głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
briefly Może właśnie dlatego nie uwierzę w miłość Bo już nigdy nie wróci to co raz się skończyło Rambo Olka niewinny uścisk. nic nie znaczący. dający stanowczo za dużo

briefly

briefly.moblo.pl
Może właśnie dlatego nie uwierzę w miłość Bo już nigdy nie wróci to co raz się skończyło Rambo Olka
Może właśnie dlatego nie uwierzę... teksty

briefly dodano: 25 maja 2012

Może właśnie dlatego nie uwierzę w miłość Bo już nigdy nie wróci to co raz się skończyło / Rambo&Olka

niewinny uścisk. nic nie znaczący.... teksty

briefly dodano: 25 maja 2012

niewinny uścisk. nic nie znaczący. dający stanowczo za dużo bólu.

to jest problem wiesz  dusi mnie... teksty

briefly dodano: 24 maja 2012

to jest problem wiesz, dusi mnie wszechświat. chcę złapać oddech lecz brak tu powietrza mam fobie, bo kłamią nawet gwiazdy. [...] wiatr łamie mi kości, wiesz umieram, lecz stoję tu nadal i nadal czekam. chociaż księżyc podpowiada mi żebym uciekał. mam gdzieś wasze prawa pieprze wasz kodeks. [...] Wy z każdym dniem płaczecie coraz ciszej, to jest ten czas nie mam już siły krzyczeć. bo to jest ten czas, by nadstawić drugi policzek / Małpa

to był ostatni raz. teksty

briefly dodano: 23 maja 2012

to był ostatni raz.

i są chwile kiedy żałuję... teksty

briefly dodano: 22 maja 2012

i są chwile kiedy żałuję podartych zdjęć, usuniętych wiadomości, wyrzuconych rzeczy. chwile takie jak ta, kiedy siedzę słuchając po raz kolejny tej samej piosenki, uświadamiając sobie, że nie mam nic. chwile, kiedy nie czuję siły, głowa opada bezwładnie, a po pliczku kolejno spływają łzy, każda inna. właśnie teraz żałuję tego jak się zachowuję, to niezbyt mądre. ale wiem, że gdy zasnę nastanie nowy dzień, w którym wszystko będzie dobrze. a później przyjdzie wieczór, usiądę z książką i zacznę marzyć by przeżyć podobną historię. za kilka dni wszystko się powtórzy. znów usiądę, obwiniając się za wszystko i cholernie żałując. błędne koło?

siedzę w pokoju . przez odsłonięte... teksty

briefly dodano: 22 maja 2012

siedzę w pokoju . przez odsłonięte okno patrzę w niebo . w rękach trzymam kubek gorącej herbaty, który ogrzewa mi ręce. czuję samotność. czuję brak czegoś. brak ciepła drugiej osoby. ta nicość mnie przeraża. lęk, że życie spędzę sama , przepełnia mnie całą. a przede wszystkim wypełnia moje serce. boję się. boję się życia. boję się, że zginę w tłumie ludzi. że będę tą małą, nic nieznaczącą dziewczyną.

morda w ziemię i kiełkujesz  szmato. teksty

briefly dodano: 22 maja 2012

morda w ziemię i kiełkujesz, szmato.

powiedz jedno słowo  a pozostawię... teksty

briefly dodano: 21 maja 2012

powiedz jedno słowo, a pozostawię to wszystko i pójdę z Tobą gdziekolwiek będziesz chciał. pokaż mi jak być silną. naucz mnie pewności siebie. zapewnij, że warto się poświęcać. udowodnij, że mimo wszystko życie jest najcudowniejszym darem. wykrzycz, że świat jest piękny. powiedz tylko jedno słowo, obiecuję, że Cię nie zawiodę.

nie chcę tego widzieć teksty

briefly dodano: 21 maja 2012

nie chcę tego widzieć

najpiękniejszy moment z dzisiejszego... teksty

briefly dodano: 20 maja 2012

najpiękniejszy moment z dzisiejszego dnia? 100km od domu, podróż leśną drogą, błękitne niego, słońce przebijające się przez gałęzie drzew, Fields Of Gold, książka, uczucie wolności i beztroski. uczucie, którego tak bardzo potrzebowałam.

Myślę  że boisz się być... teksty

briefly dodano: 20 maja 2012

Myślę, że boisz się być szczęśliwa. Z jakiegoś powodu uważasz, że Twoje życie powinno być szare, nieciekawe i trudne, że nie zasługujesz na dobrą pracę, przyzwoite mieszkanie, że nie dla Ciebie sukces, pieniądze, nie mówiąc już o porządnym facecie (mała dygresja - to Twoje narzekanie, jaka to niby jesteś nieatrakcyjna, zaczyna być już trochę nudne). Powiem więcej. Myślę, że specjalnie przyjmujesz pozę wiecznie niespełnionej, nieszczęśliwej ofiary losu - tak jest łatwiej, nie? Lubujesz się w swoich porażkach i nieszczęściu, bo możesz je z łatwością obrócić w żart. Wkurzam Cię? Założę się, że tak. A to dopiero początek. / David Nicholls

wszyscy wkoło dostrzegali to czego... teksty

briefly dodano: 20 maja 2012

wszyscy wkoło dostrzegali to czego tak bardzo pragnęłam, a robiłam wszystko aby tego do siebie nie dopuścić. nie wierzyłam w to. przepraszam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV