głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
nie znoszę  kiedy mówisz mi  że... teksty

beautifulsmile dodano: 15 września 2014

nie znoszę, kiedy mówisz mi, że jestem dla Ciebie za dobra. za ładna. za idealna. czuję się, wtedy jak jakaś pieprzona księżna Diana, która za romans ze swoim podwładnym może zostać skazana na stracenie głowy.

marzenia się nie spełniają.... teksty

beautifulsmile dodano: 14 września 2014

marzenia się nie spełniają. marzenia się spełnia.

za każdym kolejnym razem... teksty

beautifulsmile dodano: 14 września 2014

za każdym kolejnym razem, prymitywnie sobie powtarzamy jakimi skurwysynami jest płeć brzydsza. jak bardzo ranią, zawodzą, krzywdzą i odchodzą. pojawiają się, żeby nabrudzić. spierdalają, a my sprzątamy. ale mimo tego i tak się decydujemy na kolejnego z nich. mając świadomość ile będziemy zamiatać wspomnienia pod dywam i jak długo spierać wino z pościeli. wiemy, że czeka nas sprzątanie jak po dużym ruchu w burdelu, ale i tak się na to decydujemy dla pierdolonego czucia się potrzebną.

Czasami mówię sobie  że powinnam... teksty

beautifulsmile dodano: 11 września 2014

Czasami mówię sobie, że powinnam mniej pić. Wtedy zauważam, że nie jestem jeszcze dostatecznie pijana na taką rozmowę z samą sobą.

jeżeli teraz uważasz  że jest... teksty

beautifulsmile dodano: 10 września 2014

jeżeli teraz uważasz, że jest sukinsynem to nie oczekuj, że podczas mówienia 'tak' na ślubnym kobiercu, nie zszokujesz księdza i nie wyrwie Ci się - 'tak, sukinsynu'.

mój problem polega na tym  że nie... teksty

beautifulsmile dodano: 10 września 2014

mój problem polega na tym, że nie umiem się z Tobą do końca pożegnać. mogę powiedzieć 'żegnaj' ale nie otworzę drzwi. nawet gdybyś mnie przez nie wypchnął, na pewno stawiałabym opór.

łzy kobiety powinny być dla Ciebie... teksty

beautifulsmile dodano: 10 września 2014

łzy kobiety powinny być dla Ciebie wstydem, hańbą, obdarciem z jakiejkolwiek godności a tym czasem, są drwiną, niezrozumieniem i perfidną satysfakcją. nie jesteś prawdziwym facetem, jestem bardziej męska od Ciebie, nawet gdy płaczę.

chyba nie chcesz pozwolić  żeby... teksty

beautifulsmile dodano: 9 września 2014

chyba nie chcesz pozwolić, żeby jakiś tam mięsień w Twojej klatce piersiowej zaważył na Twoim życiu, nie? na tym co jest, a czego nie. nad tym kto był, kto odszedł. nie jest warte tego, żeby dyktować Ci warunki. uczuć nie ma. jest tylko pożądanie. z czasem chęć posiadania kogoś, kto zawsze jest. a na końcu przywiązanie. puste, rutynowe sytuacje nie mające nic wspólnego z sercem.

najgorsze  są noce. wspomnienia... teksty

beautifulsmile dodano: 9 września 2014

najgorsze, są noce. wspomnienia dopadają wtedy najmocniej. starasz się na nowo stać małą dziewczynką kurczowo zwijającą się pod kocem. a one wychodzą. wypełzają jak potwory spod łóżką i duszą. duszą Cię płaczem perfekcyjnie przyciskając do poduszki. odbierając Ci oddech, zrzucając głaz na Twoją klatkę piersiową. chcesz zamknąć powieki, ale masz zakaz. dławisz się wspomnieniami, wyrzutami sumienia i świadomością, że zapewne wyczerpałaś swój limit na szczęście. zapewne nie na tyle dobrze, na ile miałaś szansę.

spadłeś parę pozycji w dół na... teksty

beautifulsmile dodano: 9 września 2014

spadłeś parę pozycji w dół na mojej liście priorytetów, teraz znajdujesz się zaraz za parą nowych szpilek. tak mi strasznie wszystko jedno z tego powodu.

nie istotne czy będę żałować. w... teksty

beautifulsmile dodano: 9 września 2014

nie istotne czy będę żałować. w najgorszym wypadku nazwę Cię najpiękniejszym błędem mojego życia.

w końcu dojdę do takiego stadium... teksty

beautifulsmile dodano: 9 września 2014

w końcu dojdę do takiego stadium, że będziesz mi potrzebny do życia jak dziwce majtki.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV