głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Co mam powiedzieć żebyś tu został? Powiedz: tak. Na jakie pytanie? Na każde. Pytania wymyślimy później. Nienawidzę. Nienawidzę tej cholernej słabości do Ciebie

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Co mam powiedzieć żebyś tu został? Powiedz: tak. Na jakie pytanie? Na każde. Pytania wymyślimy później.
  Co mam powiedzieć  żebyś tu... teksty

bursztynek dodano: 31 grudnia 2010

- Co mam powiedzieć, żebyś tu został? - Powiedz: tak. - Na jakie pytanie? - Na każde. Pytania wymyślimy później.

Nienawidzę. Nienawidzę tej... teksty

bursztynek dodano: 31 grudnia 2010

Nienawidzę. Nienawidzę tej cholernej słabości do Ciebie!

Powinno się przynajmniej raz... teksty

bursztynek dodano: 31 grudnia 2010

Powinno się przynajmniej raz dziennie przeczytać jakiś ładny tekst, zobaczyć piękny obraz, posłuchać przyjemnej piosenki lub porozmawiać z najlepszym przyjacielem. W ten sposób budujemy piękniejszą, bardziej wartościową część naszego istnienia.

Granica między fantazją a... teksty

bursztynek dodano: 31 grudnia 2010

Granica między fantazją a rzeczywistością była u niej zawsze beznadziejnie zamazana.

Świadomość  że mogłam cię mieć... teksty

bursztynek dodano: 31 grudnia 2010

Świadomość, że mogłam cię mieć i jednocześnie nie mogłam mnie dobija. Ciągłe zastanawianie się jak by było, gdybyśmy byli razem, ćwiartuje moje i tak zszargane serce. A do oczu napływają łzy gdy widzę, że Ty nie masz pojęcia o moim istnieniu i namiętnie obejmujesz dziewczynę, która nigdy nie będzie kochać cię tak bardzo jak ja.

Mogę porównać Cię do pór roku.... teksty

bursztynek dodano: 31 grudnia 2010

Mogę porównać Cię do pór roku. Jakkolwiek mocno chciałabym, byś został Ty odejdziesz. Nie pozostaniesz nawet, gdy sam będziesz tego pragnął. Nie będziesz wieczny w jednej postaci. Ale ja Cię wielbię bez względu na to, kim w tej chwili jesteś. Seraficzna wiosna, upojne lato, nostalgia jesień... I w końcu ta znienawidzona pora roku. Pieprzona zima... Retorycznie pytam samą siebie, dlaczego zawsze musi nadejść pierwszy z tych mizantropicznych dni... Uwodzisz, zwodzisz, zawodzisz. Trwa to długo, zbyt długo. Ale tłumaczę sobie, że w końcu wszystko przeminie. Nawet ten śnieg stopnieje...

  Ona ma trzy serca.    Jak trzy... teksty

bursztynek dodano: 31 grudnia 2010

- Ona ma trzy serca. - Jak trzy serca? - Swoje, od urodzenia. Moje, od dziesięciu miesięcy. I... - I? - I nasze wspólne, to na złotym łańcuszku.

Co jeśli ukochana osoba mnie zostawi... teksty

bursztynek dodano: 31 grudnia 2010

Co jeśli ukochana osoba mnie zostawi albo skrzywdzi? Jeśli mnie oszuka, zdradzi, zrani, umrze albo zniknie? Widzisz, to jest ogromne ryzyko. Dla mnie zbyt duże.

  Są we mnie trzy osoby  w... teksty

bursztynek dodano: 31 grudnia 2010

- Są we mnie trzy osoby, w zależności od tego, kto do mnie przychodzi. Jest mała Niewinna Dziewczynka, która patrzy na mężczyznę z podziwem i udaje zachwyconą jego opowieściami o władzy, sławie i bogactwie. Jest Femme Fatale, która z miejsca atakuje nieśmiałych, niepewnych, przejmuje kontrolę nad sytuacją, dzięki czemu w jej towarzystwie znajdują relaks i nie muszą się już niczym niepokoić. Jest wreszcie Wyrozumiała Matka. Ona dopieszcza mężczyzn potrzebujących rad. Cierpliwie wysłuchuje ich zwierzeń, chociaż wpadają jej jednym uchem, a wypadają drugim. Którą z nich chcesz poznać? - Ciebie.

  Ał! za co???   To bez znaczenia.... teksty

bursztynek dodano: 31 grudnia 2010

- Ał! za co??? - To bez znaczenia. To już przeszłość. - Ale boli nadal! - O tak, przeszłość często boli.

Siedziałam sama w domu. Wyszłam z... teksty

bursztynek dodano: 31 grudnia 2010

Siedziałam sama w domu. Wyszłam z kubkiem herbaty na balkon. Usiadłam na jednym z leżaków i zaczęłam wpatrywać się w gwiazdy. Kochałam noc, tą magię dookoła. Jak zawsze, w takich momentach, lubiłam wspominać najszczęśliwsze momenty z mojego życia. Tak się akurat złożyło, że każde z tych wspomnień było o Tobie, o nas. O tym, co zaczęło się równie szybko, jak się skończyło. Uśmiechnęłam się na samą myśl tamtych dni, lecz łzy postanowiły także odegrać swoją rolę. Nie walczyłam z nimi. Wiedziałam, że kiedyś to nastąpi.

Chciałabym go czytać przed snem... teksty

bursztynek dodano: 31 grudnia 2010

Chciałabym go czytać przed snem, aż mi się będzie rozmywał, aż palce mi się będą gubić w literkach i w końcu zasnę cała w tych jego słowach.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV