głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bursztynek Wsłuchując się w piosenki Twojego ulubionego zespołu siedzę pośród czterech ścian z papierosem w ustach i kawą między kolanami wspomniając dzień w którym widzia

bursztynek

bursztynek.moblo.pl
Wsłuchując się w piosenki Twojego ulubionego zespołu siedzę pośród czterech ścian z papierosem w ustach i kawą między kolanami wspomniając dzień w którym widziałam Ci
Wsłuchując się w piosenki Twojego... teksty

bursztynek dodano: 20 kwietnia 2011

Wsłuchując się w piosenki Twojego ulubionego zespołu, siedzę pośród czterech ścian z papierosem w ustach i kawą między kolanami, wspomniając dzień, w którym widziałam Cię po raz ostatni...

Wiesz.. chciałabym doczekać dnia... teksty

bursztynek dodano: 20 kwietnia 2011

Wiesz.. chciałabym doczekać dnia kiedy wstanę , wyjdę na ulicę i spojrzę na Ciebie. Ale spojrzę tak inaczej. Nie tak jak teraz. Spojrzę normalnymi oczami a nie takimi które przykrywa miłość. Podniosę do góry rzęsy i nie poleją się łzy rozpaczy. A serce nie będzie bić mocniej. I ręce będą mogły opanować drżenie. Chciałabym spojrzeć nie jak zauroczona dziewczyna ale jak zwykła Twoja koleżanka. A jeszcze bardziej chciałabym doczekać takiego dnia kiedy zobaczę Ją i Ciebie i się uśmiechnę. Ale nie tak sztucznie , na pokaz. Prawdziwie. Prawdziwy uśmiech, bez bólu. Tak. Chciałabym doczekać takich czasów.

To był jeden z najlepszych i... teksty

bursztynek dodano: 20 kwietnia 2011

To był jeden z najlepszych i jednocześnie najbardziej zwariowanych dni w moim życiu. Wciąż go wspominam, codziennie przeżywam go w swojej głowie od początku do końca. Śledzę każdą zmianę Jego nastroju, przechadzam się z nim ścieżkami, na powrót doświadczam razem spędzonych chwil. A On? Pamięta to jeszcze?

jej ręce drżały ze zdenerwowania... teksty

bursztynek dodano: 20 kwietnia 2011

jej ręce drżały ze zdenerwowania jak nigdy wcześniej. nie wiedziała, czy dobrze zrobiła wysyłając, mu krótką, prymitywną wiadomość, składającą się z dwóch słów, dziewięciu liter, trzech sylab. żołądek podchodził jej do gardła, ze stresu. patrzyła na telefon jak zahipnotyzowana. chodziła po pokoju w kółko, oszukując samą siebie, że wcale nie czeka na odpowiedź. była pewna, że to zadziała. usłyszała dźwięk telefonu. jej serce stanęło. chwyciła telefon do mokrej ręki i nacisnęła 'otwórz'. ze łzami w oczach przeczytała odpowiedź ... 'chyba pomyliłaś numer, maleńka'.

siedzę godzinami  na marmurowej... teksty

bursztynek dodano: 20 kwietnia 2011

siedzę godzinami, na marmurowej podłodze. rachuję, szacuję. pomimo, godzin spędzonych na obsesyjnym analizowaniu, nie mogę dojść do tego, gdzie popełniłam błąd.

I mogę przysiąc  na wszystkie... teksty

bursztynek dodano: 20 kwietnia 2011

I mogę przysiąc, na wszystkie świętości, że z nieba padał brokat, nie śnieg, gdy nasze usta znalazły się w niebezpiecznie słodkiej bliskości.

Wtedy ich spojrzenia się... teksty

bursztynek dodano: 20 kwietnia 2011

Wtedy ich spojrzenia się skrzyżowały. Poczuła wówczas, że coś zaiskrzyło, że nadszedł moment wzajemnego rozpoznania, pojawiła się niemożliwa do wyjaśnienia tajemnica- odwieczna tajemnica- której nawet ja sam nie potrafię rozszyfrować. Nie mam pojęcia, jak to się dzieje, że jakiś drobiazg dotyczący drugiej osoby zwraca naszą uwagę albo nadchodzi szczególna chwila i oto czujemy wzajemne przyciąganie.

Postanowiłam sobie  ze już nigdy... teksty

bursztynek dodano: 20 kwietnia 2011

Postanowiłam sobie, ze już nigdy więcej. Nigdy więcej zerknięć w jego stronę. Nigdy więcej odwzajemnienia jego uśmiechu. Nigdy więcej dania mu do zrozumienia, że cokolwiek czuje. Nigdy więcej czekania na jego słowa. Nigdy więcej słuchania ich. Trwałam w tym przez całe samotne pół dnia. Aż do momentu wejścia tam. Aż do momentu, gdy poczułam zapach jego koszuli. Moje postanowienia zaczęły maleć, kruszyć się, topnieć, a ja w końcu zupełnie z nich odarta, wiedziałam, że zbliża się kolejny przypływ bezsilności wobec niego. Moja kolejna porażka i powód do bólu.

19:19 teksty

bursztynek dodano: 20 kwietnia 2011

19:19

21:21   Powiedziałam sobie w duchu  Ktos mnie kocha!  i na gadu pojawiłes się Ty.  vampirentalen teksty bursztynek dodał komentarz: 21:21 - Powiedziałam sobie w duchu "Ktos mnie kocha!" i na gadu pojawiłes się Ty./ vampirentalen do wpisu 20 kwietnia 2011
Fabiasz   Nie Bez Ciebie... teksty

bursztynek dodano: 20 kwietnia 2011

Fabiasz - Nie Bez Ciebie ♪♫♪♫♪♫ ♥

Skreślam Cię z listy   już nie... teksty

bursztynek dodano: 20 kwietnia 2011

Skreślam Cię z listy - już nie jesteś moim kumplem!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV