głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Znam Cię. Kichasz kiedy patrzysz w słońce. Chowasz się przed pająkami. Pachniesz codziennie innymi perfumami. Nie jesz pomidorów. Śpiewasz pod nosem. Kochasz dz

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Znam Cię. Kichasz kiedy patrzysz w słońce. Chowasz się przed pająkami. Pachniesz codziennie innymi perfumami. Nie jesz pomidorów. Śpiewasz pod nosem. Kochasz dzieci.
Znam Cię. Kichasz  kiedy patrzysz w... teksty

bursztynek dodano: 1 stycznia 2011

Znam Cię. Kichasz, kiedy patrzysz w słońce. Chowasz się przed pająkami. Pachniesz codziennie innymi perfumami. Nie jesz pomidorów. Śpiewasz pod nosem. Kochasz dzieci. I książki. Masz uczulenie na pyłki. Pijesz. Z reguły nie palisz. Masz w sobie dużo dziecka. I niespełnione marzenia. Jesteś zachłanna. Nie możesz spać. Jesteś kotem. Masz rudą duszę. Znam Cię, Clare. Boisz się kochać.

Czekałam  aż odpiszesz. Gdy... teksty

bursztynek dodano: 1 stycznia 2011

Czekałam, aż odpiszesz. Gdy myślałam, że to Ty, okazało się, że znowu wygrałam BMW...

  kocham cię!     cisza .... teksty

bursztynek dodano: 1 stycznia 2011

- kocham cię! - (cisza). - słyszysz? kocham cię! - (cisza). - wyjmij te słuchawki! - nie mam słuchawek.. mam wyjebane.

Kiedy kochasz mężczyznę bardziej... teksty

bursztynek dodano: 1 stycznia 2011

Kiedy kochasz mężczyznę bardziej niż on ciebie, zrobisz wszystko by było odwrotnie. Zaczynasz ubierać się tak, żeby jemu się podobało. Podchwytujesz jego ulubione słówka i zwroty. Wmawiasz sobie, że jeśli przerobisz siebie na jego obraz i podobieństwo, będzie cię pragnął równie mocno, jak ty pragniesz jego.

lubię otworzyć pamiętnik... teksty

bursztynek dodano: 1 stycznia 2011

lubię otworzyć pamiętnik , wyciągnąć kolorowe pisaki i zacząć opisywać kolejny dzień z mojego zwykłego życia . opisywać Ciebie , to jak świetnie wyglądasz w czarnym podkoszulku i jak dobrze potrafiłeś rozpracować moje serce . jesteś niczym saper .. / totylkodaga .

Jeszcze rok temu były... teksty

bursztynek dodano: 1 stycznia 2011

Jeszcze rok temu były najważniejszymi dla Siebie osobami. 6 lat wiedziały że mogą na siebie liczyć , o każdej porze dnia i nocy. Jednak w końcu coś wygasło , nie czuły potrzeby przebywania ze sobą. Znalazły nowych znajomych i mijając się wypowiadały tylko : cześć. / neverlosehope

Mnóstwo wiadomości do Ciebie w... teksty

bursztynek dodano: 1 stycznia 2011

Mnóstwo wiadomości do Ciebie w "wersjach roboczych", których nigdy nie odwazyłam się wysłać. // love-the-way-you-lie.

Zobaczyłam jego zdjęcia na fejsbuku... teksty

bursztynek dodano: 1 stycznia 2011

Zobaczyłam jego zdjęcia na fejsbuku jakiejś laski. Widziałam jak ona go całuje, jak go przytula. Zrobiło mi się gorąco, słabo i nie potrafiłam nacisnąć tego czerwonego krzyżyka, by więcej tego nie oglądać. / napisana

Sklep:  Dzień dobry  mogę w czymś... teksty

bursztynek dodano: 1 stycznia 2011

Sklep: -Dzień dobry, mogę w czymś pomóc? -Nie kurwa, stoję tu 15minut żeby pani dzień dobry powiedzieć! / impulsive

lubiła chodzić do szkoły . nie... teksty

bursztynek dodano: 1 stycznia 2011

lubiła chodzić do szkoły . nie , nie dlatego , że miała dla kogo wstawać . bo nie miała . ale mogła spędzić całe 7 godzin blisko niego , patrząc na jego oczy , uśmiech . mogła powiedzieć mu proste ' cześć ' , którego zazwyczaj nie mówiła nawet najlepszej przyjaciółce . / tymbarkoholiczka

Gdy wychodzę z Tobą  zawsze musi... teksty

bursztynek dodano: 31 grudnia 2010

Gdy wychodzę z Tobą, zawsze musi spotkać mnie jakaś niezwykle fascynująca przygoda. Albo wracam do domu zalana w trupa, często lądujemy na pogotowiu lub najbliższej komendzie... Nigdy nie powiedziałeś kolegom, kim dla Ciebie jestem. Nigdy nie powiedziałeś, co do mnie czujesz. Nie dajesz mi kwiatów, nie zabierasz do kina. Mogę liczyć tylko na gruby melanż lub zwykłe wyjście na osiedle. Palisz, pijesz i często jesteś na fazie. Jednak wole to nieustatkowanie życie obok Ciebie niż zwyczajne życie z Innym.

Nawet peeling i zimna woda nie dały... teksty

bursztynek dodano: 31 grudnia 2010

Nawet peeling i zimna woda nie dały rady zmyć z niej zapachu jego słów. Przynajmniej pasta do zębów poradziła sobie ze smakiem jego pocałunków.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV