głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Ał! za co??? To bez znaczenia. To już przeszłość. Ale boli nadal! O tak przeszłość często boli. Siedziałam sama w domu. Wyszłam z kubkiem herbaty na balkon. Us

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Ał! za co??? To bez znaczenia. To już przeszłość. Ale boli nadal! O tak przeszłość często boli.
  Ał! za co???   To bez znaczenia.... teksty

bursztynek dodano: 31 grudnia 2010

- Ał! za co??? - To bez znaczenia. To już przeszłość. - Ale boli nadal! - O tak, przeszłość często boli.

Siedziałam sama w domu. Wyszłam z... teksty

bursztynek dodano: 31 grudnia 2010

Siedziałam sama w domu. Wyszłam z kubkiem herbaty na balkon. Usiadłam na jednym z leżaków i zaczęłam wpatrywać się w gwiazdy. Kochałam noc, tą magię dookoła. Jak zawsze, w takich momentach, lubiłam wspominać najszczęśliwsze momenty z mojego życia. Tak się akurat złożyło, że każde z tych wspomnień było o Tobie, o nas. O tym, co zaczęło się równie szybko, jak się skończyło. Uśmiechnęłam się na samą myśl tamtych dni, lecz łzy postanowiły także odegrać swoją rolę. Nie walczyłam z nimi. Wiedziałam, że kiedyś to nastąpi.

Chciałabym go czytać przed snem... teksty

bursztynek dodano: 31 grudnia 2010

Chciałabym go czytać przed snem, aż mi się będzie rozmywał, aż palce mi się będą gubić w literkach i w końcu zasnę cała w tych jego słowach.

Całą noc przemeblowywała... teksty

bursztynek dodano: 31 grudnia 2010

Całą noc przemeblowywała mieszkanie. Gdy skończyła, przypomniała sobie jak ktoś powiedział, że gdy kobieta przestawia meble to znaczy, że w jej życiu uczuciowym coś się zmieniło. Tak jakby w ten magiczny sposób - ciągnąc kanapę z jednego pokoju do drugiego - zaczynała wszystko od nowa, usuwała ślady czyjejś obecności, pozbywała się wspomnień, skojarzeń. Najlepiej byłoby zmienić mieszkanie lub miasto, a może nawet kraj albo kontynent.

Wbijała się paznokciami w jego... teksty

bursztynek dodano: 31 grudnia 2010

Wbijała się paznokciami w jego skórę, on mocno przytulał ją do siebie , czuła się idealnie w jego silnych ramionach, przegryzała z rozkoszy jego usta.. po jej ciele rozszedł się dreszcz, mimowolnie podnieciło go to bardziej i nic nie smakowało lepiej od jego ciała, i nic nie pachniało lepiej od niego i oboje pragnęli zatrzymać tą chwilę na zawsze.. zastąpić nią nawet całą wieczność.

W czarnej asyście koronek pewnym... teksty

bursztynek dodano: 31 grudnia 2010

W czarnej asyście koronek pewnym krokiem ruszyła w jego stronę.

Książę z bajki? Mam go w dupie!... teksty

bursztynek dodano: 31 grudnia 2010

Książę z bajki? Mam go w dupie! Zostanę niezależną księżniczką!!!

no ja tak mam  p teksty bursztynek dodał komentarz: no ja tak mam ;p do wpisu 31 grudnia 2010
mi też    już drugi dzień... teksty bursztynek dodał komentarz: mi też ;/ już drugi dzień... do wpisu 30 grudnia 2010
Zawsze wieczorem uwielbiała chodzić... teksty

bursztynek dodano: 30 grudnia 2010

Zawsze wieczorem uwielbiała chodzić do parku. To tam właśnie wracały jej wszystkie bolesne wspomnienia. Ławka, na której widniał napis 'kocham Cię' który razem stworzyli. Pierwszy pocałunek. Pierwsze czułe gesty. usiadła na niej, otworzyła pudełko i rozpoczęła oglądać zdjęcia, które do tej pory ukryte były na dnie szafy... poleciały jej łzy, jednak nie zaprzestała oglądać fotografii na których byli tak szczęśliwi. Nagle usłyszała dźwięk odpalania zapaliczki. uniosła głowę. to on. szedł jak zawsze pewny siebie, jednak jego oczy były smutne. podszedł do niej; to już miesiąc jak nie jesteśmy razem, wiedziałem jednak, że Cię tu spotkam. Przytulił ją. cała drżała, tak bardzo za nim tęskniła, tak nieskazitelnie go pragnęła. Tyle razy przecież wyobrażała sobie ten moment, kiedy prosi by dała mu jeszcze jedną szansę. jednak nie umiała wybaczyć mu tego co zrobił, tego ile razy ją okłamał. wyrwała się z jego uścisku, zrywając przy tym łańcuszek od niego. nie podniosła go, zostawiła zdjęcia.

odchodzisz wracasz odchodzisz wracasz... teksty

bursztynek dodano: 30 grudnia 2010

odchodzisz,wracasz,odchodzisz,wracasz - i tak w kółko. a wiesz , że ja też mam coś takiego w klatce piersiowej potocznie zwanego sercem , i wiesz , że czasem też coś czuję ? no własnie, więc przestań się mną bawić - bo ja też to potrafię. / veriolla

Gdy podajesz komuś rękę  mów mu... teksty

bursztynek dodano: 30 grudnia 2010

Gdy podajesz komuś rękę, mów mu, że jesteś chujem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV