głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Zresztą ludzie zawsze zdradzają a jeśli nie zdradzają to odchodzą po cichu na palcach lub ktoś ich zabiera. Bo dziś jestem zwyczajną dziewczyną bez ubarwionych

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Zresztą ludzie zawsze zdradzają a jeśli nie zdradzają to odchodzą po cichu na palcach lub ktoś ich zabiera.
Zresztą ludzie zawsze zdradzają  a... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

Zresztą ludzie zawsze zdradzają, a jeśli nie zdradzają to odchodzą po cichu na palcach lub ktoś ich zabiera.

Bo dziś jestem zwyczajną... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

Bo dziś jestem zwyczajną dziewczyną, bez ubarwionych rzęs, ułożonych włosów, z lodowatymi rękami i mokrymi oczami- marznę od środka, ale nie wstydzę się swoich słabości, teoretycznie nie. Konstrukcja naszego szczęścia jest taka krucha...

i znowu tak będzie   nie będziesz... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

i znowu tak będzie , nie będziesz się odzywał przez następny tydzień , a potem napiszesz jak gdyby nigdy nic..jak gdybyś właśnie przypomniał sobie o moim istnieniu kurwa. // jestemkioskiem

tylko go lubię. nie zakochałam się... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

tylko go lubię. nie zakochałam się w nim, wciąż mogę powiedzieć mu żegnaj, ale lubię go, naprawdę lubię i na razie to mi wystarcza

kiedy dorosnę z moich stóp nie... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

kiedy dorosnę z moich stóp nie będą schodzic dziesięcio centymetrowe platformy , moim ulubionym kolorem będzie czerń połączona z bielą a moje usta ciągle będą krwistoczerwone . Ale to zostawię na potem , teraz wolę szary dres i Ciebie .

moja miłość życia ? weekend  ale... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

moja miłość życia ? weekend, ale co dzieisęć miesięcy zdradzam Go z wakacjami. ;)

Nie uwierzysz  ale mój słownik T9... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

Nie uwierzysz, ale mój słownik T9 nie znał słowa - kocham. to zupełnie tak jak Ty.

Kiedy szliśmy parkiem minęła nas... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

Kiedy szliśmy parkiem minęła nas dziewczyna. Szybko odwracając się rzuciłam " Ale dupa.. no zobacz, patrz jaka ładna ! " Nie odwróciłeś się... Gdy zapytałam czemu nie popatrzyłeś na nią powiedziałeś " Dupa to jest z Ciebie kochanie" ;)

niby jest wszystko pieknie i ładnie... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

niby jest wszystko pieknie i ładnie, stoje na podwórku obok mojego chłopaka, on jest dumy z tego, że ma mnie koło siebie, odpala petardy. a Ja zamiast cieszyc się z nim razem ta chwilą to naiwnie wypowiadam to 'tradycyjne' życzenie do gwiazd o 'Twoją miłość' czy nie uważasz, że to trochę dziwne ?

według Pisma Świetego powiedziane... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

według Pisma Świetego powiedziane jest, że "proście, a będzie Wam dane". Ja proszę Boga juz od dobrych 2 lat o to byś chociaż raz mnie przytulił, pocałował i jakoś się moja prośba nie spełnia.

W XXI. wieku jest pełno fałszywych... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

W XXI. wieku jest pełno fałszywych przyjaciółek, które tylko czekają, aż podwinie Ci się noga, by zmieszać Cię z błotem. Zazdrosnych koleżanek, które sępią nad Twoim związkiem z nadzieją, że on cię rzuci. Dziwek, które, by dostać się do wymarzonego towarzystwa, dają dupy.

Kobieta pełniąca rolę kolegi  to... teksty

bursztynek dodano: 29 marca 2011

Kobieta pełniąca rolę kolegi, to rzadki skarb. Toleruje ludzi takimi jakimi są, obdarzając ich od czasu do czasu dozą zdrowej, szczerej, konstruktywnej krytyki (o ile coś takiego w ogóle istnieje). Można z nią pogadać o wszystkim, zapytać o radę (szczególnie gdy masz problemy ze swoją kobietą). Trudno się z nią nudzić, bo zasady na jakich się przyjaźnicie sprawiają, że możecie robić niemal wszystko. Ale uważaj - jeśli którekolwiek z was będzie chciało czegoś więcej niż tylko przyjaźni - ryzykujecie utratę wszystkiego. Dodanie wątku erotyczno - miłosnego będzie na pewno ogromnym przeżyciem dla was obojga, ale przecież nic nie trwa wiecznie i kiedyś się rozejdziecie. A wtedy powrót do przyjaźni jest już raczej niemożliwy. Jej główną, różniącą ją od innych kobiet cechą jest wyraz twarzy - coś pomiędzy zaciętością, zaniepokojeniem a smutkiem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV