głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Nauczyłam się dostrzegać subtelną różnicę między trzymaniem się za ręce a połączeniem dusz. Dowiedziałam się że miłość to nie tylko pożądanie a przebywanie w cz

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Nauczyłam się dostrzegać subtelną różnicę między trzymaniem się za ręce a połączeniem dusz. Dowiedziałam się że miłość to nie tylko pożądanie a przebywanie w czyimś
Nauczyłam się dostrzegać subtelną... teksty

bursztynek dodano: 16 kwietnia 2011

Nauczyłam się dostrzegać subtelną różnicę między trzymaniem się za ręce a połączeniem dusz. Dowiedziałam się, że miłość to nie tylko pożądanie, a przebywanie w czyimś towarzystwie nie oznacza bezpieczeństwa. Zaczęłam zdawać sobie sprawę, że pocałunki nie są przypieczętowaniem umowy na całe życie, a prezenty nie są obietnicami. A potem zacznę akceptować swoje porażki i znosić je z podniesioną głową, otwartymi oczami i wdziękiem osoby dorosłej, a nie z żalem i gniewem dziecka. I nauczę się kroczyć drogami własnej codzienności, bo jutro jest zbyt niepewne, by coś na nim budować. Po pewnym czasie przekonam się, że nawet rozkoszne ciepło słońca parzy skórę, gdy zbyt długo go zażywasz. Zasadzę więc własny ogród i przystroję swą duszę, zamiast czekać, aż ktoś przyniesie mi kwiaty. I przekonam się, że naprawdę potrafię wiele znieść.. Że naprawdę jestem silna. I że mam swoją wartość..

Uwielbiam to uczucie kiedy... teksty

bursztynek dodano: 16 kwietnia 2011

Uwielbiam to uczucie, kiedy mimowolnie się uśmiecham. Całkowicie się zgadzam, że to jest najlepszy objaw zakochania.

...nie chciała się od nikogo... teksty

bursztynek dodano: 16 kwietnia 2011

...nie chciała się od nikogo uzależniać. Zawsze sama się troszczyła o siebie, nie chciała nikogo potrzebować, nie chciała, by ktoś potrzebował jej. Zawsze sprawdzała się we wszystkim, czego próbowała, zawsze była błyskotliwa i szybko się uczyła. Jedyną rzeczą, w jakiej nie okazała się dobra, była miłość...

W tamtej chwili czułam jak cała... teksty

bursztynek dodano: 16 kwietnia 2011

W tamtej chwili czułam jak cała artyleria uczuć ogarnia moje serce. Nie, nie chodzi o to, że w tamtej chwili go pokochałam. Po prostu zrozumiałam, że ma zadatki na mężczyznę mojego życia.

Masz wrażenie że nie potrafisz nic... teksty

bursztynek dodano: 16 kwietnia 2011

Masz wrażenie, że nie potrafisz nic powiedzieć, a chciałabyś powiedzieć wszystko...?

 Jak Pani sypia?  Różnie.  To... teksty

bursztynek dodano: 16 kwietnia 2011

- Jak Pani sypia? - Różnie. - To znaczy jak? - Nie mogę zasnąć, nie mogę się obudzić.

 Obiecałeś że przyjdziesz o... teksty

bursztynek dodano: 16 kwietnia 2011

- Obiecałeś, że przyjdziesz o dziesiątej. Umierałam ze strachu! - To tylko osiem minut. - Chciałbyś umierać przez osiem minut?

Irytuje mnie to. Irytuje mnie to że... teksty

bursztynek dodano: 16 kwietnia 2011

Irytuje mnie to. Irytuje mnie to, że ktoś pomaga przejść staruszce na ulicy, że ktoś kupuje bilety w kiosku, że rzuca uszczęśliwionemu psu kij. Irytuje mnie to, że wszyscy żyją jakby nic się nie działo. A przecież zawalił mi się świat. Przecież odszedłeś.

Tik tak tik tak. Zegar jak... teksty

bursztynek dodano: 16 kwietnia 2011

Tik, tak, tik, tak. Zegar, jak seryjny morderca, zabija moje serce, odliczając każdą chwilę z dala od Ciebie.

Chcę widzieć zielone parki dzieci... teksty

bursztynek dodano: 16 kwietnia 2011

Chcę widzieć zielone parki, dzieci bawiące się na placu zabaw i grające w piłkę na podwórku. Chcę słyszeć ten piskliwy śpiew ptaków. Idąc ulicą chcę widzieć ludzi, którzy nigdzie się nie śpieszą, nie są opatuleni od stóp do głów i potrafią się uśmiechnąć na widok kogoś znajomego. Chcę marudzić, że jest mi gorąco, chcę nosić przeciwsłoneczne okulary, zrzucić grube kurtki i długie spodnie. Chcę lato.

Kocham Twoje oczy. Znam je na... teksty

bursztynek dodano: 16 kwietnia 2011

Kocham Twoje oczy. Znam je na pamięć, mają kolor mlecznej czekolady, czasem jednak przyjmują barwę miodu. Słodkiego, lśniącego w słońcu miodu. Nawet, gdy masz złe samopoczucie, one nie tracą swojego blasku. To takie banalne, kochać czyjeś oczy.

Miała być nadzieja miało być... teksty

bursztynek dodano: 16 kwietnia 2011

Miała być nadzieja, miało być szczęście. Promyk słońca w ponury dzień. Czekolada na chandrę. Miał być kolejny autobus, gdy poprzedni odjechał. Wszystko miało być inne.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV