głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
briefly Zrozum jeśli nie będę umiał zmusić się do życia Coma nic nie czuję. uszły ze mnie wszelkie emocje. nic nie daje radości. zapominam o szczerym uśmiechu. noce nie

briefly

briefly.moblo.pl
Zrozum jeśli nie będę umiał zmusić się do życia Coma
Zrozum jeśli nie będę umiał... teksty

briefly dodano: 5 lipca 2012

Zrozum jeśli nie będę umiał zmusić się do życia / Coma

nic nie czuję. uszły ze mnie... teksty

briefly dodano: 5 lipca 2012

nic nie czuję. uszły ze mnie wszelkie emocje. nic nie daje radości. zapominam o szczerym uśmiechu. noce nie dają wystarczającej dawki snu. jedzenie straciło smak. oczy nie są w stanie powstrzymywać łez. szarpię swoje ciało. krzyczę. duszę się. funkcjonuję, ale tylko ciałem, które jest całkowicie wyzbyte uczuć, puste.

kolejny raz uciekam. biegnę... teksty

briefly dodano: 4 lipca 2012

kolejny raz uciekam. biegnę najszybciej jak mogę. nie oglądam się. łzy spływają po policzku. nie przestaję biec. czuję jak narasta ból w kolanie. nie mogę się zatrzymać. uciekam przed samą sobą. uciekam przed emocjami. głupim, naiwnym sercem. uciekam, bez strachu przed śmiercią. śmiercią, która jako jedyna jest w stanie dać ukojenie.

wiem co mnie czeka. boję się. ale... teksty

briefly dodano: 4 lipca 2012

wiem co mnie czeka. boję się. ale wybierając między chwilowym bólem, a obecnym stanem, nie mam wątpliwości.

zabierz mnie stąd. błagam. każdy... teksty

briefly dodano: 4 lipca 2012

zabierz mnie stąd. błagam. każdy dzień zaczyna i kończy się tak samo. kolejne nieprzespane noce. wszystkie przepłakane godziny. ból przeszywający od środka. narastająca nienawiść, strach, samotność. najgorsze, że to dopiero początek, a mi już brakuje sił by żyć.

Takiego piekła nie chcę  nie chcę... teksty

briefly dodano: 3 lipca 2012

Takiego piekła nie chcę, nie chcę życia w udręce. Ja też mam przecież serce, którego często nie chcesz. / Peja

leżąc na zimnych kafelkach w... teksty

briefly dodano: 3 lipca 2012

leżąc na zimnych kafelkach w łazience z nożem w dłoni, rozważam wszystkie opcje. płacząc, przyciskam ręce do uszu, by nie słyszeć wyzwisk zza drzwi. mam dosyć takiego życia. życia wśród ludzi, którzy mnie nienawidzą. chcę uciec, odejść na zawsze. zostawić wszystko i wszystkich. chcę być sama. bez obawy, że za chwilę znów rozpocznie się to samo.

głupia. głupia. głupia. głupia.... teksty

briefly dodano: 3 lipca 2012

głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia.głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia. głupia.

no dalej! na co czekasz? nie mam już... teksty

briefly dodano: 3 lipca 2012

no dalej! na co czekasz? nie mam już wystarczająco sił. uderz mnie. zrób kolejną rzecz, aby mnie zniszczyć. nie krępuj się. idzie ci idealnie.

przepraszam  że nie jestem taka jak... teksty

briefly dodano: 3 lipca 2012

przepraszam, że nie jestem taka jak byście chcieli. przepraszam, że popełniam błędy. przepraszam, że musicie mnie znosić. przepraszam, że wszystko niszczę. przepraszam, że nie daję sobie rady. przepraszam, że mam uczucia. przepraszam, że nie potrafię nad nimi zapanować. przepraszam, że płaczę. przepraszam, że musicie mnie oglądać. przepraszam, że jestem. przepraszam, że żyję. przepraszam

  myślałam  że jesteś... teksty

briefly dodano: 3 lipca 2012

- myślałam, że jesteś niesamowicie szczęśliwa. przychodzisz rano do szkoły, witając wszystkich uśmiechem. biegasz z jednego miejsca do drugiego. zarażasz radością. pocieszasz, pomagasz. nigdy nie sądziłam, że możesz aż tak cierpieć

boję się co usłyszę. nie... teksty

briefly dodano: 30 czerwca 2012

boję się co usłyszę. nie wytrzymuję obecnego bólu. nie mogę się ruszyć. co będzie później?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV