głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Całą noc przemeblowywała mieszkanie. Gdy skończyła przypomniała sobie jak ktoś powiedział że gdy kobieta przestawia meble to znaczy że w jej życiu uczuciowym co

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Całą noc przemeblowywała mieszkanie. Gdy skończyła przypomniała sobie jak ktoś powiedział że gdy kobieta przestawia meble to znaczy że w jej życiu uczuciowym coś si
Całą noc przemeblowywała... teksty

bursztynek dodano: 31 grudnia 2010

Całą noc przemeblowywała mieszkanie. Gdy skończyła, przypomniała sobie jak ktoś powiedział, że gdy kobieta przestawia meble to znaczy, że w jej życiu uczuciowym coś się zmieniło. Tak jakby w ten magiczny sposób - ciągnąc kanapę z jednego pokoju do drugiego - zaczynała wszystko od nowa, usuwała ślady czyjejś obecności, pozbywała się wspomnień, skojarzeń. Najlepiej byłoby zmienić mieszkanie lub miasto, a może nawet kraj albo kontynent.

Wbijała się paznokciami w jego... teksty

bursztynek dodano: 31 grudnia 2010

Wbijała się paznokciami w jego skórę, on mocno przytulał ją do siebie , czuła się idealnie w jego silnych ramionach, przegryzała z rozkoszy jego usta.. po jej ciele rozszedł się dreszcz, mimowolnie podnieciło go to bardziej i nic nie smakowało lepiej od jego ciała, i nic nie pachniało lepiej od niego i oboje pragnęli zatrzymać tą chwilę na zawsze.. zastąpić nią nawet całą wieczność.

W czarnej asyście koronek pewnym... teksty

bursztynek dodano: 31 grudnia 2010

W czarnej asyście koronek pewnym krokiem ruszyła w jego stronę.

Książę z bajki? Mam go w dupie!... teksty

bursztynek dodano: 31 grudnia 2010

Książę z bajki? Mam go w dupie! Zostanę niezależną księżniczką!!!

no ja tak mam  p teksty bursztynek dodał komentarz: no ja tak mam ;p do wpisu 31 grudnia 2010
mi też    już drugi dzień... teksty bursztynek dodał komentarz: mi też ;/ już drugi dzień... do wpisu 30 grudnia 2010
Zawsze wieczorem uwielbiała chodzić... teksty

bursztynek dodano: 30 grudnia 2010

Zawsze wieczorem uwielbiała chodzić do parku. To tam właśnie wracały jej wszystkie bolesne wspomnienia. Ławka, na której widniał napis 'kocham Cię' który razem stworzyli. Pierwszy pocałunek. Pierwsze czułe gesty. usiadła na niej, otworzyła pudełko i rozpoczęła oglądać zdjęcia, które do tej pory ukryte były na dnie szafy... poleciały jej łzy, jednak nie zaprzestała oglądać fotografii na których byli tak szczęśliwi. Nagle usłyszała dźwięk odpalania zapaliczki. uniosła głowę. to on. szedł jak zawsze pewny siebie, jednak jego oczy były smutne. podszedł do niej; to już miesiąc jak nie jesteśmy razem, wiedziałem jednak, że Cię tu spotkam. Przytulił ją. cała drżała, tak bardzo za nim tęskniła, tak nieskazitelnie go pragnęła. Tyle razy przecież wyobrażała sobie ten moment, kiedy prosi by dała mu jeszcze jedną szansę. jednak nie umiała wybaczyć mu tego co zrobił, tego ile razy ją okłamał. wyrwała się z jego uścisku, zrywając przy tym łańcuszek od niego. nie podniosła go, zostawiła zdjęcia.

odchodzisz wracasz odchodzisz wracasz... teksty

bursztynek dodano: 30 grudnia 2010

odchodzisz,wracasz,odchodzisz,wracasz - i tak w kółko. a wiesz , że ja też mam coś takiego w klatce piersiowej potocznie zwanego sercem , i wiesz , że czasem też coś czuję ? no własnie, więc przestań się mną bawić - bo ja też to potrafię. / veriolla

Gdy podajesz komuś rękę  mów mu... teksty

bursztynek dodano: 30 grudnia 2010

Gdy podajesz komuś rękę, mów mu, że jesteś chujem.

Idę spać. I wreszcie zobaczę  jak... teksty

bursztynek dodano: 30 grudnia 2010

Idę spać. I wreszcie zobaczę, jak mnie przytulasz, całujesz, śmiejesz się razem ze mną, trzymamy się za ręce. Wreszcie to zobaczę – we śnie.

ładne    teksty bursztynek dodał komentarz: ładne ;] do wpisu 30 grudnia 2010
Jeśli on leci za suką  to... teksty

bursztynek dodano: 30 grudnia 2010

Jeśli on leci za suką, to ściągnij mu kaganiec, odepnij smycz i puść wolno - niech ucieka... Tylko później niech nie skowycze pod drzwiami!!!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV