głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
jedno z najpiękniejszych uczuć to... teksty

beautifulsmile dodano: 17 grudnia 2014

jedno z najpiękniejszych uczuć to wtedy, gdy stoję z plastikowym kubkiem po brzegi wypełnionym wódką, a w sercu czuję trzaskające w nich drzwi ze względu na panujący przeciąg spowodowany pierdoloną pustką. ulga. zwyczajne wypranie uczuć i powieszenie je wraz z bielizną na sznurku.

'Najważniejsze jest podejście  a... teksty

beautifulsmile dodano: 14 grudnia 2014

'Najważniejsze jest podejście, a dzisiaj mam złe...'

najgorsze  są wieczory. w... teksty

beautifulsmile dodano: 12 grudnia 2014

najgorsze, są wieczory. w szczególności te deszczowe. kiedy siadasz na parapecie z kubkiem gorącego kakao i nie wiesz, czy masz się śmiać czy płakać z tego co cię dzisiaj spotkało.

'Upadłem  to nie było śmieszne.... teksty

beautifulsmile dodano: 11 grudnia 2014

'Upadłem, to nie było śmieszne. Nadal wiem, że w upadku najgorsza jest świadomość przez co się upada. Rozstania, powroty, czasem bez chęci powrotu. Jak się jebie, to wszystko. I gdzie jest wtedy zdrowy rozum?'

drżysz ze strachu  który krąży po... teksty

beautifulsmile dodano: 11 grudnia 2014

drżysz ze strachu, który krąży po Twoim ciele, równie drastycznie co dym nikotynowy w płucach. zabija po kolei, z idealną perfekcją każdy kawałek Twoich wnętrzności. problemy straszne, równie bardzo co potwory z dzieciństwa, ciągle Cię nachodzą. ale przed nimi nie jest w stanie uchronić nawet kołdra.kładziesz się do łóżka, spać jest lepiej niż żyć na jawie, wtedy mniej boli. śmierć jest dobrym rozwiązaniem. czasami jedynym. ale dla tych kilku uśmiechów w przyszłości, żyjesz. nawet tych, wywołanych lękiem, przy którym dostajesz szczękościsku w obawie, że może być jeszcze gorzej niż na chwilę obecną.

Kiedy w końcu nadszedł wieczór... teksty

beautifulsmile dodano: 10 grudnia 2014

Kiedy w końcu nadszedł wieczór, było mi wszystko jedno. nie zmywając makijażu w mokrym od rosy ubraniu położyłam się na podłodze i zasnęłam, wtulając się w dywan. Rano obudziłam się między jedną a drugą nogą od stołu i jedynym moim życiowym celem było znalezienie zapalniczki, a następnie ponowne zaśnięcie tym razem w objęciach nikotynowego dymu. zasnąć i się więcej nie obudzić. przespać problemy. podnieś powieki, kiedy zwyczajnie, samoistnie znikną. to tak samo abstrakcyjne jak wystygnięcie zimnej już kawy.

Błędy też się dla mnie liczą.... teksty

beautifulsmile dodano: 9 grudnia 2014

Błędy też się dla mnie liczą. Nie wykreślam ich, ani z życia, ani z pamięci. I nigdy nie winię za nie innych.

nie obiecuj  że będziesz. obiecaj... teksty

beautifulsmile dodano: 9 grudnia 2014

nie obiecuj, że będziesz. obiecaj, że pojawisz się chociaż raz w tygodniu, żeby potrzymać mnie za rękę. w to jestem bardziej skłonna uwierzyć. i zdecydowanie bardziej wolę być trzymana za rękę, ni jeżeli za serce.

nie zdajesz sobie sprawy  że brak... teksty

beautifulsmile dodano: 27 października 2014

nie zdajesz sobie sprawy, że brak drugiej osoby może doprowadzić Cię do takiego stanu, że jeszcze za życia zaczniesz sobie kopać grób.

nie wiesz  że rany po szczęściu a... teksty

beautifulsmile dodano: 27 października 2014

nie wiesz, że rany po szczęściu a nie te po smutku goją się dłużej, intensywniej i o wiele boleśniej. nie zdajesz sobie sprawy z tego jak ciężko oddycha się z połówką serca. nie patrzysz na każdą z otaczających Cię twarzy, wyszukując prymitywnie tylko jednej. każde przytulenie, starasz się porównać do tego jednego, ale nawet to najbardziej przesączone sympatią nie jest w stanie mu dorównać. powtarzasz jak mantrę jedno imię z nadzieją, że w końcu ktoś na nie zareaguje. nie łudzisz się przesiąknięta naiwnością, że twój ktoś pojawi się obok, kiedy w nocy krzyczysz że boisz się spać sama, a pluszak nie jest wystarczającym towarzyszem. więc proszę, nie mów mi że wiesz jak się czuję.

a teraz stań przed lustrem i z... teksty

beautifulsmile dodano: 27 października 2014

a teraz stań przed lustrem i z półuśmiechem spróbuj powiedzieć do samej siebie, że Twój sens życia właśnie kazał Ci spierdalać.

sezon na 'ja pierdziele  ale zimno'... teksty

beautifulsmile dodano: 14 października 2014

sezon na 'ja pierdziele, ale zimno' uważam za otwarty ! ;)

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV