głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
justynko all that I want is stillness of heart so I can start to find my way out of the dark and into your heart Chciałabym być Twoją ulubioną dziewczyną. Chciałabym byś

justynko

justynko.moblo.pl
all that I want is stillness of heart so I can start to find my way out of the dark and into your heart
all that I want is  stillness of... teksty

justynko dodano: 12 grudnia 2014

all that I want is stillness of heart so I can start to find my way out of the dark and into your heart

Chciałabym być Twoją ulubioną... teksty

justynko dodano: 12 grudnia 2014

Chciałabym być Twoją ulubioną dziewczyną. Chciałabym byś myślał, że jestem powodem dla którego żyjesz tutaj na tym świecie i chciałabym, aby mój uśmiech był Twoim ulubionym rodzajem uśmiechu... A sposób w jaki się ubieram - najbardziej Ci się podobał. Chciałabym, abyś mnie nie pojmował, a jednak wiedział doskonale jaka jestem. Chciałabym, byś trzymał mnie za rękę kiedy jestem zdenerwowana i zła i chciałabym, abyś zawsze pamiętał jak wyglądałam, kiedy pierwszy raz Cie ujrzałam. Przede wszystkim chciałabym, abyś mnie kochał. Abyś mnie potrzebował i abyś wiedział, że kiedy mówię, że chcę 2 kostki cukru tak naprawdę mam na myśli 3 i chcę, abyś beze mnie czuł się niekompletny i żeby beze mnie Twoje serce było złamane... Abyś beze mnie spędził wszystkie noce bezsennie, abyś beze mnie nie mógł jeść i żeby myśl o mnie była ostatnią myślą przed Twoim snem, bo tak naprawdę jestem najlepszą rzeczą, jaka mogła Ci się w życiu przytrafić.

  ja zacznę. z okazji naszej... teksty

justynko dodano: 15 kwietnia 2014

- ja zacznę. z okazji naszej rocznicy. kocham Cię. i jeszcze nie zaręczynowy, ale zobowiązujący. jesteś moja i tylko moja. kocham Cię, bardzo, bardzo. uwierz w to, w końcu. - ja też Cię kocham!

Nienawidzę Cię i kocham. Przy Tobie... teksty

justynko dodano: 15 kwietnia 2014

Nienawidzę Cię i kocham. Przy Tobie śmieję się i szlocham.

Nie mogłam tak po prostu odejść... teksty

justynko dodano: 15 kwietnia 2014

Nie mogłam tak po prostu odejść, zostawić go samego. Całował mnie, czułam jego oddech na całym ciele. Pragnęłam go tak bardzo jak kogoś, kto mnie absolutnie dopełniał, ale jednocześnie wcale nie chciałam go poczuć. Rozsądek blokował moje emocje

Wiem  że jeśli on tylko zechce... teksty

justynko dodano: 7 marca 2014

Wiem, że jeśli on tylko zechce, oddam mu wszystko, nie przejmując się konsekwencjami. Jestem w stanie ze wszystkiego zrezygnować.

I on tak szeptał mi to do ucha  a ja... teksty

justynko dodano: 22 luty 2014

I on tak szeptał mi to do ucha, a ja ze łzami w oczach zakochiwałam się w nim coraz bardziej. W takich momentach chciałam być dla niego wszystkim.

Dlaczego wszyscy mnie zostawiają?... teksty

justynko dodano: 22 luty 2014

Dlaczego wszyscy mnie zostawiają? Dlaczego?! Znajdź mnie dzisiaj. Tak jak przed rokiem. Proszę, znajdź mnie. Uratuj!

Podarowałeś mi coś  co nawet... teksty

justynko dodano: 22 luty 2014

Podarowałeś mi coś, co nawet trudno nazwać. Poruszyłeś we mnie coś, o istnieniu czego nawet nie wiedziałam. Jesteś i zawsze będziesz częścią mojego życia. Zawsze.

Z nikim nie jest mi tak zwyczajnie... teksty

justynko dodano: 13 luty 2014

Z nikim nie jest mi tak zwyczajnie jak z Kubą, i to właśnie jest wyjątkowe. Przeczytałam to zdanie jeszcze raz, bo wydawało mi się, że nie ma sensu i że muszę je skreślić. Nie skreśliłam. Ma sens.

Nie wiem  jak On to robi  ale sprawia... teksty

justynko dodano: 4 luty 2014

Nie wiem, jak On to robi, ale sprawia, że mój świat jest pełen szczęścia i uśmiechu, nic nie może mnie złamać, kiedy trzyma moją dłoń. Wspaniale jest być Twoją kobietą, którą obejmujesz swym silnym ramieniem, kiedy tego potrzebuje, i którą całujesz z tak wielką czułością. Musisz wiedzieć, jak bardzo Cię kocham. Musisz też wiedzieć, że zawsze byłeś, jesteś i będziesz jedyny i wyjątkowy, że nie ma nikogo, kto byłby dla mnie tak ważny, kogo bym tak pokochała i komu bym powierzyła siebie. Cała jestem Twoja, dzięki Tobie się uśmiecham kochanie. Kocham Cię.

jeśli będzie Ci na mnie zależało... teksty

justynko dodano: 23 stycznia 2014

jeśli będzie Ci na mnie zależało to znajdziesz drogę, nawet przez piekło.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 18 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć