głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto Niektórym ludziom nie jest dane być razem. Ich charaktery temperamenty wewnętrzne demony nie są w stanie zgrać się a ich uczucia choć z pozoru mocne nie wystarc

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
Niektórym ludziom nie jest dane być razem. Ich charaktery temperamenty wewnętrzne demony nie są w stanie zgrać się a ich uczucia choć z pozoru mocne nie wystarczaj
Niektórym ludziom nie jest dane być... teksty

chokoreeto dodano: 19 grudnia 2010

Niektórym ludziom nie jest dane być razem. Ich charaktery, temperamenty, wewnętrzne demony nie są w stanie zgrać się, a ich uczucia choć z pozoru mocne, nie wystarczają, by mogli przetrwać. Jednak na pewnym etapie musieli się spotkać, przeżyć swoją historię, wywrócić swoje życie do góry nogami w tym dobrym i złym sensie. Musiało tak się stać by na końcu mogli spojrzeć na siebie z nowego punktu widzenia. Po to by odrodzili się jako inni ludzie, gotowi na jeszcze większe wyzwanie jakie stawi im przyszłość. - Giltley Rage

Kiedy ktoś cię kocha  inaczej... teksty

chokoreeto dodano: 19 grudnia 2010

Kiedy ktoś cię kocha, inaczej wymawia twoje imię. Po prostu wiesz, że twoje imię w jego ustach jest bezpieczne.

Z natury jestem romantyczką  więc... teksty

chokoreeto dodano: 19 grudnia 2010

Z natury jestem romantyczką, więc lubię sobie pomarzyć. Jak większość kobiet pragnę wielkiej miłości i jak większość jej nie dostaję.

Wybory partnerów na mężów lub... teksty

chokoreeto dodano: 19 grudnia 2010

Wybory partnerów na mężów lub żony to rodzaj loterii. Ci, którzy wybrali dobrze, byli po prostu we właściwym momencie we właściwym miejscu. — Z felietonu J. L. Wiśniewskiego.

Dla mnie kobieta zawsze jest... teksty

chokoreeto dodano: 19 grudnia 2010

Dla mnie kobieta zawsze jest najpiękniejsza, kiedy wstaje rano.

Nikt nie jest niewolnikiem drugiej... teksty

chokoreeto dodano: 19 grudnia 2010

Nikt nie jest niewolnikiem drugiej osoby. Każdy ma prawo pozostać sobą, ważna jest miłość, która łączy dwoje ludzi, i to, że każdy dalej buduje swoje życie, pomagając i przyjmując pomoc od drugiej osoby, by żyło mu się lepiej. — Wojciech Mecwaldowski.

Wystarczy  że ulegniesz – i już... teksty

chokoreeto dodano: 19 grudnia 2010

Wystarczy, że ulegniesz – i już go nie ma. Tacy są mężczyźni.

zawsze jest trochę prawdy w każdym... teksty

chokoreeto dodano: 19 grudnia 2010

zawsze jest trochę prawdy w każdym "ŻARTOWAŁEM" trochę wiedzy w każdym "NIE WIEM" trochę emocji w każdym "NIC MNIE TO NIE OBCHODZI" trochę bólu w każdym "U MNIE W PORZĄDKU".

Nasz związek był jak wizyta u... teksty

chokoreeto dodano: 19 grudnia 2010

Nasz związek był jak wizyta u dentysty. Wiedzieliśmy, że będzie boleć i bolało, ale wiecznie liczyliśmy, że na koniec dostaniemy cukierka.

Wielu z nas podświadomie unika... teksty

chokoreeto dodano: 19 grudnia 2010

Wielu z nas podświadomie unika powrotu do domu, botu zostajemy sami ze swoim egocentrycznym narcystycznym ego. Przeglądamy się wekranie plazmy i widzimy straszną pustkę. W pracy, w gabinecie psychologa, namieście i w pubie łatwiej tę pustkę przysłonić.

Chciałabym przeżyć miłość taką... teksty

chokoreeto dodano: 19 grudnia 2010

Chciałabym przeżyć miłość taką jak w książce. Pełną wzlotów i upadków, z happy endem albo bez. Taką, o której jakbym wspominała, robiłoby mi się ciepło na sercu. Prawie niczym ze snów.

Co ty od niego chcesz?   Żeby ci... teksty

chokoreeto dodano: 19 grudnia 2010

Co ty od niego chcesz? Żeby ci codziennie róże przynosił, nie spóźniał się, był punktualny, przyjeżdżał po ciebie, robił sto tysięcy niespodzianek, był miły, kochany, romantyczny, żeby cię zabierał na długie i romantyczne spacery, żeby nie zapominał o tobie, i żebyś zawsze przy nim czuła się kochana. Przecież to tylko facet. Da się ich kochać tacy, jacy już są, i to jest w nich takie słodkie, a tego swojego ideała wyrzuć na śmieci i zapomnij

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV