głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Świat zaczyna nabierać barw. Odżyłam wróciłam nowa ja. Tym razem spokojna i zrównoważona. Nauczyłam się na błędach i wiem że drugi raz takich samych nie popełni

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Świat zaczyna nabierać barw. Odżyłam wróciłam nowa ja. Tym razem spokojna i zrównoważona. Nauczyłam się na błędach i wiem że drugi raz takich samych nie popełnię.
Świat zaczyna nabierać barw.... teksty

bursztynek dodano: 13 kwietnia 2011

Świat zaczyna nabierać barw. Odżyłam, wróciłam, nowa ja. Tym razem spokojna i zrównoważona. Nauczyłam się na błędach i wiem, że drugi raz takich samych nie popełnię.

Wyplątałam Twój dotyk z kosmyków... teksty

bursztynek dodano: 13 kwietnia 2011

Wyplątałam Twój dotyk z kosmyków moich włosów.

Żałuję  że nie odepchnęłam Cię... teksty

bursztynek dodano: 13 kwietnia 2011

Żałuję, że nie odepchnęłam Cię, gdy zacząłeś mnie całować. Ale żałowałabym bardziej gdybym jednak to zrobiła.

Idąc ulicą wciąż wyobrażam sobie... teksty

bursztynek dodano: 13 kwietnia 2011

Idąc ulicą wciąż wyobrażam sobie setki sytuacji, w których mogłabym Cię za chwilę spotkać. Co powinnam powiedzieć, co zrobić, jak spojrzeć i jak bardzo udawać, że już o Tobie zapomniałam.

Zbyt często słyszałam  jak ludzie... teksty

bursztynek dodano: 13 kwietnia 2011

Zbyt często słyszałam, jak ludzie powtarzają, by nie tłumić uczuć, wyrażać emocje, uwolnić ból. Sama uważam, że tłumienie uczuć ma wiele zalet. Jeśli robi się to dostatecznie długo i dostatecznie głęboko, wkrótce przestaje się cokolwiek czuć.

Chciałabym spojrzeć Ci w oczy i... teksty

bursztynek dodano: 13 kwietnia 2011

Chciałabym spojrzeć Ci w oczy i powiedzieć, że cholernie mi na Tobie zależy, ale lepiej nie mówmy już nic do siebie.

Siedziała z żyletką w ręce    tak... teksty

bursztynek dodano: 13 kwietnia 2011

Siedziała z żyletką w ręce - tak bezsilnie... Nie wiedziała, po protu, co ma ze sobą zrobić. Wiedziała jedno: nie chce tak żyć...

Już od dawna nie jestem dzieckiem... teksty

bursztynek dodano: 13 kwietnia 2011

Już od dawna nie jestem dzieckiem, nie bawię się zabawkami, nie oglądam bajek, nie krzyczę i nie tupię nogami jak coś mi nie wyjdzie. Ale jedna rzecz nadal we mnie tkwi - to ta dziecięca naiwność... Nadal wierzę w wzajemną miłość, w szczęście, nadal mam nadzieję, że kiedyś zrozumiesz, co straciłeś, że wrócisz, że dojdzie to do Ciebie, ile zadałeś mi bólu... Że znowu staniesz się powodem moich uśmiechów.

jestem pewna   że zatęsknisz .... teksty

bursztynek dodano: 13 kwietnia 2011

jestem pewna , że zatęsknisz . może to będzie tylko chwila , moment , ułamek sekundy ale zatęsknisz wiem to . może będziesz wtedy stał w kolejce po fajki , a może będziesz słuchał dobrego rapu . albo będziesz z nią , poczujesz jej zapach i stwierdzisz że nic nie dorówna mojemu . ale zatęsknisz . przeleci ci przed oczyma wszystko . każdy mój uśmiech , każda łza . każda chwila spędzona razem . zatęsknisz . // i.need.you

ładne... teksty bursztynek dodał komentarz: ładne... do wpisu 13 kwietnia 2011
To takie chore. Te wszystkie... teksty

bursztynek dodano: 13 kwietnia 2011

To takie chore. Te wszystkie wspomnienia i dziwny ucisk w gardle, kiedy tylko słyszę Twoje imię. Te głupie nadzieje, które wciąż gdzieś wewnątrz mnie siedzą. Ta beznadziejna chęć wykrzyczenia Ci, jak bardzo kocham. I ta naiwność. Wiara, że może jednak coś czujesz i może kiedyś mi o tym powiesz. Lęk przed tym, że niedługo zobaczę na facebooku Twoje imię w połączeniu z " jest w związku " i jej imię. I to chore, bezsensowne, naiwne, głupie ufanie wszystkim wróżbom, teścikom i innym takim. Widzisz co ze mną robisz? // eeiiuzalezniasz

  ostatni raz gram z tobą w scrabble... teksty

bursztynek dodano: 13 kwietnia 2011

- ostatni raz gram z tobą w scrabble .! - ostatnim razem też tak mówiłaś . - taa. ale ostatnim razem były inne zasady . - ostatnim razem wszystko było inne, my byliśmy inni.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV