głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek wiesz ja chyba za bardzo dałam mu odczuć że mi na nim zależy. że bez niego nie umiem normalnie żyć i funkcjonować. on to wykorzystuje. wie że jak zrobi coś złeg

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
wiesz ja chyba za bardzo dałam mu odczuć że mi na nim zależy. że bez niego nie umiem normalnie żyć i funkcjonować. on to wykorzystuje. wie że jak zrobi coś złego to
wiesz ja chyba za bardzo dałam mu... teksty

bursztynek dodano: 12 kwietnia 2011

wiesz, ja chyba za bardzo dałam mu odczuć, że mi na nim zależy. że bez niego nie umiem normalnie żyć i funkcjonować. on to wykorzystuje. wie, że, jak zrobi coś złego, to mu mimo wszystko wybaczę. wie, że do niego wrócę. jestem zbyt słaba. wolę by mnie ranił i był ze mną. niż miałabym żyć bez niego.

Lubię rozmawiać przyglądać się... teksty

bursztynek dodano: 12 kwietnia 2011

Lubię rozmawiać, przyglądać się ruchom dłoni i ust. Lubię słuchać szeptów i przekazywać moje potoki słowne. Lubię żyć.

 Masz kogoś?  Nie.  Stara panna... teksty

bursztynek dodano: 12 kwietnia 2011

- Masz kogoś? - Nie. - Stara panna ... - Singielka i niech tak zostanie. Jak będę chciała pocierpieć to przytrzasnę sobie rękę drzwiami.

Ciało pamięta przelotny dotyk... teksty

bursztynek dodano: 12 kwietnia 2011

Ciało pamięta przelotny dotyk, parę godzin bycia z kimś zostaje na lata. Zapach włosów, potu, wilgotności, przypływa znikąd w środku dnia. Zamykasz się wtedy pod powieką, smarujesz maścią czarownic (tą, po której śnią się świnki) i dotykasz językiem czubka nosa dokładnie tak, jak on to robił. W inżynierii nazywa się to pamięcią plastyczną materiału, w chemii pamięcią substratu. W życiu - tęsknotą.

Oświadczam iż z dniem dzisiejszym... teksty

bursztynek dodano: 12 kwietnia 2011

Oświadczam, iż z dniem dzisiejszym, nie pomaluję już paznokci na Twój ulubiony kolor, nie będę wypełniać kartek Twoim imieniem, ani też rysować serduszek. Gdy dostanę wiadomość, nie pobiegnę do telefonu z myślą, że to od Ciebie, ani też godzinami nie będę czekać aż napiszesz. Mój drogi, chciałabym Ci po prostu oświadczyć, że w końcu zapomniałam.

Ze wszystkich twoich kłamstw... teksty

bursztynek dodano: 12 kwietnia 2011

Ze wszystkich twoich kłamstw, 'kocham cię' było moim ulubionym. 'Tęsknię za tobą' plasowało się na drugim miejscu.

Wiele osób nie wie że mamy w polu... teksty

bursztynek dodano: 12 kwietnia 2011

Wiele osób nie wie, że mamy w polu widzenia tak zwaną plamkę ślepą. Są rzeczy, których po prostu nie widzimy. Sęk w tym, że czasem nie widzimy rzeczy, których naprawdę nie można ignorować. Czasem dzięki plamce ślepej nasze życie jest wesołe i promienne.

Nasze zdjęcia. Zasuszone róże od... teksty

bursztynek dodano: 12 kwietnia 2011

Nasze zdjęcia. Zasuszone róże od Ciebie. Stokrotki, które zrywałeś mi każdego dnia wygrzebując je nawet zimą spod śniegu. Nasz kamień w kształcie serca znaleziony na torach podczas jednego ze spotkań. Wspólna wizytówka z Półmetka i serwetki podpisane przez nas. Twoje rysunki. Miłosne listy i liściki. Wspaniałe prezenty i upominki. Pudełka z czekoladek. Każde spotkanie. Każdy pocałunek. Nigdy Cię nie zostawię ! Jesteś Idealna ! Jesteś Najwspanialszy ! Nie potrafię bez Ciebie żyć. Kocham Cię ! I właśnie te cudowne dwa lata z wspaniałym człowiekiem spakowałam w pudełko i zaniosłam na strych. Może w innym życiu będziemy sobie pisani. Miłości Moja Największa!! :)

Dziwne uczucie gdy siedząc w domu... teksty

bursztynek dodano: 11 kwietnia 2011

Dziwne uczucie, gdy siedząc w domu, przy pięknej pogodzie za oknem przeglądam swoją listę kontaktów w komórce i dochodzę do wniosku, że nie ma osoby z którą chciałabym w tej chwili spędzić czas. Kiedyś były takie osoby. Odeszły. W środku mam pustkę. Nawet nie robi mi się smutno, że kolejny raz będę musiała być sama. To już codzienność.

totalny wyjeb na wszystko i... teksty

bursztynek dodano: 11 kwietnia 2011

totalny wyjeb na wszystko i wszystkich. tak, definitywnie.

z przyjaciółmi z tamtych czasów... teksty

bursztynek dodano: 11 kwietnia 2011

z przyjaciółmi z tamtych czasów dziś się mijam bez słowa , a wtedy , wiem , mogłabym za nich zamordować.

Ooo czyżbym niechcący wdepnęła w... teksty

bursztynek dodano: 11 kwietnia 2011

Ooo, czyżbym niechcący wdepnęła w twoje biedne, maleńkie, pokaleczone ego?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV