głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Kochany Święty Mikołaju. W te Święta nie potrzebuję za dużo. wiem że masz pełno różnych próśb na święta od grzecznych dzieci. Ja bym tylko chciała jego uśmiech

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Kochany Święty Mikołaju. W te Święta nie potrzebuję za dużo. wiem że masz pełno różnych próśb na święta od grzecznych dzieci. Ja bym tylko chciała jego uśmiech jego spo
Kochany Święty Mikołaju. W te... teksty

chokoreeto dodano: 24 grudnia 2010

Kochany Święty Mikołaju. W te Święta nie potrzebuję za dużo. wiem, że masz pełno różnych próśb na święta od grzecznych dzieci. Ja bym tylko chciała jego uśmiech, jego spojrzenie, jego zapach. a najlepiej to jakbyś opakował go w wielka czerwona kokardę i położył pod moja choinką.! :d

  i wiem  że Ty też oglądasz ten... teksty

chokoreeto dodano: 24 grudnia 2010

` i wiem, że Ty też oglądasz ten serial , więc jeśli ktoś się tam zacznie całować , co jest nieuniknione , to wiedz , że dostaniesz smsa ode mnie. Treść? spytam o zadanie z fizyki..ale tu nie chodzi o to , chodzi o to, abyś choć przez chwilę mógł sobie wyobrazić NAS całujących się.

Gdy byłam mała  wierzyłam  że... teksty

chokoreeto dodano: 24 grudnia 2010

Gdy byłam mała, wierzyłam, że prezenty przynosi Święty Mikołaj, że najlepsi przyjaciele nie kłamią, że schowanie się pod biurkiem pomoże mi spokojnie przeczekać kłopoty. Wierzyłam, że bajki na dobranoc nie są tylko wymyślonymi historiami. Teraz chcę wierzyć tylko w to, że dam sobie radę jeśli tylko zechcę, a ty będziesz gotów, w każdej chwili mi to umożliwić. Czy to na prawdę tak dużo?

gdy byłam mała wierzyłam że... teksty

chokoreeto dodano: 24 grudnia 2010

gdy byłam mała wierzyłam że mikołaj przyniesie mi lalke barbie , zając słodycze , a spadająca gwiazdka ześle to o co tylko poproszę . Dziś wiem że mikołaj to kit, zając nie istnieje a spadająca gwiazda niczego nie przynosi - zwykłe ciało niebieskie . mimo to zawsze piszę list do mikołaja i gdy widzę spadającą gwiazdę proszę o tylko jedno - Ciebie .

Niech się spełnią... teksty

chokoreeto dodano: 23 grudnia 2010

Niech się spełnią Bożonarodzeniowe życzenia,te trudne i łatwe do spełnienia. Niech się spełnią te duże i małe, mówione głośno lub niemówione wcale . Zdrowych , wesołych i rodzinnych świąt .

Boje sie świat! Nie   nienawidze... teksty

chokoreeto dodano: 23 grudnia 2010

Boje sie świat! Nie , nienawidze ich! Tej sztucznej otoczki uśmiechania sie do ludzi i zyczenia im wesołych swiat chodz to tylko jebany, pusty zwrot, bo nikt nie raczy kiwnac palcem by sparwic zeby te swieta byly dla kogos naprawde wesole..,

i don't need a boy... i need a man! teksty

chokoreeto dodano: 23 grudnia 2010

i don't need a boy... i need a man!

“   ale całuj i przytulaj jak... teksty

chokoreeto dodano: 23 grudnia 2010

“ - ale całuj i przytulaj jak najczęściej. - ok, coś jeszcze? - kochaj, szalej, dziękuj, przepraszaj, uwielbiaj, patrz, próbuj, staraj się, walcz, pomagaj, bądź.

bo mnie zawsze ktoś gubi lub... teksty

chokoreeto dodano: 23 grudnia 2010

bo mnie zawsze ktoś gubi lub zapomina .. ale Ja się nie będę już przypominać

nie zwracaj uwagi na to co mówię... teksty

chokoreeto dodano: 23 grudnia 2010

nie zwracaj uwagi na to co mówię kiedy się złoszczę. zazwyczaj myślę wtedy żebyś mnie przytulił.

Koniec  dziewczyno  bierz się za... teksty

chokoreeto dodano: 23 grudnia 2010

Koniec, dziewczyno, bierz się za naukę, rób to co zawsze, olewaj ludzi, rozpierdalaj arkusze, zakrywaj zmęczenie kolorowymi cieniami do powiek, nie rozklejaj się i dawaj z siebie wszystko. I taki jest mój cudowny plan na najbliższe kilka miesięcy.

Kocham robić rzeczy  których Ty... teksty

chokoreeto dodano: 23 grudnia 2010

Kocham robić rzeczy, których Ty nienawidzisz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV