głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bumbumbumx3 niedawno szpilki zamieniłam na trampki. spódniczkę i koszulkę z dużym dekoltem na dres. każdego dnia rano zakładałam kaptur i wkładałam słuchawki do uszu. do wi

bumbumbumx3

bumbumbumx3.moblo.pl
niedawno szpilki zamieniłam na trampki. spódniczkę i koszulkę z dużym dekoltem na dres. każdego dnia rano zakładałam kaptur i wkładałam słuchawki do uszu. do wieczora t
niedawno szpilki zamieniłam na... teksty

bumbumbumx3 dodano: 1 grudnia 2011

niedawno szpilki zamieniłam na trampki. spódniczkę i koszulkę z dużym dekoltem na dres. każdego dnia rano zakładałam kaptur i wkładałam słuchawki do uszu. do wieczora tak chodziłam. w nocy zwijałam się w kłębek.. długo płakałam. potem z wyczerpania zasypiałam. tak teraz zaczęłam tego żałować. wraca stara, silna - ja.

leżałam zmęczona po szkole.... teksty

bumbumbumx3 dodano: 1 grudnia 2011

leżałam zmęczona po szkole. oglądając rozmowy w toku. przyjaciel.? niby ze mną nie rozmawiał, za to, że oblałam go kubusiem playem. Nagle poczułam wibrację. Spojrzałam na telefon i mimowolnie się uśmiechnęłam. napisał ‘laska. jakie mamy jutro lekcje. bo Marycha zarzygał mi cały plan’. dobrze wiedziałam. że lekcje zna na pamięć i jest zbyt dumny na to. żeby powiedzieć ‘dobra. rozejm’.

i nie marzy mi się miłość jak z... teksty

bumbumbumx3 dodano: 1 grudnia 2011

i nie marzy mi się miłość jak z Titanica. nie musisz stać ze mną na burcie i próbować mi wmówić , że lecę. nie musisz poświęcać się i umierać dla mnie - tylko bądź , chyba nie wymagam zbyt dużo ?

tak. Ty możesz budzić mnie o 3 w... teksty

bumbumbumx3 dodano: 1 grudnia 2011

tak. Ty możesz budzić mnie o 3 w nocy. nawet najbardziej durnym sms'em.

nigdy nie traktuj kobiety zbyt... teksty

bumbumbumx3 dodano: 1 grudnia 2011

nigdy nie traktuj kobiety zbyt dobrze. kobiety trzymają się ochlapusów. kurwiarzy. szulerów i brutali. nie mogą wytrzymać ze słodziutkim. milusim facetem. a wiesz dlaczego.? nudzą się. nie chcą być cały czas szczęśliwe. bo to się w końcu zaczyna nudzić.

mija 7 sekund zanim jedzenie dotrze z... teksty

bumbumbumx3 dodano: 1 grudnia 2011

mija 7 sekund zanim jedzenie dotrze z buzi do żołądka. ludzki włos jest w stanie udźwignąć 3kg. długość penisa jest równa trzykrotnej długości kciuka. kość udowa jest tak twarda jak cement. używamy 300 mięśni by utrzymać równowagę gdy stoimy prosto. kobieta przeczytała ten wpis do końca. mężczyzna ciągle jeszcze patrzy.. na swój kciuk.

piję wódkę. przeklinam. i czasami... teksty

bumbumbumx3 dodano: 1 grudnia 2011

piję wódkę. przeklinam. i czasami po prostu żyję. poza tym staram się ogarnąć to coraz bardziej pojebane człowieczeństwo. zdarza się. że jaram się zwykłą gwiazdką przy dwukropku.

po raz kolejny mówię. że dziś... teksty

bumbumbumx3 dodano: 1 grudnia 2011

po raz kolejny mówię. że dziś więcej niż kieliszek nie piję. a jednak po tym jednym ciągnie mnie na kolejnego. i tak w końcu obalamy następnego litra. i najebawszy się, wracamy do wspomnień.

nie palę.  nie przeklinam. nie... teksty

bumbumbumx3 dodano: 1 grudnia 2011

nie palę. nie przeklinam. nie piję. kurwa, papieros mi wpadł do szklanki wódki.

don't cry. just say FUCK YOU and... teksty

bumbumbumx3 dodano: 1 grudnia 2011

don't cry. just say FUCK YOU and smile.! < 3

Nie ma tego złego co by na dobre nie... teksty

bumbumbumx3 dodano: 1 grudnia 2011

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, ej ziomuś to nie fikcja to rzeczywistość .

zdarza się tak. że osoby które... teksty

bumbumbumx3 dodano: 1 grudnia 2011

zdarza się tak. że osoby które mijamy na klatce schodowej. z którymi niejednokrotnie piliśmy do upadłego. tacy. którzy nie byli naszymi przyjaciółmi. ale przeżyliśmy z nimi pare fajnych chwil - nagle odchodzą. Bóg stwierdza. że nadszedł czas. nam jedynie zostaje ogromny żal. niezrozumienie. próbuję zagłuszyć myśli rapem. gdy w nocy budzi mnie niekontrolowany atak wspomnień.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV