głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Czy zauważyłeś że najmocniej tęsknimy za tymi którzy są tuż obok nas a my nie możemy ich mieć? Najbardziej brakuje nam tych którzy są prawie namacalni. Czy zast

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Czy zauważyłeś że najmocniej tęsknimy za tymi którzy są tuż obok nas a my nie możemy ich mieć? Najbardziej brakuje nam tych którzy są prawie namacalni. Czy zastana
Czy zauważyłeś  że najmocniej... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

Czy zauważyłeś, że najmocniej tęsknimy za tymi, którzy są tuż obok nas, a my nie możemy ich mieć? Najbardziej brakuje nam tych, którzy są prawie namacalni. Czy zastanawiałeś się kiedyś co boli najbardziej- powiedzieć coś i żałować tego czy nic nie powiedzieć i tego żałować? Myślę, że najtrudniej jest mówić o rzeczach najważniejszych. Wstydzimy się ich, gdyż słowa umniejszają je. Sprawiają, że to co w naszej głowie, wydawało się wielkie i wspaniałe, po wypowiedzeniu staje się okrutnie zwyczajne.

Już zauważyłam to  że jesteś... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

Już zauważyłam to, że jesteś żałosny, nie musisz z tym paradować.

Powinnam płakać  łkać ze smutku... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

Powinnam płakać, łkać ze smutku, lecz czułam tylko wielką pustkę, tkwiącą gdzieś pośrodku klatki piersiowej.

Stworzyliśmy siebie  Z marzeń  Z... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

Stworzyliśmy siebie Z marzeń Z fantazji Z zakamarków myśli Z próby uchwycenia szczęścia

Nic mi już nie zostało .Nic oprócz... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

Nic mi już nie zostało .Nic oprócz tego, co we mnie. Wspomnienie. Jak się śmiał. Do mnie. Jak płakał. Przeze mnie. Jak mnie przytulał, gdy tańczyliśmy. Jak mnie dotykał. Jak mnie całował. Jak się złościł. Jak krzyczał. Że mnie kocha i nigdy nie pozwoli mi odejść. Sam odszedł. Pozostał mi po nim jeden esemes w telefonie: Kocham Cię. Pocałunek na ustach. Dotyk jego dłoni na moim policzku, tuż przed odejściem. Oddech na karku. Został jego zapach. Na pościeli. W moich włosach. Ostatnie spojrzenie żegnające mnie. Serce, moje serce. Tak boli. I dźwięk... znajomy odgłos. Moja dusza się stłukła. To odgłos stłuczonej porcelany.. Robię wszystko żeby się nie załamać i nie umrzeć, zanim umrę..... Taki irracjonalny strach.

  Wiesz jakie jest moje największe... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

- Wiesz jakie jest moje największe marzenie? - spojrzała na misia siedzącego w kącie. - Żebym położyła się spać wieczorem u jego boku. A rano, żeby on wciąż tu był. Rozumiesz? Chcę tylko, żeby tu był.

Nie zasługuje na to. Jakkolwiek to... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

Nie zasługuje na to. Jakkolwiek to absurdalnie zabrzmi. Jakkolwiek egoistyczne może się to wydawać. Nie wiem co takiego mam w sobie, że wydaje się wam wszystkim, że możecie mnie lekceważyć. Spóźniać się, nie przychodzić, zostawiać, szydzić. To koniec.

Zatopić się w Twoich ramionach i... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

Zatopić się w Twoich ramionach i utonąć, jeśli trzeba. Ryzyko traci wartość, gdy powietrze pachnie Tobą.

Był dla mnie czymś niesamowitym.... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

Był dla mnie czymś niesamowitym. Pierwszymi nieprzespanymi nocami, pierwszymi pocałunkami, pierwszymi tak bezcennymi kłótniami. Niesamowitym doświadczeniem jak żyć i jak nie powinniśmy żyć. Jak kochać, jak się zatracać, jak dziękować i prosić. Był dla mnie wszystkim.

Zawsze trzeba wiedzieć  kiedy... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu. Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne, tracimy radość i sens tego, co przed nami.

Kiedy byliśmy razem  kiedy... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

Kiedy byliśmy razem, kiedy śmialiśmy się oboje, miałam zapytać o jedno. Dzisiaj często o tym myślę. Nie zdążyłam zapytać o Twoje dzieciństwo, pierwsze drżenie serca, pierwszy poważny egzamin...

Jesteś wszystkim. Tabliczką... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

Jesteś wszystkim. Tabliczką czekolady w chwili niezadowolenia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV