głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek wychodziłam z łazienki.. szłam korytarzem sama. wszyscy inni byli na tym głównym. było mi tak jakoś słabo.. na korytarz wchodzisz Ty.. i nagle zakręciło mi się

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
wychodziłam z łazienki.. szłam korytarzem sama. wszyscy inni byli na tym głównym. było mi tak jakoś słabo.. na korytarz wchodzisz Ty.. i nagle zakręciło mi się w głowie.
wychodziłam z łazienki.. szłam... teksty

bursztynek dodano: 15 grudnia 2010

wychodziłam z łazienki.. szłam korytarzem sama. wszyscy inni byli na tym głównym. było mi tak jakoś słabo.. na korytarz wchodzisz Ty.. i nagle zakręciło mi się w głowie. przytrzymałam się ściany, gdy nagle czuję, że ktoś mnie trzyma. pytasz czy wszystko w porządku. co miałam Ci powiedzieć.? od 5 miesięcy tęsknię za Tobą, bo Ty mnie olałeś, a teraz pytasz o takie coś. nie wiedziałam co zrobić, więc tylko powiedziałam "taa. u mnie zawsze jest w porządku". i nagle głowa zaczęła mi pękać. miałam wrażenie, że zaraz zemdleję, ale Ty mnie trzymałeś. Łzy zaczęły mi spływać po policzku.. a Ty mnie przytuliłeś i zapytałeś, czy wyjdziemy na świeże powietrze.. wyprowadziłeś mnie, ale nie chciałam już dłużej być z Tobą i powiedziałam Ci, żebyś mnie zostawił samą. poszedłeś.. zaczęłam ryczeć.. czułam się głupio . ta głowa. i Ty . za chwilę wróciłeś z kubkiem ciepłej herbaty "przepraszam, że tak długo". i pocałowałeś mnie.. tak jak kiedyś . / mietowyusmiech

Chwycisz moją dłoń  a ja Twoją.... teksty

bursztynek dodano: 15 grudnia 2010

Chwycisz moją dłoń, a ja Twoją. Spleciemy swoje palce i będziemy iść razem przez życie, głosząc, że życie jest do bani, a miłość nie istnieje.

Jestem wariatką w sukience ze... teksty

bursztynek dodano: 15 grudnia 2010

Jestem wariatką w sukience ze słońca i maluję po swojemu świat wokół mnie!

Nie mogę zasnąć  bo ciągle widzę... teksty

bursztynek dodano: 15 grudnia 2010

Nie mogę zasnąć, bo ciągle widzę, jak leżysz obok mnie. Czuję Twój zapach, Twój dotyk... Wszystko jest takie, jak w tą noc, którą dzieliliśmy razem. Różnica tkwi jedynie w tym, że wtedy, gdy się obudziłam, Ty dalej byłeś przy mnie. A teraz boję się zasnąć, bo wiem, że wstając rano, będę sama. Miejsce, na którym wydawało mi się, że zasnąłeś poprzedniego wieczoru, zastanę zimne i puste, bo tak naprawdę, to Ciebie nie było. Nie chcę się tak rozczarować! Dlatego nie mogę zasnąć. Rozumiesz? / bursztynek

  Kiedyś zrobiła bym dla Ciebie... teksty

bursztynek dodano: 15 grudnia 2010

- Kiedyś zrobiła bym dla Ciebie wszystko ? - Kiedyś ? - Tak .. kiedyś. - a teraz ? -A teraz.. Nie mogę się doczekać by powiedzieć tobie słodkie wypierdalaj. aguxd

Powoli przyswajała sobie fakt  że... teksty

bursztynek dodano: 15 grudnia 2010

Powoli przyswajała sobie fakt, że już nigdy więcej go nie zobaczy, jego uśmiechu, oczu, tych śmiesznych, a zarazem fajnych min, które zawsze robił. Przyswajała sobie, że on już nie napisze, że będzie musiała usnąć bez sms'a na dobranoc. To było dla niej trudne, ale tak musiało być. Wiedziała, że nie może zaufać mu po raz kolejny, nie chciała.

Gdybyś odszedł... Co by było? Nie... teksty

bursztynek dodano: 15 grudnia 2010

Gdybyś odszedł... Co by było? Nie byłoby ani bólu, ani cierpienia, ani rozczarowań. Zostałoby tylko puste spojrzenie, przenikające drzwi pustego domu i bezgraniczne pragnienie śmierci, by w ciągu tej jednej chwili wszystko skończyło się na zawsze.

  Myślę  że to się nie uda.... teksty

bursztynek dodano: 15 grudnia 2010

- Myślę, że to się nie uda. - Ale przecież ty kochasz mnie, a ja kocham ciebie, prawda? - Nie wiem. Jeśli zapytasz, czy lubię być z tobą, to odpowiem, że tak. Jeśli jednak będziesz chciała wiedzieć, czy jestem w stanie żyć bez ciebie, to też odpowiem, że tak.[...] - Lubisz być ze mną, ale nie cierpisz być sam ze sobą. Ciągle szukasz nowych wrażeń, żeby uciec od tego, co istotne. Wciąż potrzebujesz adrenaliny w żyłach i zapominasz, że tam powinna płynąć krew, nic więcej.

Uzależniona. Od papierosów  kawy i... teksty

bursztynek dodano: 15 grudnia 2010

Uzależniona. Od papierosów, kawy i czerwonych paznokci. Od szklanych koralików, nierównych schodów i niewłaściwych rozmów. Od pustych fabryk, kotów i patrzenia w oczy.

Czasem może zabraknąć... teksty

bursztynek dodano: 15 grudnia 2010

Czasem może zabraknąć cierpliwośći. Gdy po raz siódmy musisz coś tłumaczyć. Po raz siedemnasty poprawiać coś, po raz siedzemdziesiąty wysłuchiwać niewiarygodnych usprawiedliwień. I radość, gdy po raz siedemdziesiąty siódmy zdobywasz się na to, by darować winę.

Widziała  jak w jego oczach... teksty

bursztynek dodano: 15 grudnia 2010

Widziała, jak w jego oczach błyszczały iskry prawdziwego pragnienia, aby została. Ale nie powiedział nic i pozwolił jej odejść.

I choć minęło tyle czasu  ja... teksty

bursztynek dodano: 15 grudnia 2010

I choć minęło tyle czasu, ja wciąż pamiętam Twoje charakterystyczne gesty, Twój głośny śmiech i kolor Twoich policzków, gdy się zawstydzasz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV