głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Wiele osób nie wie że mamy w polu widzenia tak zwaną plamkę ślepą. Są rzeczy których po prostu nie widzimy. Sęk w tym że czasem nie widzimy rzeczy których napra

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Wiele osób nie wie że mamy w polu widzenia tak zwaną plamkę ślepą. Są rzeczy których po prostu nie widzimy. Sęk w tym że czasem nie widzimy rzeczy których naprawdę n
Wiele osób nie wie  że mamy w polu... teksty

bursztynek dodano: 12 kwietnia 2011

Wiele osób nie wie, że mamy w polu widzenia tak zwaną plamkę ślepą. Są rzeczy, których po prostu nie widzimy. Sęk w tym, że czasem nie widzimy rzeczy, których naprawdę nie można ignorować. Czasem dzięki plamce ślepej nasze życie jest wesołe i promienne.

Nasze zdjęcia. Zasuszone róże od... teksty

bursztynek dodano: 12 kwietnia 2011

Nasze zdjęcia. Zasuszone róże od Ciebie. Stokrotki, które zrywałeś mi każdego dnia wygrzebując je nawet zimą spod śniegu. Nasz kamień w kształcie serca znaleziony na torach podczas jednego ze spotkań. Wspólna wizytówka z Półmetka i serwetki podpisane przez nas. Twoje rysunki. Miłosne listy i liściki. Wspaniałe prezenty i upominki. Pudełka z czekoladek. Każde spotkanie. Każdy pocałunek. Nigdy Cię nie zostawię ! Jesteś Idealna ! Jesteś Najwspanialszy ! Nie potrafię bez Ciebie żyć. Kocham Cię ! I właśnie te cudowne dwa lata z wspaniałym człowiekiem spakowałam w pudełko i zaniosłam na strych. Może w innym życiu będziemy sobie pisani. Miłości Moja Największa!! :)

Dziwne uczucie  gdy siedząc w domu... teksty

bursztynek dodano: 11 kwietnia 2011

Dziwne uczucie, gdy siedząc w domu, przy pięknej pogodzie za oknem przeglądam swoją listę kontaktów w komórce i dochodzę do wniosku, że nie ma osoby z którą chciałabym w tej chwili spędzić czas. Kiedyś były takie osoby. Odeszły. W środku mam pustkę. Nawet nie robi mi się smutno, że kolejny raz będę musiała być sama. To już codzienność.

totalny wyjeb na wszystko i... teksty

bursztynek dodano: 11 kwietnia 2011

totalny wyjeb na wszystko i wszystkich. tak, definitywnie.

z przyjaciółmi z tamtych czasów... teksty

bursztynek dodano: 11 kwietnia 2011

z przyjaciółmi z tamtych czasów dziś się mijam bez słowa , a wtedy , wiem , mogłabym za nich zamordować.

Ooo  czyżbym niechcący wdepnęła w... teksty

bursztynek dodano: 11 kwietnia 2011

Ooo, czyżbym niechcący wdepnęła w twoje biedne, maleńkie, pokaleczone ego?

wzdycham i z ust mimowolnie wydobywa... teksty

bursztynek dodano: 11 kwietnia 2011

wzdycham i z ust mimowolnie wydobywa mi się: ja pierdole

czasem   przychodzi taki moment w... teksty

bursztynek dodano: 11 kwietnia 2011

czasem , przychodzi taki moment w życiu człowieka ,że trzeba zrezygnować , zapomnieć , pójść na przód . I nieważne jak cholernie by ci zależało , jak trudne by to było . Po prostu trzeba..

Jak niedopałek pod butem ginie... teksty

bursztynek dodano: 11 kwietnia 2011

Jak niedopałek pod butem ginie każda chwila.

może jeszcze nie dzisiejszej nocy... teksty

bursztynek dodano: 11 kwietnia 2011

może jeszcze nie dzisiejszej nocy, nie za tydzień, nie za trzy miesiące, ale kiedyś na pewno. z czasem wszystko się uspokoi. rany pokryją się delikatną blizną, której nie zdołam rozdrapać. niekiedy dotknę jej tylko i przypomnę sobie. w głowie stanie mi obraz Jego uśmiechu, magicznego spojrzenia. w końcu całe moje życie wróci do normy. podświadomość skończy poddawać mi chore pomysły, serce przestanie rozpaczać, a ja oduczę się kochać. wystarczy poczekać. uda się. na pewno się uda.

nie będę robić sobie złudnych... teksty

bursztynek dodano: 11 kwietnia 2011

nie będę robić sobie złudnych nadziei. nie będę rzucać tekstami z ukrytym przesłaniem. nie będę składać Ci wyuzdanych propozycji. nie będę wchodzić na temat drażliwy dla nas obojga. nie będę, ale odezwij się. daj znać, że żyjesz, że jest dobrze, że sobie radzisz mimo wszystko.

Dopóki lakier na paznokciach nie... teksty

bursztynek dodano: 11 kwietnia 2011

Dopóki lakier na paznokciach nie wysechł, kobieta jest bezbronna! rób co chcesz! ;p

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV