głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Jedna chwila może być o wiele dłuższa od drugiej choć oby dwie trwają 5 sekund. Wszystko zależy od tego kogo w danej chwili całujesz. Miałeś tak kiedyś? Wszystk

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Jedna chwila może być o wiele dłuższa od drugiej choć oby dwie trwają 5 sekund. Wszystko zależy od tego kogo w danej chwili całujesz.
Jedna chwila może być o wiele... teksty

bursztynek dodano: 17 kwietnia 2011

Jedna chwila może być o wiele dłuższa od drugiej, choć oby dwie trwają 5 sekund. Wszystko zależy od tego, kogo w danej chwili całujesz.

Miałeś tak kiedyś?   Wszystko to... teksty

bursztynek dodano: 17 kwietnia 2011

Miałeś tak kiedyś? Wszystko to, co Cię otacza, pojedyncza nutka, słowo, przedmiot, ma wpisane imię tej jednej osoby? Pierwsze skojarzenie, dzięki któremu wspomnienia zaczynają układać się w jedną całość. W końcu dostrzegasz jak dużo tej osoby jest w Tobie. Jak bardzo napełniony jesteś tym, co razem tworzyliście, odrębnym światem, do którego wstęp mieliście tylko Wy, którego historia sporządzona została Waszą bliskością, Waszą miłością. Sądzisz, że to może być miłość?

  Puk. Puk!    Kto tam?    To ja.... teksty

bursztynek dodano: 17 kwietnia 2011

- Puk. Puk! - Kto tam? - To ja. Szczęście. Otwórz. Proszę! - Przepraszam, ale nie mogę otwierać nieznajomym.

We wszystkich niemal językach... teksty

bursztynek dodano: 17 kwietnia 2011

We wszystkich niemal językach świata istnieje to samo przysłowie: Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal. Twierdzę, że nie ma nic bardziej fałszywego. Im bardziej oczy nie widzą, tym bardziej sercu żal- tych uczuć, które staramy się w sobie stłumić, o których chcemy zapomnieć. Gdy jesteśmy daleko od ukochanej istoty, każdy mijany przechodzień, przypomina nam o niej.

Życie potrafi być skąpe  mijają... teksty

bursztynek dodano: 17 kwietnia 2011

Życie potrafi być skąpe; mijają dni, tygodnie, miesiące, lata i nic się nie wydarza. A potem uchylamy jakieś drzwi i nagle przez strzelinę wdziera się istna lawina. W jednej chwili nie mamy nic, a już w następnej aż tyle, że trudno sobie z tym poradzić.

A nawet jeśli tak jest  jeśli już... teksty

bursztynek dodano: 17 kwietnia 2011

A nawet jeśli tak jest, jeśli już go straciłam, zyskałam jeden dzień szczęścia. Świat jest taki, jaki jest, i każdy dzień szczęścia graniczy niemal z cudem.

Nie poczujesz szczęścia jak nie... teksty

bursztynek dodano: 16 kwietnia 2011

Nie poczujesz szczęścia jak nie poznałeś cierpienia, ja czasem jestem szczęśliwa, te chwile bardzo doceniam.

Czułam się jak Noe. W klatce... teksty

bursztynek dodano: 16 kwietnia 2011

Czułam się jak Noe. W klatce, którą miałam na tarasie, chciałam mieć po parze z każdego gatunku zwierząt. I tak nie udało mi się ocalić pary, która była dla mnie najważniejsza. Nas dwoje. ;[

Odwracam się i odchodzę. Można... teksty

bursztynek dodano: 16 kwietnia 2011

Odwracam się i odchodzę. Można mnie zrazić ignorancją, brakiem uwagi, atencji. W niepowodzeniach zamykam się i trudno mnie potem otworzyć, dotrzeć do mnie. Bywa, że wychodzę z domu, gdzieś uciekam, chcę być goniona i przepraszana.

Dla kogoś kto tęskni  filmy o... teksty

bursztynek dodano: 16 kwietnia 2011

Dla kogoś kto tęskni, filmy o tęsknocie znaczą znacznie więcej, niż dla reszty świata. Docierają głębiej, mocniej. Dużo mocniej...

Chcę być Twoim powodem wszystkiego.... teksty

bursztynek dodano: 16 kwietnia 2011

Chcę być Twoim powodem wszystkiego. Chcę być zachwytem na Twoich ustach. I tęsknotą. Najpiękniejszym krajobrazem, który malujesz w wyobraźni. Słodkim oddechem i piękną melodią w sercu. Chcę być drżeniem Twych rąk i tęsknotą w niebieskich tęczówkach. Płótnem nieba obsypanym gwiazdami. Ochronną dłonią. Paciorkiem różańca. Chcę być dla Ciebie.

Zaimponowało mi to  jak na mnie... teksty

bursztynek dodano: 16 kwietnia 2011

Zaimponowało mi to, jak na mnie patrzysz. Z jaką delikatnością łapiesz mnie za rękę i to, z jaką pewnością obejmujesz me ramiona.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV