głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Spontan ? Spoko tylko potem nie pierdol że żałujesz . Naprawdę nie myślałaś że jestem zdolny do niespodzianki? Tak... Przyzwyczaj się że teraz ktoś będzie o Cie

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Spontan ? Spoko tylko potem nie pierdol że żałujesz .
Spontan ? Spoko  tylko potem nie... teksty

chokoreeto dodano: 25 grudnia 2010

Spontan ? Spoko, tylko potem nie pierdol, że żałujesz .

 Naprawdę nie myślałaś  że... teksty

chokoreeto dodano: 25 grudnia 2010

-Naprawdę nie myślałaś, że jestem zdolny do niespodzianki? -Tak... -Przyzwyczaj się, że teraz ktoś będzie o Ciebie dbać i czyimś priorytetem jest Twój śmiech. -Nie jestem do tego przyzwyczajona. -Kwestia czasu.W końcu to nie nasze ostatnie dni razem, przed nami jeszcze z jakieś 50 lat, może więcej...leżenie na trawie, praca, makaron z serem i brokułami, muzyka, kajaki, piasek, śmiech, złość, ślub, dzieci, wszystko.Całe życie.

Gdy jesteś na kogoś wściekły... teksty

chokoreeto dodano: 25 grudnia 2010

Gdy jesteś na kogoś wściekły- napisz do niego list. Wyraź w nim swoje uczucia, opisz gniew i rozczarowanie. Nie hamuj się. Potem schowaj list do szuflady. Po dwóch dniach wyjmij go i przeczytaj. Czy wciąż chcesz go wysłać?

 wytrzymasz 20 minut beze mnie?... teksty

chokoreeto dodano: 25 grudnia 2010

-wytrzymasz 20 minut beze mnie? -tak. -a 25? -dam radę... -a 11 dni? -...jeżeli później chcesz wylądować w zaspie ze mną na szyi to też wytrzymam.

Całować Cię przez całą stronę... teksty

chokoreeto dodano: 25 grudnia 2010

Całować Cię przez całą stronę, zaczynając od włosów na skroniach, a potem [dłuuugo] zabawić przy uszach, najpierw prawym, a potem lewym, z uwzględnieniem całej skomplikowanej rzeźby i detalu, a potem skupić się na oczach, takich wiosennych sadzawkach - wniebowstąpionkach. A potem powędrować ustami przez nosek bardzo kruchy, aż do ust i najpierw długo je przepraszać za zachłanność, z którą się spotkają, bardzo się z nimi zaprzyjaźnić i delikatnie scałować z nich całą nieufność i powściągliwość, zarówno wargi górnej, jak i dolnej.

Kiedyś o mnie zapomnisz tak jak... teksty

chokoreeto dodano: 25 grudnia 2010

Kiedyś o mnie zapomnisz tak jak zapomina się jak smakowała wczorajsza kawa, albo tak jak zapomina się o zeszłorocznym śniegu. Zapomnisz jaki ból był wymieszany z pierwiastkami szczęścia i jak przyśpieszał oddech. Zapomnisz pojedyncze słowa, gesty, myśli. Wszystko uleci z ciebie jak życie z człowieka przejechanego przez ciężarówkę i okaże się, ze scenarzysta, który to wszystko poskładał w swej malej główce, nie zrobił kariery, nie zarobił milionów, a zamarzł w parku z butelka taniego wina w ręku. Ty kiedyś zapomnisz jak smakowało moje imię. Oddasz serce w depozyt komuś innemu, komuś lepszemu. szczęście wypełni cię po brzegi, od paznokci u stop do końcówek rzęs. Życzę ci tego, wiesz. I będziesz żyć w spokoju, łykać złudzenia w pigułkach każdego pojedynczego ranka, ale nic nie będzie takie samo jak te nasze chwile. Jak nasza samotność we dwójkę, jak nasze bycie razem ale osobno.

Dear Santa   All I want is true love... teksty

chokoreeto dodano: 25 grudnia 2010

Dear Santa, All I want is true love this Christmas.

Już nie wierzę w mikołaja  w... teksty

chokoreeto dodano: 25 grudnia 2010

Już nie wierzę w mikołaja, w miłość, w przyjaźń, w wódkę która pomaga zapomnieć o wszystkim.Wierze tylko w siebie, bo wiem że sama siebie nie zranię.Wiem że nie będę cierpiała. Od dzisiaj, żyję dla siebie

przepraszam  ale nie słucham opinii... teksty

chokoreeto dodano: 25 grudnia 2010

przepraszam, ale nie słucham opinii ludzi, którzy mieli w ustach więcej chujów niż ja frytek. Amen xd

Jeśli wyjdziesz za mąż i zostawisz... teksty

chokoreeto dodano: 25 grudnia 2010

Jeśli wyjdziesz za mąż i zostawisz mnie samą, to cię zabiję.

Bóg jest w ustach tej dziewczyny  co... teksty

chokoreeto dodano: 24 grudnia 2010

Bóg jest w ustach tej dziewczyny, co się z każdym całuje.

yumi mizuno        “ Są takie dni... teksty

chokoreeto dodano: 24 grudnia 2010

yumi-mizuno “ Są takie dni, kiedy człowiek koniecznie chciałby być gdzie indziej. Wszystko jedno gdzie, byle nie tu, gdzie jest, i byle nie tam, gdzie musi być za godzinę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV