głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Mamo dlaczego nie nauczyłaś mnie żyć? Dlaczego wpajałaś mi te idealistyczne konserwatywne zasady? Mamo dlaczego nie umiem wszystkiego tak prosto? Dlaczego nie u

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Mamo dlaczego nie nauczyłaś mnie żyć? Dlaczego wpajałaś mi te idealistyczne konserwatywne zasady? Mamo dlaczego nie umiem wszystkiego tak prosto? Dlaczego nie umiem
Mamo  dlaczego nie nauczyłaś mnie... teksty

bursztynek dodano: 12 kwietnia 2011

Mamo, dlaczego nie nauczyłaś mnie żyć? Dlaczego wpajałaś mi te idealistyczne, konserwatywne zasady? Mamo, dlaczego nie umiem wszystkiego tak prosto? Dlaczego nie umiem chodzić na skróty?

był powodem do mojego codziennego... teksty

bursztynek dodano: 12 kwietnia 2011

był powodem do mojego codziennego wstawania z łóżka. to na jego widok, moje serce zamieniało się w wirującą pralkę. to on, najpiękniej na świecie mówił, jak bardzo boi się miłości. to właśnie, on był autorem każdego mojego uśmiechu. to dzięki niemu, potrafiłam doceniać, to co miałam. był całym, moim szczęściem. wszystkim, tym co miałam. pisząc, to z pewnej perspektywy czasowej, z uśmiechem na twarzy, dochodzę do wniosku, że jest mi żal, to wszystko pisać, w czasie przeszłym, a nie teraźniejszym.

Wybaczam Ci brak parasola podczas... teksty

bursztynek dodano: 12 kwietnia 2011

Wybaczam Ci brak parasola podczas oberwania chmury. Wybaczam Ci całonocne chrapanie przy moim uchu i nieposłodzoną herbatę przy śniadaniu. Wybaczam, bo jesteś. Nie muszę się już bać całonocnych napadów dogłębnie odczuwalnej samotności i histerycznych szlochów pod prysznicem. Fakt, że trzymasz mnie za rękę, wynagradza mi wszystko.

21:21   Ty...? teksty

bursztynek dodano: 12 kwietnia 2011

21:21 - Ty...?

Tylko moja głowa idealnie układa... teksty

bursztynek dodano: 12 kwietnia 2011

Tylko moja głowa idealnie układa się na Twoim ramieniu i tylko moje wargi tak doskonale pasują do Twoich.

Kocham Go. Kocham Go nawet bardziej... teksty

bursztynek dodano: 12 kwietnia 2011

Kocham Go. Kocham Go nawet bardziej niż siebie, choć zawsze mówiono, że jestem egoistką.

Nie lubię już tańczyć na stole... teksty

bursztynek dodano: 12 kwietnia 2011

Nie lubię już tańczyć na stole, kiedy Ciebie na ma, nie ma mnie kto złapać. Wróć już, schowaj mnie w swoich dużych dłoniach, przywróć właściwy rytm mojej krwi. Wróć.

Musisz wiedzieć  że ja nie jestem... teksty

bursztynek dodano: 12 kwietnia 2011

Musisz wiedzieć, że ja nie jestem tą, która cierpliwie czeka na Twój telefon. jestem tą, która denerwuje się okropnie, kiedy nie odzywasz się cały dzień. tą, która zawsze pisze najczarniejsze scenariusze. tą, która każde Twoje słowo tłumaczy sobie na milion różnych sposobów. tą, która każdą sytuację dokładnie zapamiętuje i przechowuje w sercu już na zawsze. a wszystko to dlatego, że tak cholernie mi na Tobie zależy. i strasznie przeraża mnie myśl, że kiedykolwiek mogłabym Cię stracić.

Koronowałam się dziś na królową... teksty

bursztynek dodano: 12 kwietnia 2011

Koronowałam się dziś na królową Twego serca. Nie masz prawa odebrać mi korony, moi poddani: Twój umysł, oczy, a nawet nerka, są zachwyceni moim panowaniem.

Pezet    teksty bursztynek dodał komentarz: Pezet ;* do wpisu 12 kwietnia 2011
Tylko w Twoich oczach kocham swoje... teksty

bursztynek dodano: 12 kwietnia 2011

Tylko w Twoich oczach kocham swoje odbicie. Tylko Twoje źrenice sprawiają, że jestem piękna.

Za szybko popadam w nałogi.... teksty

bursztynek dodano: 12 kwietnia 2011

Za szybko popadam w nałogi. Zwłaszcza takie, które powodują uśmiech na mojej twarzy. Wystarczyła jedna dawka, a ja już chce więcej. Ale nie martw się. Podobno od wszystkiego można przejść na odwyk. Od miłości pewnie też.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV