głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
calkiem_inna_niz_inne Mówisz że nie jesteś szczególnie uzdolniona. Ależ jesteś. To w końcu Ty a nie ktoś inny wpadłaś mi do oka wpuściłaś do brzucha stado motyli zawróciłaś mi w głow

calkiem_inna_niz_inne

calkiem_inna_niz_inne.moblo.pl
Mówisz że nie jesteś szczególnie uzdolniona. Ależ jesteś. To w końcu Ty a nie ktoś inny wpadłaś mi do oka wpuściłaś do brzucha stado motyli zawróciłaś mi w głowie i z
Mówisz  że nie jesteś szczególnie... teksty

calkiem_inna_niz_inne dodano: 20 marca 2012

Mówisz, że nie jesteś szczególnie uzdolniona. Ależ jesteś. To w końcu Ty, a nie ktoś inny wpadłaś mi do oka, wpuściłaś do brzucha stado motyli, zawróciłaś mi w głowie i za każdym razem kiedy Cię widze wciskasz watę w kolana. Już wiesz dlaczego jesteś zdolna Kochanie?!

  Ja chyba nigdy się nie ogarne..... teksty

calkiem_inna_niz_inne dodano: 20 marca 2012

` Ja chyba nigdy się nie ogarne.. Już zawsze będę leniwa, niekiedy będę ściemniać znajomym ze nie mam czasu żeby po prostu odpocząć i polenić sie w domu, już chyba zawsze przesadnie będę poprawiać swoją grzywkę i żuć gumę balonową od której jestem chyba uzależniona, co rano nie będę jeść sniadania, ale bede wypijać niezdrową kawe, którą powinnam sobie darowąć przez moje nadciśnienie tętnicze, co rano będę narzekać że jestem już zmęczona, a Ty nadal będziesz powtarzać że dam radę, że jestem silna i mądra, że poradzę sobie ze wszyskitm chociaż tak bardzo mi się nie chce.. badź przy mnie a naprawdę kiedyś stane się taka jaką chcesz!

  Nie żebym  coś  miała do Ciebie... teksty

calkiem_inna_niz_inne dodano: 20 marca 2012

` Nie żebym "coś" miała do Ciebie koleżanko, po prostu wkurwia mnie twoja twarz .

 Ludzie to tylko kiepskie  daremne... teksty

calkiem_inna_niz_inne dodano: 20 marca 2012

`Ludzie to tylko kiepskie, daremne marionetki.. Wystarczy tylko wiedziec jak pociągać sznureczki, aby ktoś tańczył tak jak mu zagramy.. Tanie gówno, ludzie się zmieniają w zależności jak wiatr zawieje! Pamiętaj ! Rób zawsze to co podpowiada Ci serce, nie poddawaj się wpływą innych, miej swój rozum!

miłość? nie  nie istnieje tylko... teksty

calkiem_inna_niz_inne dodano: 18 marca 2012

miłość? nie, nie istnieje tylko miedzy kobietą a mężczyzną.. Większość ludzi nie toleruje homoseksualistów, ale te "lesby i pedały" kochają tak samo. Miłość to miłość!

  cudowna pogoda i dzień który... teksty

calkiem_inna_niz_inne dodano: 18 marca 2012

` cudowna pogoda i dzień który może być początkiem mojej przygody z moblo. . zawsze trzeba zacząć od zera, aby osiągnąć bardzo dużo..

Poprzednia 47 48 49 50
51
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV