głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Ona ma trzy serca. Jak trzy serca? Swoje od urodzenia. Moje od dziesięciu miesięcy. I... I? I nasze wspólne to na złotym łańcuszku. Co jeśli ukochana osoba mni

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Ona ma trzy serca. Jak trzy serca? Swoje od urodzenia. Moje od dziesięciu miesięcy. I... I? I nasze wspólne to na złotym łańcuszku.
  Ona ma trzy serca.    Jak trzy... teksty

bursztynek dodano: 31 grudnia 2010

- Ona ma trzy serca. - Jak trzy serca? - Swoje, od urodzenia. Moje, od dziesięciu miesięcy. I... - I? - I nasze wspólne, to na złotym łańcuszku.

Co jeśli ukochana osoba mnie zostawi... teksty

bursztynek dodano: 31 grudnia 2010

Co jeśli ukochana osoba mnie zostawi albo skrzywdzi? Jeśli mnie oszuka, zdradzi, zrani, umrze albo zniknie? Widzisz, to jest ogromne ryzyko. Dla mnie zbyt duże.

  Są we mnie trzy osoby  w... teksty

bursztynek dodano: 31 grudnia 2010

- Są we mnie trzy osoby, w zależności od tego, kto do mnie przychodzi. Jest mała Niewinna Dziewczynka, która patrzy na mężczyznę z podziwem i udaje zachwyconą jego opowieściami o władzy, sławie i bogactwie. Jest Femme Fatale, która z miejsca atakuje nieśmiałych, niepewnych, przejmuje kontrolę nad sytuacją, dzięki czemu w jej towarzystwie znajdują relaks i nie muszą się już niczym niepokoić. Jest wreszcie Wyrozumiała Matka. Ona dopieszcza mężczyzn potrzebujących rad. Cierpliwie wysłuchuje ich zwierzeń, chociaż wpadają jej jednym uchem, a wypadają drugim. Którą z nich chcesz poznać? - Ciebie.

  Ał! za co???   To bez znaczenia.... teksty

bursztynek dodano: 31 grudnia 2010

- Ał! za co??? - To bez znaczenia. To już przeszłość. - Ale boli nadal! - O tak, przeszłość często boli.

Siedziałam sama w domu. Wyszłam z... teksty

bursztynek dodano: 31 grudnia 2010

Siedziałam sama w domu. Wyszłam z kubkiem herbaty na balkon. Usiadłam na jednym z leżaków i zaczęłam wpatrywać się w gwiazdy. Kochałam noc, tą magię dookoła. Jak zawsze, w takich momentach, lubiłam wspominać najszczęśliwsze momenty z mojego życia. Tak się akurat złożyło, że każde z tych wspomnień było o Tobie, o nas. O tym, co zaczęło się równie szybko, jak się skończyło. Uśmiechnęłam się na samą myśl tamtych dni, lecz łzy postanowiły także odegrać swoją rolę. Nie walczyłam z nimi. Wiedziałam, że kiedyś to nastąpi.

Chciałabym go czytać przed snem... teksty

bursztynek dodano: 31 grudnia 2010

Chciałabym go czytać przed snem, aż mi się będzie rozmywał, aż palce mi się będą gubić w literkach i w końcu zasnę cała w tych jego słowach.

Całą noc przemeblowywała... teksty

bursztynek dodano: 31 grudnia 2010

Całą noc przemeblowywała mieszkanie. Gdy skończyła, przypomniała sobie jak ktoś powiedział, że gdy kobieta przestawia meble to znaczy, że w jej życiu uczuciowym coś się zmieniło. Tak jakby w ten magiczny sposób - ciągnąc kanapę z jednego pokoju do drugiego - zaczynała wszystko od nowa, usuwała ślady czyjejś obecności, pozbywała się wspomnień, skojarzeń. Najlepiej byłoby zmienić mieszkanie lub miasto, a może nawet kraj albo kontynent.

Wbijała się paznokciami w jego... teksty

bursztynek dodano: 31 grudnia 2010

Wbijała się paznokciami w jego skórę, on mocno przytulał ją do siebie , czuła się idealnie w jego silnych ramionach, przegryzała z rozkoszy jego usta.. po jej ciele rozszedł się dreszcz, mimowolnie podnieciło go to bardziej i nic nie smakowało lepiej od jego ciała, i nic nie pachniało lepiej od niego i oboje pragnęli zatrzymać tą chwilę na zawsze.. zastąpić nią nawet całą wieczność.

W czarnej asyście koronek pewnym... teksty

bursztynek dodano: 31 grudnia 2010

W czarnej asyście koronek pewnym krokiem ruszyła w jego stronę.

Książę z bajki? Mam go w dupie!... teksty

bursztynek dodano: 31 grudnia 2010

Książę z bajki? Mam go w dupie! Zostanę niezależną księżniczką!!!

no ja tak mam  p teksty bursztynek dodał komentarz: no ja tak mam ;p do wpisu 31 grudnia 2010
mi też    już drugi dzień... teksty bursztynek dodał komentarz: mi też ;/ już drugi dzień... do wpisu 30 grudnia 2010
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV