głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bereszczaneczka Nie mów mi że to będzie trwało wiecznie. Nie mów że nigdy się to nie zmieni. Nie obiecuj że tak zostanie. Zaparz gorącej herbaty weź koc i usiądź obok. Uśmieche

bereszczaneczka

bereszczaneczka.moblo.pl
Nie mów mi że to będzie trwało wiecznie. Nie mów że nigdy się to nie zmieni. Nie obiecuj że tak zostanie. Zaparz gorącej herbaty weź koc i usiądź obok. Uśmiechem i ra
Nie mów mi  że to będzie trwało... teksty

bereszczaneczka dodano: 19 maja 2011

Nie mów mi, że to będzie trwało wiecznie. Nie mów, że nigdy się to nie zmieni. Nie obiecuj, że tak zostanie. Zaparz gorącej herbaty, weź koc i usiądź obok. Uśmiechem i radością dzielmy się z ogniami tańczącymi w kominku. Zapamiętujmy kształt i zapach tej chwili. Kolekcjonujmy kolejne. I nie myślmy o nigdy.

Wtedy znajduje swoje ulubione... teksty

bereszczaneczka dodano: 19 maja 2011

Wtedy znajduje swoje ulubione miejsce. Na łóżku, tuż pod półką. Zamyka oczy, nie dopuszcza do siebie niczego. Tylko wyobraża sobie, że jest tuż przy niej. Pachnie majowym wiatrem. Dotyka uśmiechem. Łaskocze promykami. I wtedy wie, że znalazła źródło swych sił.. Miała je w sobie w Sercu ukryte.

Myśli ubrałeś w muzykę... teksty

bereszczaneczka dodano: 19 maja 2011

Myśli ubrałeś w muzykę, przykryłeś kocem marzeń. Doprawiłeś szczyptą tajemnicy. I zamknąłeś w sercu. Powiedziałeś, że tam je zatrzymasz bo i tak je odczytam..

I choćbyś bardzo chciał nie... teksty

bereszczaneczka dodano: 19 maja 2011

I choćbyś bardzo chciał nie zamkniesz całego mojego świata w jednym słowie. Nie odnajdziesz w jednym spojrzeniu. To byłoby zbyt proste.

Nie pozwól  by zapomniała jak... teksty

bereszczaneczka dodano: 19 maja 2011

Nie pozwól, by zapomniała jak wygląda Twój uśmiech w kubku gorącej herbaty. Nie doprowadź do tego, by ktoś inny doprawił sałatkę, z miłością dosypał muesli do jogurtu. Przecież dobrze wiesz, jak bardzo jest od tego uzależniona.

Nie obiecuj gwiazdki z nieba  wakacji... teksty

bereszczaneczka dodano: 19 maja 2011

Nie obiecuj gwiazdki z nieba, wakacji na Hawajach i willi z 10 łazienkami, balów co tydzień i szafy eleganckich sukni. Daj mi pewność, że będziesz obok, gdy w rozciągniętym dresie i rozczochranych włosach przytulę się, by się wypłakać a Ty zwyczajnie pozwolisz mi się wygadać. Wtedy naprawdę będę szczęśliwa.

Schowaj mnie gdzieś  pomiędzy... teksty

bereszczaneczka dodano: 19 maja 2011

Schowaj mnie gdzieś, pomiędzy sercem i mózgiem, pozwól mi krążyć między nimi wraz z krwią. Tylko na czas pomiędzy dwoma uderzeniami serca. Dla mnie te ułamki sekundy będą wiecznością. Oczyszczę myśli i wrócę do walki z moją rzeczywistością. Bo nigdzie nie ucieknę od swoich myśli. Ale gdzieś muszę nabrać znów sił.

LOL :  teksty bereszczaneczka dodał komentarz: LOL :) do wpisu 19 maja 2011
Chciałabym umieć tak.. :  teksty bereszczaneczka dodał komentarz: Chciałabym umieć tak.. :] do wpisu 19 maja 2011
Mówią  że jestem silna. Wiesz... teksty

bereszczaneczka dodano: 19 maja 2011

Mówią, że jestem silna. Wiesz dlaczego? Bo potrafię iść ulicą dużego miasta, rozpłakać się, siąść na dużym kamieniu, zebrać myśli, pokłócić się sama z sobą i iść dalej. Z podniesioną głową walczyć o każdą dobrą minutę życia. Choć z oczu dalej płyną mi łzy. One nie zawsze są objawem słabości.

Nie zatrzymuj mnie w klatce swoich... teksty

bereszczaneczka dodano: 19 maja 2011

Nie zatrzymuj mnie w klatce swoich niespełniających się nigdy obietnic. Nie chcę być więźniem Twoich chorych marzeń.

Już teraz znajdź urok i czar moich... teksty

bereszczaneczka dodano: 19 maja 2011

Już teraz znajdź urok i czar moich wad i niedoskonałości, bo z czasem będę ich mieć coraz więcej...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV