głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
w życiu każdego z nas  przychodzi... teksty

beautifulsmile dodano: 4 stycznia 2015

w życiu każdego z nas, przychodzi moment, kiedy tracimy sens swojego istnienia. kiedy dochodzimy do wniosku, że każdy z naszych dni, nie daje nam satysfakcji, jakiej oczekujemy. pomimo tego, jak bardzo staramy się dążyć do celów, czasami za wszelką cenę, nie udaje się nam. zaczynamy wątpić. najgorsze, są chwile, kiedy ostateczna nadzieja, nas zdradza. kiedy, nie pozostaje nam, nic na co moglibyśmy zrzucić winę, naszego niepowodzenia. najkrytyczniejszą chwilą w życiu, jest ta, kiedy niezadowolenie bierze górę nad całością.

życie nauczyło  mnie niezwykle... teksty

beautifulsmile dodano: 4 stycznia 2015

życie nauczyło, mnie niezwykle wiele. jego podstawowym przesłaniem dotychczas, jest to, że nie warto kochać. że pałanie uczuciem, do innej osoby ludzkiej, nie przynosi żadnych korzyści. utrudnia nam bytowanie, poprzez bezsenne noce i inne skutki uboczne.

zachorować na znieczulicę i... teksty

beautifulsmile dodano: 4 stycznia 2015

zachorować na znieczulicę i przestać obsesyjnie analizować, każdy oddech.

wracam do domu  przemoczona do suchej... teksty

beautifulsmile dodano: 4 stycznia 2015

wracam do domu, przemoczona do suchej nitki, mając awersję nawet na powietrze, kładę się pod łóżkiem. zapalam papierosa i zatrzymuje oddech. właśnie wtedy, dochodzi do mnie, że tak naprawdę nie mam nic.

wolę już tą pieprzoną pustkę i... teksty

beautifulsmile dodano: 31 grudnia 2014

wolę już tą pieprzoną pustkę i nie wysłowiony dylemat na temat, tego co czuję, niż tą cholerną frustracje, sprzecznymi emocjami, które rozdzierają mnie od wewnątrz.

'Umre Ci kiedys   oczy mi zamkniesz.... teksty

beautifulsmile dodano: 24 grudnia 2014

'Umre Ci kiedys, oczy mi zamkniesz. I wtedy- swoje smutne, zdziwione Bardzo otworzysz'

lubię być sama. kocham chodzić na... teksty

beautifulsmile dodano: 18 grudnia 2014

lubię być sama. kocham chodzić na krańcu krawężnika przy najbardziej ruchliwej ulicy, nie słuchając trosk na temat tego jaka może mi się stać krzywda. uwielbiam jeść obiad na śniadanie. zasypiać z książką na policzku. wstawać w nocy i pałaszować w lodówce bez obaw, że obudzę drugą połówkę smacznie śpiącą w sypialni. mogę bez wyrzutów sumienia musnąć dłonią, każdego napotkanego przeze mnie mężczyznę. bez krzty strachu przed morderczą awanturą, oskarżającą mnie o zdradę. nikt nie truje mi, że beznadziejnie wyglądam z rozmazanym tuszem co usprawiedliwia mnie do płakania w każdym, dowolnym miejscu jakie tylko sobie upodobam.

mam jeden zamek. Ty masz wiele kluczy... teksty

beautifulsmile dodano: 17 grudnia 2014

mam jeden zamek. Ty masz wiele kluczy i ograniczony czas na próbowanie, który pasuje.

jedno z najpiękniejszych uczuć to... teksty

beautifulsmile dodano: 17 grudnia 2014

jedno z najpiękniejszych uczuć to wtedy, gdy stoję z plastikowym kubkiem po brzegi wypełnionym wódką, a w sercu czuję trzaskające w nich drzwi ze względu na panujący przeciąg spowodowany pierdoloną pustką. ulga. zwyczajne wypranie uczuć i powieszenie je wraz z bielizną na sznurku.

'Najważniejsze jest podejście  a... teksty

beautifulsmile dodano: 14 grudnia 2014

'Najważniejsze jest podejście, a dzisiaj mam złe...'

najgorsze  są wieczory. w... teksty

beautifulsmile dodano: 12 grudnia 2014

najgorsze, są wieczory. w szczególności te deszczowe. kiedy siadasz na parapecie z kubkiem gorącego kakao i nie wiesz, czy masz się śmiać czy płakać z tego co cię dzisiaj spotkało.

'Upadłem  to nie było śmieszne.... teksty

beautifulsmile dodano: 11 grudnia 2014

'Upadłem, to nie było śmieszne. Nadal wiem, że w upadku najgorsza jest świadomość przez co się upada. Rozstania, powroty, czasem bez chęci powrotu. Jak się jebie, to wszystko. I gdzie jest wtedy zdrowy rozum?'

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV