głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek A teraz pójdę zrobić sobie herbaty bo usycham z niezdecydowania zawahania niepewności rozczarowania nadmiaru obowiązków tęsknoty i niewytłumaczalnego uszczerbku

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
A teraz pójdę zrobić sobie herbaty bo usycham z niezdecydowania zawahania niepewności rozczarowania nadmiaru obowiązków tęsknoty i niewytłumaczalnego uszczer
A teraz pójdę zrobić sobie herbaty... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

A teraz pójdę zrobić sobie herbaty, bo usycham z niezdecydowania, zawahania, niepewności, rozczarowania, nadmiaru obowiązków, tęsknoty i niewytłumaczalnego uszczerbku na psychice.

Mowie wam wierzcie w UFO... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

Mowie wam wierzcie w UFO, reinkarnacje i karmę. Wierzcie w ślepy los i przeznaczenie. Wierzcie w to, ze jutro traficie 6 w totka, a za tydzień znajdziecie torbę wypełniona po brzegi banknotami o wysokich nominałach. Wierzcie sobie w co tam tylko chcecie wierzyć. Tylko nie w ludzi. W ludzi nie warto.

Wiesz  musisz mi wybaczyć  ale nie... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

Wiesz, musisz mi wybaczyć, ale nie dołączono do mnie instrukcji obsługi. Musisz jakoś poradzić sobie bez niej. Albo najlepiej sam ją napisz. Po naszemu i od początku.

Nigdy nie dawajcie drugiej szansy.... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

Nigdy nie dawajcie drugiej szansy. Choćbyście nie wiem jak mocno w to wierzyły i tego pragnęły - człowiek tak naprawdę nigdy się nie zmieni. Nie dla drugiego człowieka.

Tak  czasem będę żałować  że... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

Tak, czasem będę żałować, że się wtedy nie udało. Że jak zwykle mnie ktoś olał, ktoś się mną zabawił, że znowu miałam złudzenia, że nie wykorzystałam w pełni jego uśmiechu. Ale to musiało skończyć się tak, jak się skończyło... To była Utopia.

Do zobaczenia Piękny . Aż... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

Do zobaczenia Piękny . Aż chciałoby się napisać 'Mój', ale przecież to tylko marzenie. Niedostępne marzenie, bo jednak byłoby to niezmiernie nieodpowiednie i przedmiotowe.

Ostatnio doszłam do wniosku  ze z... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

Ostatnio doszłam do wniosku, ze z miłością do dupka jest jak z miłością do słodyczy. Jesz je chociaz wiesz, że przytyjesz. Kochasz go chociaż wiesz, że będziesz cierpieć.

Jak nie chcesz to po prostu nie... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

Jak nie chcesz to po prostu nie musisz być najważniejszą osobą w moim życiu, przecież nie będę prosić.

w wachlarzach moich rzęs ukryć... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

w wachlarzach moich rzęs ukryć Ciebie znów, zasłonić dymem z papierosa, na którym ślad czerwone szminki, otulić słowem zupełnie obcym dla ostatniego spie**alaj.

Po naszym rozstaniu potrafię... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

Po naszym rozstaniu potrafię godzinami wpatrywać się w gonitwę kropel na mojej szybie, zdając sobie sprawę jak bardzo Cię kocham i potrzebuję.

Bo prawdziwej miłości nie da się... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

Bo prawdziwej miłości nie da się tak po prostu odsunąć na bok. Będzie cierpliwie pukała do naszych drzwi, nawet jeśli próbujesz ją na moment wystawić do przedsionka. I tym cierpliwym kołataniem, przypomnieniem o sobie - sprawi, że poczujesz ją jeszcze raz.

Cieszymy się jak dzieci biegające... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

Cieszymy się jak dzieci biegające po ulicy. Jesteśmy sami. Liczysz się tylko ty i liczę się tylko ja. Nasze sny splatają się razem. Bezwstydnie przekroczyliśmy granicę rozsądku. Twoje oczy wpatrzone we mnie i moje rozpalone do czerwoności policzki i słowo ‑ 'kocham cię_', które robiło z ciebie idiotę ... chodzi o to, żeby czasami móc wtulić się nosem w czyjeś ciepłe plecy, może o to, żeby zobaczyć uśmiech wdzięczności za przyniesioną herbatę i, odwrotnie, poczuć znajomy zapach wśród kurtek w przedpokoju, nie swój tylko ten drugi. Może tez o to, żeby zamykać wspomnienia w zdjęciach, kartkach, ale tylko te szczęśliwe, i otwierać, kiedy pojawia się zbyt dużo złych słów. żeby mieć kogo wyglądać i na czyj widok się cieszyć. żeby razem się złościć, czekać, cierpieć...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV