głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bumbumbumx3 godzina 2:38 sms: ' wwjdy pzed+dmm' odczytałam i ze słowami 'idiota' odłożyłam telefon kładąc głowę na poduszkę i usiłując dalej spać. godzina 2:49 połączenie.

bumbumbumx3

bumbumbumx3.moblo.pl
godzina 2:38 sms: ' wwjdy pzed+dmm' odczytałam i ze słowami 'idiota' odłożyłam telefon kładąc głowę na poduszkę i usiłując dalej spać. godzina 2:49 połączenie. ' co j
godzina 2:38 sms: ' wwjdy pzed+dmm'... teksty

bumbumbumx3 dodano: 1 grudnia 2011

godzina 2:38 sms: ' wwjdy pzed+dmm' , odczytałam i ze słowami 'idiota' odłożyłam telefon kładąc głowę na poduszkę i usiłując dalej spać. godzina 2:49 połączenie. ' co jest ? ' - spytałam zaspana. ' no wychodzisz , bo zamarznę?' - odparł kumpel. ' że co ? ' - spytałam zdziwiona. ' no przecież Ci pisałem, wyłaź' - odparł. 'ahh, no tak ' - zamamrotałam do siebie, ubierając się powoli. i zrozum tu faceta, a zwłaszcza pijanego .

nie pierdol  że mam opanować... teksty

bumbumbumx3 dodano: 1 grudnia 2011

nie pierdol, że mam opanować złość, bo nie jest mi wszystko jedno. ♥

choćby matka płakała. tata... teksty

bumbumbumx3 dodano: 1 grudnia 2011

choćby matka płakała. tata krzyczał. choćby zamknęli moją ulubioną lodziarnię. przyjaciele mieliby się odwrócić. ja się nie poddam . muszę dać radę. mimo tego . dlatego i wbrew wszystkiemu i wszystkim. nie dla niego, dla niej czy dla nich. dla siebie. tylko i wyłącznie.

rap.? smakuje jak ostatni szlug... teksty

bumbumbumx3 dodano: 1 grudnia 2011

rap.? smakuje jak ostatni szlug największego palacza. jak ostatni łyk wódki alkoholika. jest słońcem. gdy wokół za ciemno. by cokolwiek zobaczyć. to najczystsza poezja. niepowtarzalny przekaz. dobry bit. miażdżące słowa. to coś co można pokochać. raz na zawsze. tak, niektórzy są za płytcy. żeby to zrozumieć.

auta zaczęły jeździć. smsy... teksty

bumbumbumx3 dodano: 1 grudnia 2011

auta zaczęły jeździć. smsy zaczęły się pisać. dziewczyny zaczęły nosić spodnie. zaczęły chodzić do pracy. samoloty zaczęły latać. muzyka stała się najważniejszą częścią życia nastolatków. a faceci.? faceci jak faceci. wciąż egoistyczni. nic nierozumiejący i dziecinni.

chcę lato. zero szkoły. chcę... teksty

bumbumbumx3 dodano: 1 grudnia 2011

chcę lato. zero szkoły. chcę krótkie spodenki. siedzenie do nocy na dworze. codzienne jeżdżenie na baseny. romanse. duże ilości spożytych tymbarków. odżywianie się tylko i wyłącznie lodami. mocny makijaż. nowe znajomości. nieustanne napady głupawki. flirty bez ograniczeń. śpiewanie przeróżnych hitów na cały głos. niezapomniane przypały. potrzebuję lata.

ubrać najlepsze ciuchy jakie się ma... teksty

bumbumbumx3 dodano: 1 grudnia 2011

ubrać najlepsze ciuchy jakie się ma i założyć najseksowniejsze szpilki. pomalować paznokcie na kurewską czerwień. a oczy na depresyjną czerń. pójść do wesołego miasteczka. kupić oczujebnie różową watę cukrową. piszczeć na karuzelach z przyjaciółką i znów być jak mała dziewczynka.♥

leżymy razem. koło siebie po... teksty

bumbumbumx3 dodano: 1 grudnia 2011

leżymy razem. koło siebie po wczorajszej imprezie. z bólem głowy i podkrążonymi oczami. ten jego wstręty dźwięk komórki i słowa: weź. nie odbieraj. telefon ląduje na drugim końcu pokoju. a my zasłaniając głowy poduszkami próbujemy znowu zasnąć.

potrzebuję kogoś do kogo będę... teksty

bumbumbumx3 dodano: 1 grudnia 2011

potrzebuję kogoś do kogo będę mogła zadzwonić o czwartej nad ranem i zacząć przeklinać na życie płacząc z bezsilności. a on nie rzuci słuchawką tylko wyciągnie mnie na spacer w piżamie, boso po śniegu- w ramach pocieszenia.

Związałam włosy  obcięłam... teksty

bumbumbumx3 dodano: 1 grudnia 2011

Związałam włosy, obcięłam paznokcie, założyłam dres. Nie kocham Cię już .

Nie  nie musisz mieć jebanych... teksty

bumbumbumx3 dodano: 1 grudnia 2011

Nie, nie musisz mieć jebanych sześciu zer na koncie, nie musisz na 16 urodziny dostać najlepsze Ferrari, nie musisz ubierać się za tysiąc złoty, chodzić w markowych butach, kupić najdroższą deskę, mimo tego, że nie umiesz jeździć . Możesz być biednym chłopakiem, który pod moim domem zaśpiewa Moją ulubioną piosenkę, będzie pisał słodkie liściki, i tak.. wtedy Cię pokocham .

widzisz tą dziewczynę.? siedzi tam... teksty

bumbumbumx3 dodano: 1 grudnia 2011

widzisz tą dziewczynę.? siedzi tam sama i wprost serce jej pęka. bo jej książe ma wylane. a książe.? wśród kumpli. bawi się jak nigdy dotąd. to tylko pozory. bo on tak naprawdę szaleje za tą laską. tylko boi się opinii kumpli. ona go wcale nie kocha. tylko udaję taką biedulkę - lubi być w centrum uwagi.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV