głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Powiesiłam płaszcz na wieszaku i usiadłam na krawędzi łóżka. Wzięłam do ręki kolorowe pismo i przewertowałam kilka stron. Łza spłynęła mi po policzku za nią nas

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Powiesiłam płaszcz na wieszaku i usiadłam na krawędzi łóżka. Wzięłam do ręki kolorowe pismo i przewertowałam kilka stron. Łza spłynęła mi po policzku za nią następna i
Powiesiłam płaszcz na wieszaku i... teksty

bursztynek dodano: 12 kwietnia 2011

Powiesiłam płaszcz na wieszaku i usiadłam na krawędzi łóżka. Wzięłam do ręki kolorowe pismo i przewertowałam kilka stron. Łza spłynęła mi po policzku, za nią następna i kolejne. Przetarłam oczy i próbowałam czytać, ale po chwili obraz zupełnie się rozmazał. Ogarnęła mnie złość. Miałam ochotę czymś rzucić, czymkolwiek, wyładować frustrację, która gromadziła się we mnie już od dawna. Jak to możliwe, że nic, dokładnie nic mi nie wychodzi? Za co się wezmę, porażka. Czego nie dotknę, plajta. Dlaczego zdradziecka natura obdarzyła mnie pragnieniem twórczego życia, kiedy do niczego, absolutnie do niczego się nie nadaję?!

Chciałabym być najważniejszą... teksty

bursztynek dodano: 12 kwietnia 2011

Chciałabym być najważniejszą kobietą w Twoim życiu, chociaż raz, jeden pieprzony dzień.

Odszedł. Znowu. Tak znowu. Znowu... teksty

bursztynek dodano: 12 kwietnia 2011

Odszedł. Znowu. Tak, znowu. Znowu zawiódł, okłamał, znowu zranił. a potem wrócił i znowu mówił te swoje piękne słowa, dzięki którym znowu uwierzyłam, że nam się uda. Pieprzone znowu.

wiesz ja chyba za bardzo dałam mu... teksty

bursztynek dodano: 12 kwietnia 2011

wiesz, ja chyba za bardzo dałam mu odczuć, że mi na nim zależy. że bez niego nie umiem normalnie żyć i funkcjonować. on to wykorzystuje. wie, że, jak zrobi coś złego, to mu mimo wszystko wybaczę. wie, że do niego wrócę. jestem zbyt słaba. wolę by mnie ranił i był ze mną. niż miałabym żyć bez niego.

Lubię rozmawiać przyglądać się... teksty

bursztynek dodano: 12 kwietnia 2011

Lubię rozmawiać, przyglądać się ruchom dłoni i ust. Lubię słuchać szeptów i przekazywać moje potoki słowne. Lubię żyć.

 Masz kogoś?  Nie.  Stara panna... teksty

bursztynek dodano: 12 kwietnia 2011

- Masz kogoś? - Nie. - Stara panna ... - Singielka i niech tak zostanie. Jak będę chciała pocierpieć to przytrzasnę sobie rękę drzwiami.

Ciało pamięta przelotny dotyk... teksty

bursztynek dodano: 12 kwietnia 2011

Ciało pamięta przelotny dotyk, parę godzin bycia z kimś zostaje na lata. Zapach włosów, potu, wilgotności, przypływa znikąd w środku dnia. Zamykasz się wtedy pod powieką, smarujesz maścią czarownic (tą, po której śnią się świnki) i dotykasz językiem czubka nosa dokładnie tak, jak on to robił. W inżynierii nazywa się to pamięcią plastyczną materiału, w chemii pamięcią substratu. W życiu - tęsknotą.

Oświadczam iż z dniem dzisiejszym... teksty

bursztynek dodano: 12 kwietnia 2011

Oświadczam, iż z dniem dzisiejszym, nie pomaluję już paznokci na Twój ulubiony kolor, nie będę wypełniać kartek Twoim imieniem, ani też rysować serduszek. Gdy dostanę wiadomość, nie pobiegnę do telefonu z myślą, że to od Ciebie, ani też godzinami nie będę czekać aż napiszesz. Mój drogi, chciałabym Ci po prostu oświadczyć, że w końcu zapomniałam.

Ze wszystkich twoich kłamstw... teksty

bursztynek dodano: 12 kwietnia 2011

Ze wszystkich twoich kłamstw, 'kocham cię' było moim ulubionym. 'Tęsknię za tobą' plasowało się na drugim miejscu.

Wiele osób nie wie że mamy w polu... teksty

bursztynek dodano: 12 kwietnia 2011

Wiele osób nie wie, że mamy w polu widzenia tak zwaną plamkę ślepą. Są rzeczy, których po prostu nie widzimy. Sęk w tym, że czasem nie widzimy rzeczy, których naprawdę nie można ignorować. Czasem dzięki plamce ślepej nasze życie jest wesołe i promienne.

Nasze zdjęcia. Zasuszone róże od... teksty

bursztynek dodano: 12 kwietnia 2011

Nasze zdjęcia. Zasuszone róże od Ciebie. Stokrotki, które zrywałeś mi każdego dnia wygrzebując je nawet zimą spod śniegu. Nasz kamień w kształcie serca znaleziony na torach podczas jednego ze spotkań. Wspólna wizytówka z Półmetka i serwetki podpisane przez nas. Twoje rysunki. Miłosne listy i liściki. Wspaniałe prezenty i upominki. Pudełka z czekoladek. Każde spotkanie. Każdy pocałunek. Nigdy Cię nie zostawię ! Jesteś Idealna ! Jesteś Najwspanialszy ! Nie potrafię bez Ciebie żyć. Kocham Cię ! I właśnie te cudowne dwa lata z wspaniałym człowiekiem spakowałam w pudełko i zaniosłam na strych. Może w innym życiu będziemy sobie pisani. Miłości Moja Największa!! :)

Dziwne uczucie gdy siedząc w domu... teksty

bursztynek dodano: 11 kwietnia 2011

Dziwne uczucie, gdy siedząc w domu, przy pięknej pogodzie za oknem przeglądam swoją listę kontaktów w komórce i dochodzę do wniosku, że nie ma osoby z którą chciałabym w tej chwili spędzić czas. Kiedyś były takie osoby. Odeszły. W środku mam pustkę. Nawet nie robi mi się smutno, że kolejny raz będę musiała być sama. To już codzienność.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV