich wiosennych sadzawkach - wniebowstąpionkach. A potem powędrować ustami przez nosek bardzo kruchy, aż do ust i najpierw długo je przepraszać za zachłanność, z którą się spotkają, bardzo się z nimi zaprzyjaźnić i delikatnie scałować z nich całą nieufność i powściągliwość, zarówno wargi górnej, jak i dolnej.

Kiedyś o mnie zapomnisz tak jak... teksty

chokoreeto dodano: 25 grudnia 2010

Kiedyś o mnie zapomnisz tak jak zapomina się jak smakowała wczorajsza kawa, albo tak jak zapomina się o zeszłorocznym śniegu. Zapomnisz jaki ból był wymieszany z pierwiastkami szczęścia i jak przyśpieszał oddech. Zapomnisz pojedyncze słowa, gesty, myśli. Wszystko uleci z ciebie jak życie z człowieka przejechanego przez ciężarówkę i okaże się, ze scenarzysta, który to wszystko poskładał w swej malej główce, nie zrobił kariery, nie zarobił milionów, a zamarzł w parku z butelka taniego wina w ręku. Ty kiedyś zapomnisz jak smakowało moje imię. Oddasz serce w depozyt komuś innemu, komuś lepszemu. szczęście wypełni cię po brzegi, od paznokci u stop do końcówek rzęs. Życzę ci tego, wiesz. I będziesz żyć w spokoju, łykać złudzenia w pigułkach każdego pojedynczego ranka, ale nic nie będzie takie samo jak te nasze chwile. Jak nasza samotność we dwójkę, jak nasze bycie razem ale osobno.

Dear Santa  All I want is true love... teksty

chokoreeto dodano: 25 grudnia 2010

Dear Santa, All I want is true love this Christmas.

Już nie wierzę w mikołaja w... teksty

chokoreeto dodano: 25 grudnia 2010

Już nie wierzę w mikołaja, w miłość, w przyjaźń, w wódkę która pomaga zapomnieć o wszystkim.Wierze tylko w siebie, bo wiem że sama siebie nie zranię.Wiem że nie będę cierpiała. Od dzisiaj, żyję dla siebie

przepraszam ale nie słucham opinii... teksty

chokoreeto dodano: 25 grudnia 2010

przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej chujów niż ja frytek. Amen xd

Jeśli wyjdziesz za mąż i zostawisz... teksty

chokoreeto dodano: 25 grudnia 2010

Jeśli wyjdziesz za mąż i zostawisz mnie samą, to cię zabiję.

Bóg jest w ustach tej dziewczyny co... teksty

chokoreeto dodano: 24 grudnia 2010

Bóg jest w ustach tej dziewczyny, co się z każdym całuje.

yumi mizuno    “ Są takie dni... teksty

chokoreeto dodano: 24 grudnia 2010

yumi-mizuno “ Są takie dni, kiedy człowiek koniecznie chciałby być gdzie indziej. Wszystko jedno gdzie, byle nie tu, gdzie jest, i byle nie tam, gdzie musi być za godzinę.

Kochany Święty Mikołaju. W te... teksty

chokoreeto dodano: 24 grudnia 2010

Kochany Święty Mikołaju. W te Święta nie potrzebuję za dużo. wiem, że masz pełno różnych próśb na święta od grzecznych dzieci. Ja bym tylko chciała jego uśmiech, jego spojrzenie, jego zapach. a najlepiej to jakbyś opakował go w wielka czerwona kokardę i położył pod moja choinką.! :d

 i wiem że Ty też oglądasz ten... teksty

chokoreeto dodano: 24 grudnia 2010

` i wiem, że Ty też oglądasz ten serial , więc jeśli ktoś się tam zacznie całować , co jest nieuniknione , to wiedz , że dostaniesz smsa ode mnie. Treść? spytam o zadanie z fizyki..ale tu nie chodzi o to , chodzi o to, abyś choć przez chwilę mógł sobie wyobrazić NAS całujących się.

Gdy byłam mała wierzyłam że... teksty

chokoreeto dodano: 24 grudnia 2010

Gdy byłam mała, wierzyłam, że prezenty przynosi Święty Mikołaj, że najlepsi przyjaciele nie kłamią, że schowanie się pod biurkiem pomoże mi spokojnie przeczekać kłopoty. Wierzyłam, że bajki na dobranoc nie są tylko wymyślonymi historiami. Teraz chcę wierzyć tylko w to, że dam sobie radę jeśli tylko zechcę, a ty będziesz gotów, w każdej chwili mi to umożliwić. Czy to na prawdę tak dużo?

gdy byłam mała wierzyłam że... teksty

chokoreeto dodano: 24 grudnia 2010

gdy byłam mała wierzyłam że mikołaj przyniesie mi lalke barbie , zając słodycze , a spadająca gwiazdka ześle to o co tylko poproszę . Dziś wiem że mikołaj to kit, zając nie istnieje a spadająca gwiazda niczego nie przynosi - zwykłe ciało niebieskie . mimo to zawsze piszę list do mikołaja i gdy widzę spadającą gwiazdę proszę o tylko jedno - Ciebie .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV