głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Twoje oczy są jak magia znowu hipnotyzują mnie mimowolnie patrzę w nie a reszta świata nie istnieje. Jedyne co dociera do mnie to spojrzenie które przenika mnie

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Twoje oczy są jak magia znowu hipnotyzują mnie mimowolnie patrzę w nie a reszta świata nie istnieje. Jedyne co dociera do mnie to spojrzenie które przenika mnie całą
Twoje oczy są jak magia  znowu... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

Twoje oczy są jak magia, znowu hipnotyzują mnie mimowolnie, patrzę w nie, a reszta świata nie istnieje. Jedyne co dociera do mnie to spojrzenie, które przenika mnie całą i proszę o więcej. Nie przestawaj tak na mnie patrzeć.

Chciałam być obecna w Twoim życiu... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

Chciałam być obecna w Twoim życiu, Chciałam być powodem dla którego się budzisz, pragnęłam być Tą jedyną dla której odłożyłbyś spotkanie z kumplami tylko dlatego, że się przeziębiłam.

Chciałabym podzielić ciszę między... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

Chciałabym podzielić ciszę między nami. Wpleść kilka zatroskanych oddechów, wesoły śmiech radości , krótki flirt o przestworzach. Chciałabym porozmawiać. O wszystkim i o niczym. Używać bezsensownych słów , popełniać błędy stylistyczne , mieszać znaczenia frazeologizmów. Chciałabym się odezwać. Nawiązać kontakt , śmiać się z głupot , używać niezrozumiałego dla obcych języka , tańczyć w Twoich myślach. Chciałabym to wszystko robić z Tobą.

Nastolatki wszystko robią na... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

Nastolatki wszystko robią na przekór. Nie zakładają kurtki gdy jest zimno, piją alkohol gdy nie wolno. Nawet facetów kochają 'nie tych'.

Do kogo pobiegniesz  gdy jedyną... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

Do kogo pobiegniesz, gdy jedyną osobą która może zatrzymać Twoje łzy, jest ta sama osoba przez którą płaczesz..?

Mogłabym Ci powiedzieć wszystkie... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

Mogłabym Ci powiedzieć wszystkie moje najskrytsze tajemnice, które staram się ukryć nawet przed sobą samą, mogłabym wyznać Ci wszystkie najbardziej wstydliwe uczucia, wyobrażenia i obrazy, albo opowiedzieć Ci czego boję się najbardziej, tak naprawdę najbardziej, powiedzieć Ci co nie daje mi zasnąć i dlaczego nie chcę wstawać rano, mogłabym Ci powiedzieć czego nie chciałabym nigdy zobaczyć na oczy i do czego nie chciałabym wracać, powiedzieć jakie jest moje najbardziej chore marzenie, czego najbardziej potrzebuję.

A teraz pójdę zrobić sobie herbaty... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

A teraz pójdę zrobić sobie herbaty, bo usycham z niezdecydowania, zawahania, niepewności, rozczarowania, nadmiaru obowiązków, tęsknoty i niewytłumaczalnego uszczerbku na psychice.

Mowie wam wierzcie w UFO... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

Mowie wam wierzcie w UFO, reinkarnacje i karmę. Wierzcie w ślepy los i przeznaczenie. Wierzcie w to, ze jutro traficie 6 w totka, a za tydzień znajdziecie torbę wypełniona po brzegi banknotami o wysokich nominałach. Wierzcie sobie w co tam tylko chcecie wierzyć. Tylko nie w ludzi. W ludzi nie warto.

Wiesz  musisz mi wybaczyć  ale nie... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

Wiesz, musisz mi wybaczyć, ale nie dołączono do mnie instrukcji obsługi. Musisz jakoś poradzić sobie bez niej. Albo najlepiej sam ją napisz. Po naszemu i od początku.

Nigdy nie dawajcie drugiej szansy.... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

Nigdy nie dawajcie drugiej szansy. Choćbyście nie wiem jak mocno w to wierzyły i tego pragnęły - człowiek tak naprawdę nigdy się nie zmieni. Nie dla drugiego człowieka.

Tak  czasem będę żałować  że... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

Tak, czasem będę żałować, że się wtedy nie udało. Że jak zwykle mnie ktoś olał, ktoś się mną zabawił, że znowu miałam złudzenia, że nie wykorzystałam w pełni jego uśmiechu. Ale to musiało skończyć się tak, jak się skończyło... To była Utopia.

Do zobaczenia Piękny . Aż... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

Do zobaczenia Piękny . Aż chciałoby się napisać 'Mój', ale przecież to tylko marzenie. Niedostępne marzenie, bo jednak byłoby to niezmiernie nieodpowiednie i przedmiotowe.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV