głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek lubiła chodzić do szkoły . nie nie dlatego że miała dla kogo wstawać . bo nie miała . ale mogła spędzić całe 7 godzin blisko niego patrząc na jego oczy uśmiech

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
lubiła chodzić do szkoły . nie nie dlatego że miała dla kogo wstawać . bo nie miała . ale mogła spędzić całe 7 godzin blisko niego patrząc na jego oczy uśmiech .
lubiła chodzić do szkoły . nie... teksty

bursztynek dodano: 1 stycznia 2011

lubiła chodzić do szkoły . nie , nie dlatego , że miała dla kogo wstawać . bo nie miała . ale mogła spędzić całe 7 godzin blisko niego , patrząc na jego oczy , uśmiech . mogła powiedzieć mu proste ' cześć ' , którego zazwyczaj nie mówiła nawet najlepszej przyjaciółce . / tymbarkoholiczka

Gdy wychodzę z Tobą  zawsze musi... teksty

bursztynek dodano: 31 grudnia 2010

Gdy wychodzę z Tobą, zawsze musi spotkać mnie jakaś niezwykle fascynująca przygoda. Albo wracam do domu zalana w trupa, często lądujemy na pogotowiu lub najbliższej komendzie... Nigdy nie powiedziałeś kolegom, kim dla Ciebie jestem. Nigdy nie powiedziałeś, co do mnie czujesz. Nie dajesz mi kwiatów, nie zabierasz do kina. Mogę liczyć tylko na gruby melanż lub zwykłe wyjście na osiedle. Palisz, pijesz i często jesteś na fazie. Jednak wole to nieustatkowanie życie obok Ciebie niż zwyczajne życie z Innym.

Nawet peeling i zimna woda nie dały... teksty

bursztynek dodano: 31 grudnia 2010

Nawet peeling i zimna woda nie dały rady zmyć z niej zapachu jego słów. Przynajmniej pasta do zębów poradziła sobie ze smakiem jego pocałunków.

  Co mam powiedzieć  żebyś tu... teksty

bursztynek dodano: 31 grudnia 2010

- Co mam powiedzieć, żebyś tu został? - Powiedz: tak. - Na jakie pytanie? - Na każde. Pytania wymyślimy później.

Nienawidzę. Nienawidzę tej... teksty

bursztynek dodano: 31 grudnia 2010

Nienawidzę. Nienawidzę tej cholernej słabości do Ciebie!

Powinno się przynajmniej raz... teksty

bursztynek dodano: 31 grudnia 2010

Powinno się przynajmniej raz dziennie przeczytać jakiś ładny tekst, zobaczyć piękny obraz, posłuchać przyjemnej piosenki lub porozmawiać z najlepszym przyjacielem. W ten sposób budujemy piękniejszą, bardziej wartościową część naszego istnienia.

Granica między fantazją a... teksty

bursztynek dodano: 31 grudnia 2010

Granica między fantazją a rzeczywistością była u niej zawsze beznadziejnie zamazana.

Świadomość  że mogłam cię mieć... teksty

bursztynek dodano: 31 grudnia 2010

Świadomość, że mogłam cię mieć i jednocześnie nie mogłam mnie dobija. Ciągłe zastanawianie się jak by było, gdybyśmy byli razem, ćwiartuje moje i tak zszargane serce. A do oczu napływają łzy gdy widzę, że Ty nie masz pojęcia o moim istnieniu i namiętnie obejmujesz dziewczynę, która nigdy nie będzie kochać cię tak bardzo jak ja.

Mogę porównać Cię do pór roku.... teksty

bursztynek dodano: 31 grudnia 2010

Mogę porównać Cię do pór roku. Jakkolwiek mocno chciałabym, byś został Ty odejdziesz. Nie pozostaniesz nawet, gdy sam będziesz tego pragnął. Nie będziesz wieczny w jednej postaci. Ale ja Cię wielbię bez względu na to, kim w tej chwili jesteś. Seraficzna wiosna, upojne lato, nostalgia jesień... I w końcu ta znienawidzona pora roku. Pieprzona zima... Retorycznie pytam samą siebie, dlaczego zawsze musi nadejść pierwszy z tych mizantropicznych dni... Uwodzisz, zwodzisz, zawodzisz. Trwa to długo, zbyt długo. Ale tłumaczę sobie, że w końcu wszystko przeminie. Nawet ten śnieg stopnieje...

  Ona ma trzy serca.    Jak trzy... teksty

bursztynek dodano: 31 grudnia 2010

- Ona ma trzy serca. - Jak trzy serca? - Swoje, od urodzenia. Moje, od dziesięciu miesięcy. I... - I? - I nasze wspólne, to na złotym łańcuszku.

Co jeśli ukochana osoba mnie zostawi... teksty

bursztynek dodano: 31 grudnia 2010

Co jeśli ukochana osoba mnie zostawi albo skrzywdzi? Jeśli mnie oszuka, zdradzi, zrani, umrze albo zniknie? Widzisz, to jest ogromne ryzyko. Dla mnie zbyt duże.

  Są we mnie trzy osoby  w... teksty

bursztynek dodano: 31 grudnia 2010

- Są we mnie trzy osoby, w zależności od tego, kto do mnie przychodzi. Jest mała Niewinna Dziewczynka, która patrzy na mężczyznę z podziwem i udaje zachwyconą jego opowieściami o władzy, sławie i bogactwie. Jest Femme Fatale, która z miejsca atakuje nieśmiałych, niepewnych, przejmuje kontrolę nad sytuacją, dzięki czemu w jej towarzystwie znajdują relaks i nie muszą się już niczym niepokoić. Jest wreszcie Wyrozumiała Matka. Ona dopieszcza mężczyzn potrzebujących rad. Cierpliwie wysłuchuje ich zwierzeń, chociaż wpadają jej jednym uchem, a wypadają drugim. Którą z nich chcesz poznać? - Ciebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV