głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chokoreeto potrzebuje obcego kraju długiego wyjazdu ciepłego powietrza szaleństwa zabawy do rana przyjaciół dłuższych dni więcej snu dobrej czekolady kolorowych ciastek ks

chokoreeto

chokoreeto.moblo.pl
potrzebuje obcego kraju długiego wyjazdu ciepłego powietrza szaleństwa zabawy do rana przyjaciół dłuższych dni więcej snu dobrej czekolady kolorowych ciastek
potrzebuje obcego kraju  długiego... teksty

chokoreeto dodano: 19 grudnia 2010

potrzebuje obcego kraju, długiego wyjazdu, ciepłego powietrza, szaleństwa, zabawy do rana, przyjaciół, dłuższych dni, więcej snu, dobrej czekolady, kolorowych ciastek, książki i herbaty z cytryną. i jeszcze wrażeń nowych, i ludzi nowych. uśmiechu, dnia bez wątpliwości, z poczuciem, że mogę wszystko. biznesu, pracy, pieniędzy własnymi rękami zarobionych. mniej niepewności, strachu, urojeń. więcej bajek, marzeń, pięknych historii. celu, sensu, uczucia.

Jestem wrażliwcem  który czasem... teksty

chokoreeto dodano: 19 grudnia 2010

Jestem wrażliwcem, który czasem desperacko goni za miłością.

Gdybym tak mogła to bym najchętniej... teksty

chokoreeto dodano: 19 grudnia 2010

Gdybym tak mogła to bym najchętniej Oblała Cię drinkiem i dała i Ci w gębę, Ugryzła Cię w ucho bo zmagasz apetyt I spytała jak długo będziesz jeszcze ślepy! (...) Gdybym tak mogła to bym najchętniej Oblała go drinkiem, wyprowadziła za rękę, Szarpnęła go mocno i przystawiła do ściany I zapytała jak długo chce się ze mną bawić! — WdoWa.

Dobry Boże  podaruj mi jednego... teksty

chokoreeto dodano: 19 grudnia 2010

Dobry Boże, podaruj mi jednego czlowieka.Jednego,ktory należałby do mnie. — I uchronił od tego całego zła które mnie otacza.

Ten wieczór jest niemal idealny.... teksty

chokoreeto dodano: 19 grudnia 2010

Ten wieczór jest niemal idealny. Gorąca kawa paruje, kostki marcepanowej czekolady leżą na stoliku, ciepły laptop ogrzewa kolana. Tylko myśli trochę 'nie'fajne dobijają się do drzwi umysłu. Zapach jaśminu w powietrzu i poczucie totalnego spokoju. I zatapiam się w swoim blogu, bo tak rzadko mam na niego czas. Do pełni piękności tego 'tu i teraz' brakuje mi tylko jednego. Jego.

Przestań  zanim zainteresujesz mnie... teksty

chokoreeto dodano: 19 grudnia 2010

Przestań, zanim zainteresujesz mnie na śmierć.

jeśli Ci z nim nie wyszło  to... teksty

chokoreeto dodano: 19 grudnia 2010

jeśli Ci z nim nie wyszło, to dlatego, że wszechświat wie, że on na Ciebie nie zasługuje i chroni Cię, żebyś nie była z jakimś dupkiem.

Cholera  on nie jest taki ładny... teksty

chokoreeto dodano: 19 grudnia 2010

Cholera, on nie jest taki ładny, jego styl całkiem wyklucza mój, a jednak tak pozytywnie na niego reaguje, gdy mowie o nim czuje niesamowite dreszcze, gdy patrze na niego w moich oczach pojawia się kilkaset rozwścieczonych łez, które chcą wyjść na zewnątrz. Przyjaciele mówią, że mogę go mieć. A ja nadal patrze na niego, i pomimo małej iskry nadziei, uważam, że jestem tylko przeciętną dziewczyna...

Co nam kobietom z tego  że jesteśmy... teksty

chokoreeto dodano: 19 grudnia 2010

Co nam kobietom z tego, że jesteśmy mistrzami w manipulacji, skoro nie potrafimy zmusić serca do tego, by przestało kochać?

Bliskim mów  gdyby pytali  że... teksty

chokoreeto dodano: 19 grudnia 2010

Bliskim mów, gdyby pytali, że chwilowo zmieniałam adres, że w niebie leczę duszę z silnego przedawkowania rzeczywistości.

nie wolno oceniac człowieka po tym... teksty

chokoreeto dodano: 19 grudnia 2010

nie wolno oceniac człowieka po tym, co zrobił, dopóki nie wiadomo dlaczego to zrobił

Dorastanie oznacza jedno –... teksty

chokoreeto dodano: 19 grudnia 2010

Dorastanie oznacza jedno – niezależność. Wszyscy tego chcemy. Czasem wykorzystujemy innych, żeby ją pozyskać. Czasem odnajdujemy ją w sobie. Czasem nasza niezależność przychodzi kosztem czegoś innego. A cena może być wysoka. Bo przeważnie, żeby pozyskać niezależność, musimy walczyć. Nigdy nie rezygnuj. Nigdy się nie poddawaj.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV