głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Ostatnio doszłam do wniosku ze z miłością do dupka jest jak z miłością do słodyczy. Jesz je chociaz wiesz że przytyjesz. Kochasz go chociaż wiesz że będziesz ci

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Ostatnio doszłam do wniosku ze z miłością do dupka jest jak z miłością do słodyczy. Jesz je chociaz wiesz że przytyjesz. Kochasz go chociaż wiesz że będziesz cierpieć.
Ostatnio doszłam do wniosku  ze z... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

Ostatnio doszłam do wniosku, ze z miłością do dupka jest jak z miłością do słodyczy. Jesz je chociaz wiesz, że przytyjesz. Kochasz go chociaż wiesz, że będziesz cierpieć.

Jak nie chcesz to po prostu nie... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

Jak nie chcesz to po prostu nie musisz być najważniejszą osobą w moim życiu, przecież nie będę prosić.

w wachlarzach moich rzęs ukryć... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

w wachlarzach moich rzęs ukryć Ciebie znów, zasłonić dymem z papierosa, na którym ślad czerwone szminki, otulić słowem zupełnie obcym dla ostatniego spie**alaj.

Po naszym rozstaniu potrafię... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

Po naszym rozstaniu potrafię godzinami wpatrywać się w gonitwę kropel na mojej szybie, zdając sobie sprawę jak bardzo Cię kocham i potrzebuję.

Bo prawdziwej miłości nie da się... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

Bo prawdziwej miłości nie da się tak po prostu odsunąć na bok. Będzie cierpliwie pukała do naszych drzwi, nawet jeśli próbujesz ją na moment wystawić do przedsionka. I tym cierpliwym kołataniem, przypomnieniem o sobie - sprawi, że poczujesz ją jeszcze raz.

Cieszymy się jak dzieci biegające... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

Cieszymy się jak dzieci biegające po ulicy. Jesteśmy sami. Liczysz się tylko ty i liczę się tylko ja. Nasze sny splatają się razem. Bezwstydnie przekroczyliśmy granicę rozsądku. Twoje oczy wpatrzone we mnie i moje rozpalone do czerwoności policzki i słowo ‑ 'kocham cię_', które robiło z ciebie idiotę ... chodzi o to, żeby czasami móc wtulić się nosem w czyjeś ciepłe plecy, może o to, żeby zobaczyć uśmiech wdzięczności za przyniesioną herbatę i, odwrotnie, poczuć znajomy zapach wśród kurtek w przedpokoju, nie swój tylko ten drugi. Może tez o to, żeby zamykać wspomnienia w zdjęciach, kartkach, ale tylko te szczęśliwe, i otwierać, kiedy pojawia się zbyt dużo złych słów. żeby mieć kogo wyglądać i na czyj widok się cieszyć. żeby razem się złościć, czekać, cierpieć...

Czy zauważyłeś  że najmocniej... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

Czy zauważyłeś, że najmocniej tęsknimy za tymi, którzy są tuż obok nas, a my nie możemy ich mieć? Najbardziej brakuje nam tych, którzy są prawie namacalni. Czy zastanawiałeś się kiedyś co boli najbardziej- powiedzieć coś i żałować tego czy nic nie powiedzieć i tego żałować? Myślę, że najtrudniej jest mówić o rzeczach najważniejszych. Wstydzimy się ich, gdyż słowa umniejszają je. Sprawiają, że to co w naszej głowie, wydawało się wielkie i wspaniałe, po wypowiedzeniu staje się okrutnie zwyczajne.

Już zauważyłam to  że jesteś... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

Już zauważyłam to, że jesteś żałosny, nie musisz z tym paradować.

Powinnam płakać  łkać ze smutku... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

Powinnam płakać, łkać ze smutku, lecz czułam tylko wielką pustkę, tkwiącą gdzieś pośrodku klatki piersiowej.

Stworzyliśmy siebie  Z marzeń  Z... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

Stworzyliśmy siebie Z marzeń Z fantazji Z zakamarków myśli Z próby uchwycenia szczęścia

Nic mi już nie zostało .Nic oprócz... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

Nic mi już nie zostało .Nic oprócz tego, co we mnie. Wspomnienie. Jak się śmiał. Do mnie. Jak płakał. Przeze mnie. Jak mnie przytulał, gdy tańczyliśmy. Jak mnie dotykał. Jak mnie całował. Jak się złościł. Jak krzyczał. Że mnie kocha i nigdy nie pozwoli mi odejść. Sam odszedł. Pozostał mi po nim jeden esemes w telefonie: Kocham Cię. Pocałunek na ustach. Dotyk jego dłoni na moim policzku, tuż przed odejściem. Oddech na karku. Został jego zapach. Na pościeli. W moich włosach. Ostatnie spojrzenie żegnające mnie. Serce, moje serce. Tak boli. I dźwięk... znajomy odgłos. Moja dusza się stłukła. To odgłos stłuczonej porcelany.. Robię wszystko żeby się nie załamać i nie umrzeć, zanim umrę..... Taki irracjonalny strach.

  Wiesz jakie jest moje największe... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

- Wiesz jakie jest moje największe marzenie? - spojrzała na misia siedzącego w kącie. - Żebym położyła się spać wieczorem u jego boku. A rano, żeby on wciąż tu był. Rozumiesz? Chcę tylko, żeby tu był.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV