głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bite.me.whoyou Chciałabym mieć przyjaciół z którymi mogłabym uciekać przed Małym Głodem jeść Nutellę palcami płakać na bajkach Disney'a a przede wszystkim takich którzy kochal

bite.me.whoyou

bite.me.whoyou.moblo.pl
Chciałabym mieć przyjaciół z którymi mogłabym uciekać przed Małym Głodem jeść Nutellę palcami płakać na bajkach Disney'a a przede wszystkim takich którzy kochali by
Chciałabym mieć przyjaciół  z... teksty

bite.me.whoyou dodano: 6 luty 2012

Chciałabym mieć przyjaciół, z którymi mogłabym uciekać przed Małym Głodem, jeść Nutellę palcami, płakać na bajkach Disney'a , a przede wszystkim takich, którzy kochali by mnie taką jaką jestem.

' chodź  opowiem Ci bajkę o dwóch... teksty

bite.me.whoyou dodano: 6 luty 2012

' chodź, opowiem Ci bajkę o dwóch zakochańcach, którzy rozjebali system swoją miłością .

Siedziała na ławcee w parku  w tej... teksty

bite.me.whoyou dodano: 6 luty 2012

Siedziała na ławcee w parku, w tej zadużeej bluuzie, którą dał jej w ten cudowny ale chłodny wieczór . W słuchawkach nakurwiaał rap, a ona czytała sms'y od niego - wtedy tak cudowne i pełne miłości, dzisiaj nieznaczące nic słowa. Zranił ją tak mocno, jak nikt inny, brakowało jej Go ale wiedziała, że nie może pozwolić zrobić z siebie idiotkii po raz drugi - nigdy więcej nie pokazała mu swojej słabej strony .

  Czego się boisz?   Pająków... teksty

bite.me.whoyou dodano: 6 luty 2012

- Czego się boisz? - Pająków, mężczyzn z łysą głową i dużymi oczami, przyszłości, nauczycielki z matmy, nietoperzy, jutrzejszego sprawdzianu z fizyki, petard, wieczornych spacerów po cmentarzu, miny mojej ... - cii. Obroniłbym Cię nawet przed setką terrorystów . - tak wiem, kochanie .. A Ty czego się boisz? - tylko tego, że mógłbym Cię kiedyś stracić Skarbie .

Próbowałam myśleć realniee... teksty

bite.me.whoyou dodano: 5 luty 2012

Próbowałam myśleć realniee - więc mówiłam ' za góra dwaa miesiące to się spierdolii, bo przecież kto wytrzyma ze mną dłużej? ' .. kurwaa! wychodzi na to Kochaniee, że jednak bycie realistką nie wychodzi mi najlepiejj .

' kochała go za uśmiech  którym... teksty

bite.me.whoyou dodano: 5 luty 2012

' kochała go za uśmiech, którym potrafił Ją uszczęśliwić w najbardziej pochmurnyy dzień, kochała Go całego, wiedziała, że gdyby coś się stało oddałby swoje życie za nią ! ♥

  chciała żeby był przy niej cały... teksty

bite.me.whoyou dodano: 5 luty 2012

` chciała żeby był przy niej cały czas . nie mogla pogodzić się z myślą, że on pojedziee i nie wiadomo kiedy wróci .. trzy dni to stanowczo za mało, aby nacieszyć się najukochańszą osobą .. .. odszeedł a wraz z nim jej chęci do życia .

Poprzednia 56 57 58 59
60
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV