głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Nasz umysł płata nam figle.... teksty

beautifulsmile dodano: 8 stycznia 2015

Nasz umysł płata nam figle. Analizujac każdy szczegół, każdy gest, każda myśl rozpierdala nas od środka. I to na taka skale, ze chec życia jest ostatnia myślą. Nic juz nie będzie idealne, poukładane gdy wypadnie nam z rak nasz maly światek.

'dobrze  że nie wiesz co u mnie  bo... teksty

beautifulsmile dodano: 8 stycznia 2015

'dobrze, że nie wiesz co u mnie, bo pękło by Ci serce'

czy stojąc kiedyś na moście... teksty

beautifulsmile dodano: 8 stycznia 2015

czy stojąc kiedyś na moście zastanawiałeś się nad swoim najważniejszym krokiem swojego życia? jeśli nie, to brawo, Twoje życie jednak nie jest tak popierdolone jak Ci się wydaje. w gruncie rzeczy w życiu wszystko można ułożyć, jak na przykład milionowe puzzle, które nazwałbyś absurdem. ale żeby to zrobić potrzeba zaangażowania, czasu, a przede wszystkim chęci. bo to one sprawiają, że dużo rzeczy zależy od nich.

mówisz mi  że jestem twarda. ale... teksty

beautifulsmile dodano: 8 stycznia 2015

mówisz mi, że jestem twarda. ale wcale tak nie jest. w gruncie rzeczy jestem małą, nic nie znaczącą, słabą istotką. powtarzają mi 'ogarnij się', 'bądź egoistką i zacznij myśleć o sobie zamiast zamartwiać się o innych', ale to tak nie idzie. nie potrafię o niczym innym myśleć, jak tylko o tym jak bardzo ten cały irracjonalny świat mnie wkurwia, a zarazem dołuje. nic mnie już nie cieszy, nie ma rzeczy która wywołałaby uśmiech na mojej twarzy. wszystko co by się nie działo wywołuje tylko łzy. a raczej nie nazwałabym tego łzami, tylko cieczą. cieczą, która utożsamia się z moim całym wewnętrznym bólem, który rozpierdala mnie od środka.

w życiu każdego człowieka... teksty

beautifulsmile dodano: 8 stycznia 2015

w życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, kiedy w życiu pierdoli mu się dosłownie wszystko. kiedy każde z pocałunków zamiast je rozgrzewać, zwyczajnie je mrozi. kiedy wszystko zamiast cieszyć, zwyczajnie cię dołuję. kiedy nie chcesz wstawać z łóżka, witać z uśmiechem słońca. wszystko w życiu ci się dosłownie pierdoli. tak samo dokładnie jak pierdoli się tanie dziwki w burdelu.

tak bardzo chcę zrozumieć  sens... teksty

beautifulsmile dodano: 8 stycznia 2015

tak bardzo chcę zrozumieć, sens życia, że nie widzę, go już wcale. dosłownie i w przenośni.

każdego dnia wstaję z łóżka z... teksty

beautifulsmile dodano: 8 stycznia 2015

każdego dnia wstaję z łóżka z nadzieją, że ten dzień będzie lepszy niż poprzedni. każdego dnia, doznaję rozczarowania. a ty, wciąż wykrzykujesz mi w twarz, że będzie dobrze. nie wierzę.

pociągnęłam rzęsy tuszem... teksty

beautifulsmile dodano: 8 stycznia 2015

pociągnęłam rzęsy tuszem, powtarzając sobie w myślach, że dam radę. wyszłam z domu, płacząc z bezsilności. doskonale wiedziałam, że nie potrafię oszukać samej siebie.

wypaliłam paczkę  papierosów.... teksty

beautifulsmile dodano: 7 stycznia 2015

wypaliłam paczkę, papierosów. zjadłam litr lodów. wypiłam 0,7 litra wódki. a wysokość mojego szczęścia, nadal poniżej zera.

tak  tak. świat będzie leżał u... teksty

beautifulsmile dodano: 7 stycznia 2015

tak, tak. świat będzie leżał u moich stóp. ale dopiero od jutra się za to wezmę, bo dzisiaj jestem zbyt zmęczona.

Czesc momencie w moim życiu  ktory... teksty

beautifulsmile dodano: 7 stycznia 2015

Czesc momencie w moim życiu, ktory pierdoli moje ostatnie nadzieje na lepsze jutro.

Są dni kiedy jestem załamana  tam w... teksty

beautifulsmile dodano: 7 stycznia 2015

Są dni kiedy jestem załamana, tam w środku, ale się nie przyznam. Gdy uważam, że cały świat jest przeciwko mnie, zamiast ze mną. Chciałabym dużo zmienić i jeszcze więcej naprawić. Ale pewnych rzeczy lepiej nie ruszać, a jaszcze lepiej to nie rozpoczynać walczyć z czyms , z czym dawno przegralismy. Po co walczyć skoro walka jest o nic. Taka sytuacja.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV