głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek jej ręce drżały ze zdenerwowania jak nigdy wcześniej. nie wiedziała czy dobrze zrobiła wysyłając mu krótką prymitywną wiadomość składającą się z dwóch słów dzie

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
jej ręce drżały ze zdenerwowania jak nigdy wcześniej. nie wiedziała czy dobrze zrobiła wysyłając mu krótką prymitywną wiadomość składającą się z dwóch słów dziewięc
jej ręce drżały ze zdenerwowania... teksty

bursztynek dodano: 20 kwietnia 2011

jej ręce drżały ze zdenerwowania jak nigdy wcześniej. nie wiedziała, czy dobrze zrobiła wysyłając, mu krótką, prymitywną wiadomość, składającą się z dwóch słów, dziewięciu liter, trzech sylab. żołądek podchodził jej do gardła, ze stresu. patrzyła na telefon jak zahipnotyzowana. chodziła po pokoju w kółko, oszukując samą siebie, że wcale nie czeka na odpowiedź. była pewna, że to zadziała. usłyszała dźwięk telefonu. jej serce stanęło. chwyciła telefon do mokrej ręki i nacisnęła 'otwórz'. ze łzami w oczach przeczytała odpowiedź ... 'chyba pomyliłaś numer, maleńka'.

siedzę godzinami na marmurowej... teksty

bursztynek dodano: 20 kwietnia 2011

siedzę godzinami, na marmurowej podłodze. rachuję, szacuję. pomimo, godzin spędzonych na obsesyjnym analizowaniu, nie mogę dojść do tego, gdzie popełniłam błąd.

I mogę przysiąc na wszystkie... teksty

bursztynek dodano: 20 kwietnia 2011

I mogę przysiąc, na wszystkie świętości, że z nieba padał brokat, nie śnieg, gdy nasze usta znalazły się w niebezpiecznie słodkiej bliskości.

Wtedy ich spojrzenia się... teksty

bursztynek dodano: 20 kwietnia 2011

Wtedy ich spojrzenia się skrzyżowały. Poczuła wówczas, że coś zaiskrzyło, że nadszedł moment wzajemnego rozpoznania, pojawiła się niemożliwa do wyjaśnienia tajemnica- odwieczna tajemnica- której nawet ja sam nie potrafię rozszyfrować. Nie mam pojęcia, jak to się dzieje, że jakiś drobiazg dotyczący drugiej osoby zwraca naszą uwagę albo nadchodzi szczególna chwila i oto czujemy wzajemne przyciąganie.

Postanowiłam sobie ze już nigdy... teksty

bursztynek dodano: 20 kwietnia 2011

Postanowiłam sobie, ze już nigdy więcej. Nigdy więcej zerknięć w jego stronę. Nigdy więcej odwzajemnienia jego uśmiechu. Nigdy więcej dania mu do zrozumienia, że cokolwiek czuje. Nigdy więcej czekania na jego słowa. Nigdy więcej słuchania ich. Trwałam w tym przez całe samotne pół dnia. Aż do momentu wejścia tam. Aż do momentu, gdy poczułam zapach jego koszuli. Moje postanowienia zaczęły maleć, kruszyć się, topnieć, a ja w końcu zupełnie z nich odarta, wiedziałam, że zbliża się kolejny przypływ bezsilności wobec niego. Moja kolejna porażka i powód do bólu.

19:19 teksty

bursztynek dodano: 20 kwietnia 2011

19:19

21:21  Powiedziałam sobie w duchu Ktos mnie kocha! i na gadu pojawiłes się Ty. vampirentalen teksty bursztynek dodał komentarz: 21:21 - Powiedziałam sobie w duchu "Ktos mnie kocha!" i na gadu pojawiłes się Ty./ vampirentalen do wpisu 20 kwietnia 2011
Fabiasz  Nie Bez Ciebie... teksty

bursztynek dodano: 20 kwietnia 2011

Fabiasz - Nie Bez Ciebie ♪♫♪♫♪♫ ♥

Skreślam Cię z listy  już nie... teksty

bursztynek dodano: 20 kwietnia 2011

Skreślam Cię z listy - już nie jesteś moim kumplem!

Ty nawet nie zadzwonisz nie spytasz:... teksty

bursztynek dodano: 20 kwietnia 2011

Ty nawet nie zadzwonisz, nie spytasz: "Co tam?"! Myślałeś, że co? Że Cię kurwa kocham?! Będę myślał o Tobie, będę pukał do Ciebie, a Ty będziesz myślał o mnie tylko w potrzebie...! (WZR - Obietnice ♥)

Twoje istnienie znaczy teraz mniej... teksty

bursztynek dodano: 20 kwietnia 2011

Twoje istnienie znaczy teraz mniej, niż kiedykolwiek wcześniej. / siemaszskarbiex33

a to Ci kradnę P ♥ teksty bursztynek dodał komentarz: a to Ci kradnę ;P ♥ do wpisu 20 kwietnia 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV